Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

One1Minute

 
Kayıt : 09 Nisan 2010
Son Giriş : Gizli
 • Gladyatör
  Gladyatör
 • Dövüş Kulübü
  Dövüş Kulübü
 • House of the Dragon
  House of the Dragon
 • Taht Oyunları
  Taht Oyunları
 • House of the Dragon
  House of the Dragon
 • Gladyatör
  Gladyatör
 • Dövüş Kulübü
  Dövüş Kulübü
 • Taht Oyunları
  Taht Oyunları
Son Yorumları
Win Win (2011)
16 Ağustos 2011
KAÇIRILMAYACAK BİR FİLM (LA TIMES) - Dram ve komedinin iç içe geçtiği ama dram yönünün biraz daha ağır bastığı bir film. İşin özü bu tarz filmleri seviyorsanız bencede kaçırmayın.
SIRADIŞI KOMEDİDE USTACA BİR ESER (NEW YORK TIMES) - Evet... iyi bir film ama sıradışı komedi dersek biraz fazla kaçar. Çünkü izlerken kahkahalara boğulmuyoruz, filmde yaşanan olaylara neticesinde yüzümüzde tatlı bir tebessüm oluşuyor.
ÇOK KOMİK & İÇTEN (ROLLING STONE) - Filmin içten olduğunu hiç şüphe yok ama çok komik değil. Sadece olayların gelişmesiyle birlikte bu yaşananlar yüzümüzde güzel bir tebessüm bırakıyor.
USTA BİR OYUNCULUK KAHKAHALARA BOĞULACAKSINIZ (WALL STREET JOURNAL) - Gerçekten oyunculuklar çok ustaca, izlerken sizi filmin içne çekip bitene kadar çıkmanıza izin vermiyor. "Kahkahalara Boğulmak" ifadesi biraz fazla, dediğim gibi öyle izlerken gülmekten altınıza kaçıracakmışsınız tarzında bir durum yok filmde. Sadece ve sadece filmi o kadar içten olduğu için olaylar bazı yerlerde komik bir hal alıyor, bizde bu komik olaylara tebesüm gösteriyoruz ama bu tebessüm boş kahkaha yerini fazlasıyla dolduruyor.

Win Win (Kazananlar Kulübü) - Sonuç olarak dram yönünün biraz daha ağır bastığı komedi filmlerini beğeniyorsanız sizin için mutlaka izlenmeli kategorisindeki bu filmi kaçırmayın...
Will (2011)
12 Mayıs 2011
25 Mayıs 2005 tarihinde Atatürk Olimpiyat Stadı'nda oynanan efsane Liverpool - Milan Şampiyonlar Ligi final maçını izlemek için hayaller kuran 11 yaşındaki fanatik Liverpool taraftarı Will, babasıyla birlikte İstanbul biletlerini alır. Fakat yolculuk için gün sayarlarken Will'in babası ölür ve Will bu yolculuğu tek başına yapmak zorunda kalır...

İngiltere’deki yatılı okulundan kaçarak, içindeki futbol aşkıyla, inancının ve hayallerinin peşine düşen 11 yaşındaki Will’in yolu Bosnalı eski futbolcu Alek’le Paris’te kesişir. Bir süre sonra dünyanın dört bir yanındaki taraftarlar onları yürekten desteklerken, bu masalsı yol hikayesinde İstanbul’a varmak hayatlarında bir dönüm noktası olur. İstanbul, Will ve Alek için, hayattaki yalnızlıklarına rağmen yaşama olan inançlarını yeniden kazanmanın, hayal kurmak için asla vazgeçmemenin sembolü haline gelir.
Celda 211 (2009)
30 Nisan 2010
ispanya yapımı güzel bir film tavsiye ederim arkadaşlar değişik hikayesi ve iyi oyunculuklarıyla izleye değer...
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024