Giriş Kayıt
Adını Hatırlayamadığımız Filmler için Soru Başlığı (2)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 102. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1823 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 100, 101, 102, 103, 104, ..., 120, 121, 122 Sonraki »
Yazar Mesaj
Molar34

İletiler: 1242

Özel mesaj gönder
Molar34
« isvcnox » yazdı:
bir film görmüştüm cnbcde savaş vardı yaşlı bir adam köprüden tek başına gidiyordu köprüde şehrin ortasındaydı şehirde kimse kalmamıştı hatırlayan varmı

Seeking a Friend for the End of the World
2012
Macera / Komedi / Dram101 dk

Yönetmen: Lorene Scafaria
"Matilda" isimli bir göktaşı Dünya’ya doğru hızla yaklaşmaktadır ve 3 hafta içerisinde Dünya’nın sonu beklenmektedir. Siz olsanız dünyanın sonu bu kadar yaklaştığında ne yapardınız? Dodge bu süreyi lise aşkını bulmaya çalışmaya adarken,...
6.7 (119,143 Oy)

Belki?

İletiTarih: 19 Temmuz 2017 23:42
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kurt_thewolf

İletiler: 9499

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kurt_thewolf
« SonNefesim » yazdı:
Çok eski değil 2000'li yıllara ait bir film arıyorum adamın biri suç işliyor ve kaçıyor fakat son anda polisler tarafından yakalanıyor yakalanma sırasında kameralara beni kurtaracak kişiye 100 milyon dolar vereceğini söylüyor bunun üzerine bir çok çete ve mafya bu suçlu adamı polislerin ellerinden kurtarmaya ve 100 milyon dolarlık ödülü almaya çalışıyorlar bunun üzerine büyük sorunlar ortaya çıkıyor.

S.W.A.T.
2003
S.W.A.T.
Aksiyon / Macera / Suç117 dk

Yönetmen: Clark Johnson
Savaşın sertleştirdiği, ukala iki kıdemli çavuş (Samuel L. Jackson ve Colin Farrell), iki zeki polisle (Michelle Rodriguez and LL Cool J), serbest mi serbest ama şimdiye kadar ki en etkili Özel Timi kurmak üzere takım olurlar. İlk görevleri; en büyük uyuşturucu...
6.1 (154,581 Oy)

İletiTarih: 19 Temmuz 2017 23:53
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
isvcnox

İletiler: 91

Özel mesaj gönder
isvcnox
« Molar34 » yazdı:
2012
Macera / Komedi / Dram101 dk

Yönetmen: Lorene Scafaria
"Matilda" isimli bir göktaşı Dünya’ya doğru hızla yaklaşmaktadır ve 3 hafta içerisinde Dünya’nın sonu beklenmektedir. Siz olsanız dünyanın sonu bu kadar yaklaştığında ne yapardınız? Dodge bu süreyi lise aşkını bulmaya çalışmaya adarken,...
6.7 (119,143 Oy)

Belki?

teşekkür ederim ama alakası yok Hehehehe şavaş filmi bile değil adam yaşlıydı atı vardı şehir harebe olmuştu.elinde uzun namlulu manuel tüfek vardı etrafta kimse yoktu.başında da yuvarlak şapka vardı.ayrıca adamın vietnamlı olması gerek yanlış hatırlamıyorsam

İletiTarih: 20 Temmuz 2017 09:42
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 1947

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici
Galiba bu olmalı.
Teşekkürler.

