Giriş Kayıt
Hangi Filmin Dizisinin Çekilmesini İstersiniz?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 20 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
Mawashi
Bruce Lee Sineması
Yorumbaz

İletiler: 2538

Özel mesaj gönder
Mawashi
Bruce Lee Sineması
Yorumbaz
 Hangi Filmin Dizisinin Çekilmesini İstersiniz?

The Prestige
2006
The Prestige
Dram / Gizem / Bilim-Kurgu130 dk

Yönetmen: Christopher Nolan
Christopher Nolan'dan illüzyon kumaşından örülmüş bir gerilim... Bu beklenmedik dönüşlerle dolu gizemli öyküde, Viktorya Devri'nde iki sahne sihirbazı, giderek şiddetlenen bir savaşa ve birbirlerinin mesleki sırlarını ortaya çıkartmak için doymaz bir...
8.5 (1,451,244 Oy)

District 9
2009
District 9
Bilim-Kurgu / Gerilim112 dk

Yönetmen: Neill Blomkamp
Yapımcılığını Peter Jackson’un üstlendiği film 30 milyon dolar gibi mütevazı bir bütçeye sahip. Yönetmenin bazı yaratıcı reklâm filmleri dışında bir tanesi bu filme de temel teşkil eden iki kısa filmi var. Kendiside Johannesburg doğumlu olan yönetmenin...
7.9 (719,938 Oy)

İkisi arasında bir seçim yapamadım. yakaladım

İletiTarih: 17 Ekim 2013 21:46
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
KatyCat

İletiler: 842

Özel mesaj gönder
KatyCat
Böyle bir başlık vardı galiba. Tam hatırlayamıyorum ama. Saygılar

İletiTarih: 17 Ekim 2013 21:48
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Mawashi
Bruce Lee Sineması
Yorumbaz

Özel mesaj gönder
Mawashi
Bruce Lee Sineması
Yorumbaz
« KatyCat » yazdı:
Böyle bir başlık vardı galiba. Tam hatırlayamıyorum ama. Saygılar

O kadar bakmıştım ama gözümden kaçtıysa başlığı silmek lazım. yakaladım

İletiTarih: 17 Ekim 2013 21:55
KatyCat

İletiler: 842

Özel mesaj gönder
KatyCat
« Guetta » yazdı:
O kadar bakmıştım ama gözümden kaçtıysa başlığı silmek lazım. yakaladım

Yine sen açmıştın hatta başlığı. Hıhı Saygılar
Neredeyse eminm olduğuna böyle bir başlığın. Çok Mutlu

İletiTarih: 17 Ekim 2013 21:56
Leiurus

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
Leiurus
Kesinlikle "Shawshank Redemption" filminin dizisini isterim fakat büyük olasılıkla Prision Break dizisine benzeyecektir.

İletiTarih: 17 Ekim 2013 22:00
Mawashi
Bruce Lee Sineması
Yorumbaz

Özel mesaj gönder
Mawashi
Bruce Lee Sineması
Yorumbaz
« KatyCat » yazdı:
Yine sen açmıştın hatta başlığı. Hıhı Saygılar
Neredeyse eminm olduğuna böyle bir başlığın. Çok Mutlu

Hafızan kuvvetliymiş ama tam tersi bir başlık açmışım. yakaladım

http://www.turkcealtyazi.org/viewtopic.php?t=24089

İletiTarih: 17 Ekim 2013 23:06
Mert Yıldız
Amerikan Sineması
Çevirmen

İletiler: 969

twitter Özel mesaj gönder
Mert Yıldız
Amerikan Sineması
Çevirmen
Apocalypto
2006
Apocalypto
Aksiyon / Macera / Dram139 dk

Yönetmen: Mel Gibson
Büyük Maya İmparatorluğu, görkemli dönemlerinin ardından, pek çok imparatorluğun içine düştüğü buhranlardan kaçamamıştır. Yöneticiler, kendi hatalarının sonucu hızlanan çöküşü önlemek ve salgın hastalıkların verdiği zararlardan kurtulmak...
7.8 (333,025 Oy)

