Giriş Kayıt
Devamını büyük bir heyecanla beklediğiniz Seri Film hangisi?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 57 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4 Sonraki »

Devamını büyük bir heyecanla beklediğiniz Seri Film hangisi?
Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides (2011)
19%
 19%  [ 92 ]
Kill Bill: Vol. 3 (2014)
15%
 15%  [ 72 ]
Batman (2011)
17%
 17%  [ 84 ]
Die Hard 5 (2012)
3%
 3%  [ 17 ]
Resident Evil: Afterlife (2010)
10%
 10%  [ 52 ]
Ghostbusters III (2011)
3%
 3%  [ 16 ]
The Twilight Saga: Eclipse
5%
 5%  [ 24 ]
Harry Potter and the Deathly Hallows: Part I (2010)
9%
 9%  [ 46 ]
Transformers 3
10%
 10%  [ 52 ]
Diğer ( Lütfen Forum Mesajınızda Belirtiniz.
5%
 5%  [ 24 ]
Toplam Oylar : 479 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Ben Efsaneyim'in devamı çok ilginç bir çalışma olacak sonucunu görmek için sabırsızlanıyorum. Benim sevdiğim bir tür zaten devam filmlerine bakacak olursanız Güneşi sevmeyenlerin Gülücük sinemaseverler tarafından sevildiğini göreceksiniz. Resident Evil beni hiç hayal kırıklığına uğratmadı. Serinin 3. filminin başlangıç noktasıda oldukça yere sağlam basan ve intikam zamanı dedirten bir bir havada. Twilight ve New Moon'u sinemada izledim. Cazibesi yüksek karakterleriyle sanki bu işi götürüyorlarmış gibi geldi. Edward ve Bella gibi iki gençlik ikonunu çok iyi kullanıyorlar ama filmin vampirler, kurt adamlar gibi sert bir dünyaya hafif kaldığını söyleyebilirim. Bunda Romantizm türünü öne çıkartmaları yol açıyor.

Bu satırları yazarken aklıma Underworld serisi geldi işte bu türe yakışır bir film bence. Bu karanlık dünyanın bu serinin 3 filminde iyi yansıtıldı.
Serinin devam etmeside beni sevindirmiyor değil Gülücük

resim

Underworld 4 için 2011 yılını bekleyeceğiz.. Kadronun 3 temel karakteriylede anlaşma sağlandı. Michael Sheen (Lucian), Kate Beckinsale (Selene) ve Bill Nighy (Viktor) Filmin 3D olacak olmasıda modayı yakaladığını gösteriyor. Umarım teknoloji uğruna temel kurgudan vazgeçmezler.

İletiTarih: 26 Mart 2010 20:02
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
alpayge

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
alpayge
eksikler

Born ve yeni imajıyla ki naçizane en beğendiğim imaj budur 007 bence ilk listede olmayı hakkediyordu

İletiTarih: 26 Mart 2010 21:05
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
cinexpert

İletiler: 57

Özel mesaj gönder
cinexpert
Tercihimi Batman'den yana yapacaktım ama Heath Ledger'in vefatından sonra, bir sonraki filmin The Dark Knight kadar güzel olmayacağını düşünüyorum. Oyum sinemaya dair farklı tatlarla tanışmamızı sağlayan ünlü yönetmen Quentin Tarantino'nın önderliğindeki Kill Bill serisinin yeni filmine gitti.

İletiTarih: 26 Mart 2010 22:43
dezzzie

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
dezzzie
The Bourne ve Terminator merakla beklediğim devam filmleri ama keşke bi mucize olsada Matrix`in devam filmi çekilse işte o zaman yer yerinden oynar. Saygılar

İletiTarih: 27 Mart 2010 00:55
okocygt

İletiler: 5

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
okocygt
Merhaba arkadaşlar,
Benim merak ve heyecanla beklediğim devam filmi '' G.I.Joe '' Gülücük

İletiTarih: 27 Mart 2010 01:03
karathunn

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
karathunn
devamı olmaz biliyorum ama matrix...