@kurt_thewolf
İletiTarih: 20 Temmuz 2017 14:03
Molar34

İletiler: 1242

Özel mesaj gönder
Molar34
« isvcnox » yazdı:
teşekkür ederim ama alakası yok Hehehehe şavaş filmi bile değil adam yaşlıydı atı vardı şehir harebe olmuştu.elinde uzun namlulu manuel tüfek vardı etrafta kimse yoktu.başında da yuvarlak şapka vardı.ayrıca adamın vietnamlı olması gerek yanlış hatırlamıyorsam

Savaş var ama savaş filmi değil... Zor bir ipucu Gülücük
No Escape
2015
No Escape
Aksiyon / Gerilim103 dk

Yönetmen: John Erick Dowdle
Bir Amerikalı aile, okyanus ötesinde yeni bir ev satın alır. Henüz yeni evlerine yerleşmenin heyecanını yaşarken bölgede bir askeri darbe gerçekleşir ve yabancıların ilk görüldüğü yerde idam edileceği açıklanır! Şimdi çaresizce kaçıp canlarını...
6.7 (93,862 Oy)

Son tahminim. Doğru değilse kaçıyorum yakaladım

İletiTarih: 21 Temmuz 2017 11:01
sinekkusu

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
sinekkusu
Sİnek Kuşu

Arkadaşlar bir kaç sene önce yine yazmıştım hatırlayan olmadı. Eski bir film Adamın birisi asıl hatunu ayartmak için bir parfüm buluyor ve ünlü bir firma bu parfümü çalıyor. Ama adamın içine koyduğu gizli içeriği bulamıyorlar ve eksik şekilde piyasaya sürüyorlar. Parfümü kullanıp çocuk sahibi olan kadınların bebekleri kötü kokuyor. Asıl adam durumu düzeltiyor. Gizli içeriği sinek kuşundan elde ediyordu.
Hatırlayan varsa...

İletiTarih: 25 Temmuz 2017 00:25
Tanerr

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Tanerr
Bir film arıyorum

Herkese merhaba,
Fragmanını ortalama olarak 1 yıl önce izlediğim bir filmin adını arıyorum.

Fragmandan hatırladığım kadarı : Bir kişi yatırım yapmak için karşısında ki yaşlı birine büyük paralar teklif ediyor rakam iyice büyüyene kadar hiçbir şekilde yatırım yapmasını kabul etmiyor. Fragmanın ilerleyen bölümlerinde ise bütün bu iş yaşlı adamın dolandırıcı olduğu bütün paraları yediği, dava süreclerini falan gösteriyor du.

Buldum The Wizard of Lies.

İletiTarih: 26 Temmuz 2017 14:31
En son Tanerr tarafından 28 Temmuz 2017 14:09 tarihinde değiştirildi.
Taşındı: 26 Temmuz 2017 16:15 - kurt_thewolf tarafından
Taşındığı Forum: Sinema Sohbetleri > Yardım
bibliyomanyak

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
bibliyomanyak
Arkadaşlar çok uzun zamandır adını bulmaya çalıştığım, en az 10-15 yıllık bir film var. Daha eski de olabilir. Filmdeki kahramanın başına türlü talihsizlikler geliyor. süper komediydi. şunlar değil " bugün aslında dündü" yada "date night" . tarzı bunlara benzeyen, durmaksızın aksilikler yaşayan şirin bir adamın filmi . bulmadan bana rahat yok pufff pufff

İletiTarih: 27 Temmuz 2017 12:08
aydin1972

İletiler: 837

Özel mesaj gönder
aydin1972
öyle sanıyorum ki film ya 90ların ortalarında bir filmdi..çok zengin bir adamın Kızı kayboluyor...adam bi sürü dedektif tutuyor ama kimse kızı bulamıyor..Bulamamasının sebebi dedektifler normal düşünerek aramaya çalışıyorlar..ama adamın kızı çok sakar ve talihsiz..sonunda bir adam çıkıyor..adam başına gelen talihsizliklere alışmış ve artık onlarla yaşamayı öğrenmiş bir adam..Kızın babası adamı konuşmak için büyük bir toplantı salonuna götürüyor toplantı salonunda masanın etrafında 20-30 kadar oturacak yer var, Kızın babası durumu değerlendirmek için önceden bi sandalyenin ayagını kırmıs..Gene adama buyrun oturun diyo adam koca toplantı salonunda bulup oturdugu yer o kırık sandalye..Kızın babası tamam sende kızım gibisin , kızımı ancak sen bulabilirsin diyor ve adamı bu göreve veriyor..hatırladıgım kadarıyla adam kızı bir iskelede buluyordu..Sanırım film Amerikan filimi değildi

İletiTarih: 27 Temmuz 2017 12:37
canerceki
Müdavim

İletiler: 153

Özel mesaj gönder
canerceki Müdavim
Aradığım film yanılmıyorsam 90larin başları olmalı. Ama bizim televizyonlarımızda her film o dönemlerde yıllar sonra gösterildiği için belki 80lerin sonları da olabilir.