Güzel olurdu sanki ya yakaladım

İletiTarih: 17 Ekim 2013 23:09
Stivii
Görsel Yükleyici

İletiler: 199

Özel mesaj gönder
Stivii Görsel Yükleyici
Jack Reacher
2012
Jack Reacher
Aksiyon / Gizem / Gerilim130 dk

Yönetmen: Christopher McQuarrie
Pittsburgh kentinde sakin ve güneşli bir sabah, mesai saatinden hemen önce insanlar işlerine doğru koşturmakta, günlük telaşlarını yaşamaktadırlar. Tam bu sırada 10th Street köprüsüne bakan parkta, nehrin karşısı yakasından gelen 6 el silah sesi duyulur...
7.0 (366,872 Oy)

İletiTarih: 24 Ekim 2013 14:25
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 4575

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici
Chronicle
2012
Chronicle
Dram / Bilim-Kurgu / Gerilim84 dk

Yönetmen: Josh Trank
Filmde, gizemli bir şekilde süper güç sahibi olan 3 yakın arkadaşın hikayesi anlatılıyor. Bir süre sonra kişisel problemler nedeniyle araları bozulan arkadaşlar, başlangıçta güçlerinin kendilerine kazandırdığı güvenle tehlikeyi eğlence haline getirirken,...
7.0 (265,650 Oy)

Constantine
2005
Constantine
Aksiyon / Fantastik / Korku121 dk

Yönetmen: Francis Lawrence
Los Angeleslı özel dedektif John Constantine'in doğaüstü olaylardaki başarısı yadsınamaz. Bu başarısının, kelimenin tam anlamıyla, Cehennem'e gitmiş ve geri dönmüş olmasıyla yakından ilgisi vardır.

Eliyle tutup gözüyle görmediği hiç bir şeye...
7.0 (376,834 Oy)

Juan de los muertos
2011
Juan de los muertos
Aksiyon / Komedi / Korku92 dk

Yönetmen: Alejandro Brugués
Juan 40 yaşında Küba'da yaşayan herhangi bir işle uğraşmayan biridir. Günlerini içki içerek çapkınlık yaparak geçirir. Birgün Kübada Zombiler ortaya çıkar...Kan tutan biri,transeksüel, acımasız bir kız, Juan'ın arkadaşı ve Juan tesadüfü olarak...
6.4 (11,045 Oy)

Desu nôto
2006
Desu nôto
Suç / Dram / Fantastik126 dk

Yönetmen: Shûsuke Kaneko
Death Note'a ismi yazılan insan ölür. İsmi yazıldıktan sonra 40 saniye sonra ölüm nedeni, ölüm nedeninden 6 dakika 40 saniye sonra detaylar yazılabilir. Death Note'u kullanan biri, öldüreceği insanın yüzünü görmüş olmalıdır. Aynı isimdeki diğer kişiler...
7.5 (32,000 Oy)

Hellboy
2004
Hellboy
Aksiyon / Fantastik / Korku122 dk

Yönetmen: Guillermo del Toro
Adolf Hitler’in mistik konulara olan merakı bir çok kitap ve filme konu olmuştur. Gerçekten de Nazilerin, 2. Dünya Savaşı’nı kendi lehlerine çevirmek için doğaüstü güçlerden medet umduklarına dair çok sayıda ipucu mevcuttur. Hellboy, Nazilerin bu deneyleri...
6.8 (351,990 Oy)

Papurika
2006
Papurika
Animasyon / Macera / Suç90 dk

Yönetmen: Satoshi Kon
Herkesin birbirinin düşlerini download edebildiği bir dünyada yaşamak nasıl olurdu dersiniz? Gelin bu sorunun cevabını Paprika'da arayalım...

