Giriş Kayıt
En beğendiğiniz aktör ve aktrisler
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 23 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer

resim

Yönetmenler,senaryolar üstün çekim teknikleri.. bir filmi inşa ederken saydığım faktörler ne kadar iyi olursa olsun filmi unutulmazlar arasına kazandırmayı bilen büyük oyunculuk yetenekleriyle doğmuş yıldızlardır

Bazı oyuncuları filmin açıklanan kadrosunda gördüğümüz zaman bile heyecanlanırız.Sinema perdesinin en beğendiğiniz aktör ve aktristlerini bu başlık altında paylaşabilir ve oyunculukları hakkında değerlendirmelerde bulunabilirsiniz.
Bu başlığın faydalı bir kaynak olması dileğiyle...

İletiTarih: 11 Mart 2010 15:54
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Beşir Can

İletiler: 650

Özel mesaj gönder
Beşir Can
resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

resim

İletiTarih: 11 Mart 2010 16:14
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
freelast

İletiler: 2144

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
freelast
Beşir, iki çift laf etmedikten sonra neye yarar resim eklemek. Gülücük Bugün hangi filmi izlediniz başlığına sadece film bilgisini ekleyenler gibi olmuş seninkisi. Gülücük

İletiTarih: 11 Mart 2010 16:33
Beşir Can

İletiler: 650

Özel mesaj gönder
Beşir Can
« freelast » yazdı:
Beşir, iki çift laf etmedikten sonra neye yarar resim eklemek. Gülücük Bugün hangi filmi izlediniz başlığına sadece film bilgisini ekleyenler gibi olmuş seninkisi. Gülücük

Bence gayet anlaşılır ve sade olmuş. En çok beğendiğimiz aktörleri sormuş ben de resimlerle cevap verdim. Sanırım herkes beğendiğim aktörlerin bunların olduğunu anlamıştır. Çok Mutlu

İletiTarih: 11 Mart 2010 17:19
JnRMnT

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
Yaşım nedeniyle bazen ister istemez genç "aktris"lere kayıyorum Çok Mutlu Bazılarının filmlerini görünce kıpır kıpır oluyor içim. İşte bunlardan bazıları:

Hilary Duff
Hilary Duff
Takma İsmi:Hil

Jessica Alba
Jessica Alba
Takma İsmi:Sky Angel

Ashley Greene
Ashley Greene
Takma İsmi:Asher

Ve tabii ki en sevdiğim aktörler...
 Jason Statham
Jason Statham
Takma İsmi:Jay

Al Pacino
Al Pacino
Takma İsmi:Sonny

İletiTarih: 11 Mart 2010 18:16
Utku Akar
Arıza Çevirmen
Çevirmen

İletiler: 570

Utku Akar
Arıza Çevirmen
Çevirmen
JnRMnT'yle aynı kulvarda olduğumuzdan olsa gerek, ben de aynıyım! Gülücük

Ben resimsiz direk sayayım efem Gülücük

Hasta olduğum adamlar: Robert Knepper [Ah ulan ah! Pb bitti ya çok özlüyorum onu Sümüklü]
Jason Statham [Oyunculuğuna hayranım!]
Michael Emerson [ Robert'le birbirlerine çok benzetiyorum oyunculuk açısından. İkisi de harikalar!]
Peter Stormare'i de unutmayalım lütfen.

Gelelim âşık olduğum baayaanlaraa: Çok Mutlu

Jodi Lyn O'Keefe [ Ah, Gretchen'm benimmm! Bebek yüzlüm benim!]
Lauren Cohan [ Supernatural'daki Bela. Ona da âşığım. Belalım benim! Çok Mutlu]
Shannon Lucio [ Prison Break'teki "Trishanne". O da ne güzel bir insandı değil mi amma! Çok Mutlu ] Yeter bu kadar. Sırayı size bırakıyorum efem.