İletiTarih: 27 Mart 2010 03:02
popcorndvd

İletiler: 24

Özel mesaj gönder
popcorndvd
Filmin ismi Kill Bill değil de başka bir şey olur herhalde. Gülücük Ya da o olayların çok daha öncesini çekerler diyeceğim ama Bill gerçek hayatta da öldü.

Freelast'a cevaben :

Üçüncünün çekileceğini duyduğumda şunu düşünmüş idim.İntikam sıralaması kaçıncı olduğunu hatırlamasamda,zenci kadının olduğu sahne,kadın evdedir,uma ablamız onu ziyarete teşrif ettiği anda okul otobüsü kapının önüne yanaşır,ve kadının sevimli ! kızı eve gelir,bu arada uma abla ile kızın arasındaki doğan diyalogdan,3.filmin bu kız ve uma ablanın kızı arasında doğacağına dair (tarantino gibi düşünür isek) bi komplo teorisi yürütmekten kendimi alamadım.Bilmem sizde hakveririr misiniz ? ama serinin devamı başka türlü olmayacak gibi....liste temizlenmiş idi....

Ne dersiniz ?
Şok

İletiTarih: 27 Mart 2010 03:17
freelast

İletiler: 2144

freelast
« popcorndvd » yazdı:
Ne dersiniz ?

Evet o küçük siyahi kız intikam almak için Uma'yı ve kızını arayabilir, mantıklı. Ama öldürebileceği maksimum 2 kişi oluyor. Bu sefer filmin ismi; Kill Bride! Gülücük

İletiTarih: 27 Mart 2010 10:09
kuzeydebiryer

kuzeydebiryer
« freelast » yazdı:
« popcorndvd » yazdı:
Ne dersiniz ?

Evet o küçük siyahi kız intikam almak için Uma'yı ve kızını arayabilir, mantıklı. Ama öldürebileceği maksimum 2 kişi oluyor. Bu sefer filmin ismi; Kill Bride! Gülücük

Ben Tarantino'nun öldürülecek insan sıkıntısına düşeceğini hiç zannetmiyorum Gülücük Aklında sağlam bir proje vardır. Bu film ile ilgili yaptığı açıklama sadece serinin 3. filmine dair değildi. Bundan sonra Kill Bill üzerinde uzun aralıklarla çalışacağım demişti. Demekki bu hikaye epey bir devem edecek bu noktada intikam yemini eden gelinimizin yeni olaylar yaşayacağını hesap edebiliriz.
popcorndvd'nin tespiti filmin devamı için çıkış noktası olabilir intikamı kızı üzerine yoğunlaşmıştı ve bu hikayeye yeni soluk getirecek çıkış noktası yine kızı olabilir. Kızının tehdit altına girmesi ve bu tehditi yaratan yeni karakterler Gülücük neden olmasın..

İletiTarih: 27 Mart 2010 14:57
freelast

İletiler: 2144

freelast
O-Ren Ishii'nin (Lucy Liu) kızı, Vernita Green'in (Vivica A. Fox) kızı, Elle Driver'ın (Daryl Hannah) oğlu, Bill'in (David Carradine) amca oğlu, Budd'un da (Michael Madsen) bir akrabası intikam almak için bir araya geliyor. Tamamdır, biz konuyu belirledik. Gönderebiliriz Tarantino'ya. Gülücük

İletiTarih: 27 Mart 2010 15:09
kuzeydebiryer

kuzeydebiryer
Senaryonun telif haklarını şimdiden alalım freelast Gülücük nolur nolmaz..

Man of Steel
2013
Man of Steel
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu143 dk

Yönetmen: Zack Snyder
Süper kahramanlar arasında en çok tanınan ve en çok saygı gören Superman''dir. Clark Kent / Kal-El (Henry Cavill) hayal edilemeyecek güçlere sahip olduğu için kendisini yabancılaşmış hisseden yirmili yaşlarında bir gazetecidir. Yıllar once gelişmiş gezegen...
7.1 (815,191 Oy)

resim

Yeni süpermen fprojesi Dark Knight kadrosunun desteğine alarak gözünü epey bir yukarılara dikti. Warner Bros ve DC Comics işbirliği'ne son zamanların usta yönetmeni Christopher Nolan'ın destek verecek olması beni epey bir heyecanlandırdı. Batman serisindeki değişimin benzerini Superman filminde de görebiliriz. Bu işin altından nasıl kalakacaklarını 2011 yılında göreceğiz.

