Giriş Kayıt
Film Önerileri
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 42 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3
Yazar Mesaj
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim

@oyunkalem
İletiTarih: 20 Mayıs 2016 16:56
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
oyunkalem

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
oyunkalem
teşekkürler
@McFly

İletiTarih: 21 Mayıs 2016 09:05
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
mantikinsani

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
mantikinsani
The Boondock Saints
1999
The Boondock Saints
Aksiyon / Suç / Gerilim108 dk

Yönetmen: Troy Duffy
İrlanda asıllı ikiz kardeşler Connor ve Murphy McManus, Boston'da yaşamaktadırlar. Dindar insanlar olan bu ikili Tanrı'nın kendilerine Dünya'yı kötülüklerden korumak misyonu yüklediğine inanarak, Boston'un azılı suçlarını ortadan temizlemeye başlar....
7.6 (251,692 Oy)

İletiTarih: 14 Mart 2019 09:41
sarman09

İletiler: 27

Özel mesaj gönder
sarman09
benjamin button tuhaf hikayesi

İletiTarih: 14 Mart 2019 15:18
Tempest

İletiler: 40

Özel mesaj gönder
Tempest
The Angel
2018
The Angel
Dram / Gerilim114 dk

Yönetmen: Ariel Vromen
“The Angel”, Mısır Devlet Başkanı Nasır'ın damadı ve onun halefi Enver Sedat'ın hem özel danışmanı hem de sırdaşı olan ve aynı zamanda İsrail gizli servisinin 20. yüzyıldaki en değerli muhbirlerinden biri sayılan Eşref Mervan’ın (Marwan Kenzari)...
6.7 (15,578 Oy)

Gerçek hayatta parçalar, siyasi göndermeler, bizans oyunları ve casus filmleri sevenlere dikizlemelerini öneririm. Vasat üst iş. Hain mi kahraman mı ? Ya da ikisinin kahramanı olabilir mi ? Bunlar sizin film sonunda ve sonradan araştırma ile vereceğiniz cevaplar benim cevabım işini iyi bilen biri diğer kalıplara gerek yok. Herkes hayatta kahraman ya da hain olmaz. Bazıları iş çözendir.

İletiTarih: 17 Mart 2019 15:29
turntable

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
turntable
Re: Komedi Filmi Arıyorum

« x97mustafa » yazdı:
Arkadaşlar.İzlerken gerçekten çok fazla güldüğünüz filmleri bana da önerebilir misiniz

Kholop
2019
Kholop
Komedi109 dk

Yönetmen: Klim Shipenko
Zengin bir iş adamının oğlu olan Grisha aklına esen her şeyi yapabileceğini düşünen bir delikanlıdır. Yaptığı şeyler sonunda artık hapishaneye girme tehlikesiyle kaşı karşıyadır. Oğlunun davranışlarını düzeltme konusunda çaresiz olan babası...

İletiTarih: 14 Ocak 2021 03:11
turntable

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
turntable

önerisi olan varmı

« x97mustafa » yazdı:
Aileylede izlenebilecek bi komedi filmi arıyorum.Yani belaltı espriler minimum seviyede ve açık sahnelerde olmayacak.Bildiğiniz var mı ?

The 'Burbs
1989
The 'Burbs
Komedi / Gizem / Gerilim102 dk

Yönetmen: Joe Dante
Hayatları son derece sakin ve rutin olan mahalle sakinlerinin bulunduğu bir Amerikan kasabasında, bu mahalleye Klopeks ailesinin taşınmasıyla, garip olaylar meydana gelmeye başlar. Klopeks'ler gündüzleri hiç dışarıya çıkmayan, evleri pislik içinde ve geceleri...
6.8 (84,089 Oy)

İletiTarih: 14 Ocak 2021 03:14
Tessaiga

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
Tessaiga
Ningen no jôken
1959
Ningen no jôken
Dram / Tarihi / Savaş208 dk

Yönetmen: Masaki Kobayashi
Kaji (Tatsuya Nakadai)'nin insan haklarını savaşta bile savunmasına dair bu anlatı, II. Dünya Savaşı'nda Japonların işgali altındaki Çin'de bir mahkumlar açık hapishanesinde geçiyor. Çinli mahkumları Japon askerlere ezdirmemeye çalışan Kaji, başlangıçta...
8.5 (9,467 Oy)

Baş karakterin sürekli etik ikilemler arasında kalıp seçim yapmak zorunda kaldığı çok güzel bir seri, 3 film toplam 10 saat ama her film kendi içinde 2 parta ayrılıyor ona göre izlerseniz hiç sıkmaz.

İletiTarih: 09 Temmuz 2021 11:46
conqierors

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
conqierors
konu burası mı bilemiyorum ancak baktım bulamadım. Bir film arıyorum, 90 lı yıllarda televizyonda izlemiştim. Konusu kısaca;
Bir uzaylı aile var, yanlışlıkla dünyaya iniyorlar, baba-anne-2 çocuk.
kulakları uzun, ıslık çalarak haberleşiyorlar. Ellerini bileklerinden birleştirip yukarı kaldırıyorlardı. Hatırladıklarım sadece bu kadar.
Filmi hatırlayan var mıdır acaba ?

İletiTarih: 08 Eylül 2021 20:49
TimTaylor

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
TimTaylor
Tom Cruise'un sürekli aynı gün öldüğü filmin adı nedir ?

İletiTarih: 10 Eylül 2021 13:28
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 1947

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici
« TimTaylor » yazdı:
Tom Cruise'un sürekli aynı gün öldüğü filmin adı nedir ?

Edge of Tomorrow
2014
Edge of Tomorrow
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu113 dk

Yönetmen: Doug Liman
Yakın gelecekte dünyayı ele geçiren Mimics adlı uzaylı birliği, birçok büyük şehri yok eder ve milyonlarca insanı ölümün eşiğinde bekletir. Dünyada hiçbir ordu, onların hızına, silahlarının gücüne ve de en önemlisi telepati yoluyla emir verme ve...
7.9 (742,660 Oy)

İletiTarih: 10 Eylül 2021 21:00
Conari

İletiler: 19

Özel mesaj gönder
Conari
topic i güncelleyim. Çok bilinmeyen fantastik film önerileri bekliyorum.

İletiTarih: 13 Eylül 2022 21:44
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 42 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film