Giriş Kayıt
Solace (23 Ekim 2015)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
 Solace (23 Ekim 2015)
Merhamet mi, cinayet mi?

resim

Solace
2015
Solace
Suç / Dram / Gizem101 dk

Yönetmen: Afonso Poyart
“Doğaüstü becerileri olan bir suç analizcisi (Anthony Hopkins), usta bir FBI ajanının(Jeffrey Dean Morgan) tuhaf bir seri cinayeti çözmesine yardım etmek için emekliliğini yarıda bırakıp işe döner.Yalnızca katilin de (Colin Farrell) doğaüstü yeteneklerinin...
6.4 (69,279 Oy)

Anthony Hopkins´in başrolünde bulunduğu Solace, karmaşık bir cinayeti çözmeye çalışan dedektifler, Hopkins´in canlandırdığı emekli bir analist olan Dr. John Clancy´den yardım isterler. Psikopat katili Colin Farrell´ın canlandırdığı filmde ayrıca Jeffrey Dean Morgan ve Abbie Cornish gibi isimlerde yer almakta.

Clancy, kızının ölümünden sonra emekli olan, evliliği sona eren ve sıradışı yeteneklere sahip bir adamdır. Münzevi bir yaşamın içinde; geçmişten gelen gizemli ve acı dolu olayların hesaplaşmasını yaşarken, geleceği görme ve psişik yeteneklerini yaşamından uzak tutmaya çalışıyordur. Ancak FBI Özel Ajanı Joe Merriwether (Jeffrey Dean Morgan) ve Joe´nun genç ve şüpheci ortağı Katherine Cowles (Abbie Cornish), korkunç bir seri cinayet davasının çözümü için ondan başka kimsenin kendilerine yardım edemeyeceğine karar verirler.

Clancy’i davaya destek olması için ikna etmeye giderler ancak bu konuda kesinlikle FBI’la çalışmayacağını söyler. Ancak ziyaret sırasında Katherine’in geleceğiyle ilgili bazı görüntüler gören Clancy, fikrini değiştirir ve ekibe dahil olur. Clancy ve ekibin karşısında ise psişik güç konusunda baş etmekle zorlanacakları, zeki ve çok tehlikeli bir katil olan Charles Ambrose (Colin Farrell) vardır.

İletiTarih: 29 Ekim 2015 13:10
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Taşındı: 01 Şubat 2016 20:56 - paris-texas tarafından
Taşındığı Forum: Vizyondaki Filmler > Gösterimden Kalkan Filmler
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film