Animasyon cephesinde de devam filmlerinin çekilmesi konusunda hareketli yıllar yaşanacak.

Bu projelerden bir kaçı şöyle

Happy Feet 2 in 3D (2011)

resim

Neşeli Ayaklarda devam filmi olarak 2011 yılında vizyona girecek. 3D teknolojisi yine karşımızda serinin ilk filmi oldukça iyiydi 2007 Oscarlarında yılın en iyi animasyon filmini kazanmıştı.

filmin seslendirme kadrosunda şu ana kadar yer alan isimler ise şöyle

resim

Sevimli Canavarlar ve Arabalar Animasyonlarıda devam kararı aldılar şu çığlık yiyen canavarlarımızın yeni hikayesini seyretmek oldukça keyifli olacak

Beklediğim filmlerden biriside Pixar'ın harika animasyonu Oyuncak Hikayesi

Toy Story 3
2010
Toy Story 3
Animasyon / Macera / Komedi103 dk

Yönetmen: Lee Unkrich
Woody, Buzz ve oyuncak kutusundaki diğer tüm oyuncaklar, sahipleri Andy'nin koleje gitmesinden dolayı kreşe bırakılırlar. Toy Story 3-Oyuncak Hikayesi 3'ün prodüksiyon işlemleri devam ederken Walt Disney Stüdyoları serinin ilk iki filmini 3D formatında izleyiciyle...
8.3 (897,871 Oy)

Yani karakterlerde yapıma eklenmiş.

resim

resim

Karakterlerin adlarıda şöyleşmiş : Buttercup - Ken - "Lots-o Huggin bear"- peas in a pod

Eski karakterlerimizde yine bir takım ruhu seziliyor. Ken karakterine dikkat ettimde bu hikayenin klasiği ilk tanışma ve zıtlaşma karakteri bu olacak gibi geldi. Gülücük

resim

İletiTarih: 27 Mart 2010 15:35
mtek

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
mtek
ya artık iki oy hakkımız olsun Füüü üüü üü transformers dedim.iki filmide kaçkere izledim bilmiyorum.üç çıksın onuda izlicem tekrar tekrar tekrar...... Hehehehe

İletiTarih: 27 Mart 2010 17:25
tonder78
Korku Sineması

İletiler: 35

Özel mesaj gönder
tonder78
Korku Sineması
Devamını büyük bir heyecanla beklediğiniz Seri film hangisi?

Listeye alınmamış ama Scream 4'ü bekliyorum.Neve Campbell da sözleşmeyi imzalamış.2011 de gelicek.Bekliyorum sabırsızlıkla.....

İletiTarih: 27 Mart 2010 21:14
kuzeydebiryer

kuzeydebiryer
Re: Devamını büyük bir heyecanla beklediğiniz Seri film hangisi?

« tonder78 » yazdı:
Listeye alınmamış ama Scream 4'ü bekliyorum.Neve Campbell da sözleşmeyi imzalamış.2011 de gelicek.Bekliyorum sabırsızlıkla.....

2011 Nisan tarihi belirtilmiş scream 4 için. Yönetmeni için bir seçim yapılmadıysa da filmin senaryosunu yine daha önceki filmlerin senaristi Kevin Williamson yazacak.

Oyuncu kadrosunda ise daha önceki filmlerde yer alan 3 oyuncu belirlenmiş

Courteney Cox
Courteney Cox
Takma İsmi:Coco

İletiTarih: 28 Mart 2010 01:53
ChemisTRaP

İletiler: 246

Özel mesaj gönder
ChemisTRaP
A'aaa nasılda unutursunuz Gülücük listeyi 2 kere gözden geçirdim gerçekten de yok Füüü üüü üü

Scary Movie 5 (2011 ) Bay Bay

resim

İletiTarih: 28 Mart 2010 13:08
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 57 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film