Terapistlerin, hastalarının düşlerine girmelerini sağlayan özel bir makine bir gün gizemli bir şekilde çalınınca...
7.7 (98,224 Oy)

Şimdi her film dizi olmaz. Dizi olma potansiyellerini de düşünecek olursak, yukarıdaki filmlerin dizisi olsaydı izlerdim.

İletiTarih: 24 Ekim 2013 15:04
kabardey1876

İletiler: 17

Özel mesaj gönder
kabardey1876
12 Angry Men
1957
12 Angry Men
Suç / Dram96 dk

Yönetmen: Sidney Lumet
Hikaye bir cinayet davasındaki yargıcın jüriye talimatlar verdiği kapanış konuşmasının sonrasında başlar. Amerikan yaslarına göre jürinin kararı (suçlu ya da suçsuz) oybirliği ile alınmalıdır. Oybirliği ile alınmamış olan karar jürinin kendini...
9.0 (872,950 Oy)

konusu ne olurdu bilmiyorum ama jurilerin hayatlarını çok merak etmişimdir en çok merak ettiğim de en kızgın jurinin oğluna ne olduğu finalide yine filmle biticek bişekilde yaşlı adamı gerçekte kimin öldürdüğü çocuğun bakış açısı şahitler falan konuşma

İletiTarih: 26 Aralık 2013 04:43
TheJoKeR
Yorumbaz

İletiler: 294

twitter Özel mesaj gönder
TheJoKeR Yorumbaz
Çocukken Hayri Pıttercık isterdim .Şuan aklımda hiç bir şey yok. Füüü üüü üü

İletiTarih: 26 Aralık 2013 11:27
eriCartman

İletiler: 2683

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
eriCartman
The Sting
1973
The Sting
Komedi / Suç / Dram129 dk

Yönetmen: George Roy Hill
Oyunculuğu yalnızca ABDde Oscar ve Emmy ödülleri ile değil aynı zamanda Avrupa'da Cannes ve Berlin Film Festivalleri'nde de ve İngiliz Film ve Televizyon Sanatları Akademisi'nden aldığı ödüllerle taçlandırılmış Paul Newman ve aynı dönemin oyuncusu Robert...
8.3 (281,167 Oy)

Bence çok güzel olurdu. Hehehehe

İletiTarih: 26 Aralık 2013 11:31
AlCapone86

İletiler: 650

facebook twitter Özel mesaj gönder
AlCapone86
The Godfather
1972
The Godfather
Suç / Dram175 dk

Yönetmen: Francis Ford Coppola
Francis Ford Coppola yönetmenliğinde sinemaya uyarlanmış, Oscar ödüllü Baba filmi 1940-1950 yıllarında Amerika'da geçmektedir. İtalya'dan Amerika'ya göç etmiş bir mafya babası olan ve Baba olarak anılan Don Corleone bulunduğu konuma gelebilmek için bir...
9.2 (2,028,348 Oy)

Godfather dizisinin çekilmesi de güzel gider. Bizim Kurtlar Vadisi'nden iyi olacağı kesin.

İletiTarih: 26 Aralık 2013 13:12
dexterrr

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
dexterrr
tabiki hobbitten başlayarak yüzüklerin efendisi kitabının dizisini isterdim.50 sezon filan sürerdi heralde Çok Mutlu

İletiTarih: 26 Aralık 2013 14:15
scientist
Müdavim

İletiler: 1274

Özel mesaj gönder
scientist Müdavim
« dexterrr » yazdı:
tabiki hobbitten başlayarak yüzüklerin efendisi kitabının dizisini isterdim.50 sezon filan sürerdi heralde Çok Mutlu
Bunu ben yazacaktım. Filmi yapılmasaydı Yüzüklerin Efendisi'nin dizi olmasını çok çok çok isterdim.

İletiTarih: 26 Aralık 2013 20:09
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 20 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film