İletiTarih: 11 Mart 2010 18:35
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer

Beğendiğim oyuncuları teker teker paylaşayım.İlk aklıma gelen isim Audrey Hepburn oldu bu kadar güzel oyuncu görünce aklıma geliverdi.Onun beyazperdeye yansıyan zerafeti, filmlerinde içimizi ısıtan gülümsemesi ve unutulmaz filmleri ne diyelim kansere yenik düştü ve aramızdan kayıp giden bir yıldız oldu. Tiffany'de kahvaltı filminde başına buyruk yapısı, Roma Tatili filmindeki macera hevesiyle yanan genç prensesin hayatı yaşama tutkusu iyi oyunculuk örneklerinden sadece bir kaçı

Not : Oyuncularla ilgili yorumlarımızı yeni özelliğimizi kullanarak profil sayfalarındaki yorum kısmına eklesek bu başlık daha da yerini bulacaktır Gülücük

İletiTarih: 11 Mart 2010 18:41
JnRMnT

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
« Utku Akar » yazdı:
JnRMnT'yle aynı kulvarda olduğumuzdan olsa gerek, ben de aynıyım! Gülücük

Ben resimsiz direk sayayım efem Gülücük

Hasta olduğum adamlar: Robert Knepper [Ah ulan ah! Pb bitti ya çok özlüyorum onu Sümüklü]
Jason Statham [Oyunculuğuna hayranım!]
Michael Emerson [ Robert'le birbirlerine çok benzetiyorum oyunculuk açısından. İkisi de harikalar!]
Peter Stormare'i de unutmayalım lütfen.

Gelelim âşık olduğum baayaanlaraa: Çok Mutlu

Jodi Lyn O'Keefe [ Ah, Gretchen'm benimmm! Bebek yüzlüm benim!]
Lauren Cohan [ Supernatural'daki Bela. Ona da âşığım. Belalım benim! Çok Mutlu]
Shannon Lucio [ Prison Break'teki "Trishanne". O da ne güzel bir insandı değil mi amma! Çok Mutlu ] Yeter bu kadar. Sırayı size bırakıyorum efem.

İyiyiz biz iyiyiz. Aşık olduğun bayanlar hoşmuş. Hehehehe

İletiTarih: 11 Mart 2010 19:11
LeonardoDaVinci

İletiler: 2180

Özel mesaj gönder
LeonardoDaVinci
Hangi Aktör ve Aktris'i beğenirsiniz?

Hangi Aktör ve Aktris'i beğenirsiniz? Lütfen yalnızca birer tane olsun. Hehehehe
resim
resim

İletiTarih: 16 Ocak 2013 22:29
asab26
Türk Sineması
Yorumbaz

İletiler: 1423

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
asab26
Türk Sineması
Yorumbaz
Şimdi bu beğeniye göre değişir bence. Güzellik açısındanmı ? Oyunculuk açısından mı ?
Güzellik açısından özellikle bayan sanatçılar için bir karar vermem çok ama çok zor Çok Mutlu Çok Mutlu

Ben pas geçiyorum Çok Mutlu

İletiTarih: 16 Ocak 2013 22:35
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
En beğendiğim aktörler arasında en başta Jack Nicholson gelir.

resim

En beğendiğim aktristler arasında en başta ise Yvonne Strahovski gelir.

resim

İletiTarih: 16 Ocak 2013 22:37
ewrey
Müdavim

İletiler: 1360

Özel mesaj gönder
ewrey Müdavim

Leonardo DiCaprio
Leonardo DiCaprio
Takma İsmi:Lenny D

İletiTarih: 16 Ocak 2013 22:59
Medievalgeek

İletiler: 63

Medievalgeek
 Edward Norton
Edward Norton
Takma İsmi:Ed

Amacım Fight Club sempatizanlığı yapmak değildi. 2 beğendiğim oyuncu yanyana gelmiş. Yanlış anlama olmasın. yakaladım

İletiTarih: 16 Ocak 2013 23:07
One1Minute

İletiler: 1100

Özel mesaj gönder
One1Minute
http://www.turkcealtyazi.org/viewtopic.php?t=3521

İletiTarih: 16 Ocak 2013 23:37
eriCartman

İletiler: 2683

eriCartman
Lütfen Emma Stone'un şu resmini değiştirin. yow yow

Edit:Resim değiştirilmiş.Böylesi çok daha iyi.Çok teşekkürler.

İletiTarih: 16 Ocak 2013 23:39
En son eriCartman tarafından 19 Ocak 2013 02:42 tarihinde değiştirildi.
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 23 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film