Filmde gözleri gri beyaz bir kötü adamımız var bu adamın kolundan dışarı doğru uzayan şırınga benzeri büyük bir aparatı var. İnsanları tenha yerlerde kıstırıp kanlarını bu aletle emiyor.
Muhtemelen bir B filmiydi.

İletiTarih: 28 Temmuz 2017 12:36
canerceki
Müdavim

İletiler: 153

Özel mesaj gönder
canerceki Müdavim
« canerceki » yazdı:
Aradığım film yanılmıyorsam 90larin başları olmalı. Ama bizim televizyonlarımızda her film o dönemlerde yıllar sonra gösterildiği için belki 80lerin sonları da olabilir.

Filmde gözleri gri beyaz bir kötü adamımız var bu adamın kolundan dışarı doğru uzayan şırınga benzeri büyük bir aparatı var. İnsanları tenha yerlerde kıstırıp kanlarını bu aletle emiyor.
Muhtemelen bir B filmiydi.

Arkadaşlar buldum Heyoo yine de teşekkürler.

http://www.imdb.com/title/tt0099817/

İletiTarih: 28 Temmuz 2017 13:03
aydin1972

İletiler: 837

Özel mesaj gönder
aydin1972
« canerceki » yazdı:
Arkadaşlar buldum Heyoo yine de teşekkürler.

http://www.imdb.com/title/tt0099817/

Çok uzaga gitmişsin burada da vardı ^^

Dark Angel
1990
Dark Angel
Aksiyon / Suç / Korku91 dk

Yönetmen: Craig R. Baxley
California çölünde uzun boylu, siyah giysili, başı tıraşlı ve elinde ince bir çanta olan garip bir silahı bulunan ilginç bir adam, yoldan geçmekte olan bir arabayı durdurur ve sürücünün kafasını koparır. Bu arada Los Angeles barlarından birinde uyuşturucu...
6.1 (14,190 Oy)

İletiTarih: 28 Temmuz 2017 19:01
Shiniori

İletiler: 52

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Shiniori
Film Adı Yardımı

S.a cümleten konuyu yanlış yere actıysam özür dilerim..

10 yeğenim bilgisayarı karıştırırken filmlerden birinin adını yannıslıkla silmis bir türlü aklıma gelmiyo ismi size zahmet resimlere bakarım bu hangi film söyleyebilirmisiniz lütfen.

resim
resim
resim
resim
resim
resim
resim

İletiTarih: 02 Ağustos 2017 19:11
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18377

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
Bu film olabilir mi?

Ukikusa
1959
Ukikusa
Dram119 dk

Yönetmen: Yasujirô Ozu
Bu ikinci renkli filminde, Kenji Mizoguichi’nin favori görüntü yönetmeni Kazuo Miyagawa’yla çalışan Yasujiro Ozu, gelişen ustalığını geniş bir renk paletiyle kanıtladığı iyi düzenlenip yönetilmiş bir son dönem eseri ortaya koydu. Ozu’nun o yıllarda...
7.9 (9,052 Oy)

@Shiniori
İletiTarih: 02 Ağustos 2017 19:42
Taşındı: 02 Ağustos 2017 19:43 - Quaresmania tarafından
Taşındığı Forum: Diğer > Yardım
Shiniori

İletiler: 52

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Shiniori
cok tşk ederim saygılar hürmetler konuyu kapatırsa mod arkadaslar güzel olur

İletiTarih: 02 Ağustos 2017 20:25
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 102. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1823 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 100, 101, 102, 103, 104, ..., 120, 121, 122 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film