Giriş Kayıt
Aşkın (500) Günü (9 Ekim 2009)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Ayrton

İletiler: 123

Özel mesaj gönder
Ayrton
 Aşkın (500) Günü (9 Ekim 2009)

(500) Days Of Summer (Aşkın (500) Günü)
Gösterim Tarihi: 09 / 10 / 2009

Dram, Komedi

resim

(500) Days of Summer
2009
(500) Days of Summer
Komedi / Dram / Romantik95 dk

Yönetmen: Marc Webb
Alışılmamış türde bir romantik komedi olan film, aşkın gerçek olduğuna inanmayan bir kadın ve ona aşık olan bir adamın hikayesini anlatıyor. Tom Hansen, hayatından tamamen çıktığına emin olduğu zaman Summer Finn ile tanıştığı ilk günü hatırlar....
7.7 (562,742 Oy)

Genç adam, genç kızla tanışır.. Erkek aşık olur.. Kız aşık olmaz..

Gerçek aşkın varlığına inanmayan bir kadınla ona aşık olan genç adamın; sıradışı, romantik ve komik hikâyesi.

Fragman:

İletiTarih: 16 Ağustos 2009 19:44
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kardanadammuhittin
Yorumbaz

İletiler: 126

facebook twitter Özel mesaj gönder
kardanadammuhittin Yorumbaz
çok sert bir film. yaşadıklarımızla da alakalı aslında. filmin müthiş olduğunu söylediğimde bence çok boştu dedi mesela bir arkadaşım. kendi açımdan çok sevdim.

İletiTarih: 03 Aralık 2009 23:56
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
İzlenmesi gerekli bir film gibi anlatılmış.. Oysa çok sıradan izlenimi vermişti. Demek ki ilk bakışta doğru karar veremiyor insan, izleyip öyle yargılamak lazım.. En kısa zamanda izlemeliyim Saygılar

İletiTarih: 04 Aralık 2009 13:54
agniyama31

İletiler: 732

Özel mesaj gönder
agniyama31
Bana göre oldukça sıradan bir film..Herhangi bir çarpıcılığı veya hiç anlatılmamış gözden kaçmış bir noktayı yakaladığı falan yok filmin..Kasımda aşk başkadır'ın çakma versiyonu gibi birşey Gülücük

İletiTarih: 04 Aralık 2009 18:29
Beşir Can

İletiler: 650

Özel mesaj gönder
Beşir Can
« agniyama31 » yazdı:
Bana göre oldukça sıradan bir film..Herhangi bir çarpıcılığı veya hiç anlatılmamış gözden kaçmış bir noktayı yakaladığı falan yok filmin..Kasımda aşk başkadır'ın çakma versiyonu gibi birşey Gülücük

Film bir aydan fazla bilgisayarımda bekletiyordum yarın öbür gün izlemeyi düşünüyordum ama bu söylediklerinden sonra kararsız kaldım.

İletiTarih: 05 Aralık 2009 17:45
En son Beşir Can tarafından 05 Aralık 2009 18:00 tarihinde değiştirildi.
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
Film mesela benim çok hoşuma gitti.
Eğlenceli bir filmdi. Kiminin de hoşuna gitmemesi muhtemel. Her yazın sonunda bir sonbahar olduğu öğrendik:) Eğlenceli zaman geçirmek için ideal bir film bence.

İletiTarih: 05 Aralık 2009 17:47
agniyama31

İletiler: 732

Özel mesaj gönder
agniyama31
« Beşir Can » yazdı:
Film bir aydan fazla bilgisayarımda bekletiyordum yarın öbür gün izlemeyi düşünüyordum ama bu söylediklerinden sonra kararsız kaldım

Benim söylediklerime kulak asma sevgili beşir ben zevksiz bi insanım Gülücük

İletiTarih: 05 Aralık 2009 18:05
kardanadammuhittin
Yorumbaz

İletiler: 126

facebook twitter Özel mesaj gönder
kardanadammuhittin Yorumbaz
filmin hemen başında şu söyleniyor: bu bir aşk filmi değil. diğer romantik filmlerden ya da romantik komedilerden çok farklı şekilde ilerliyor. aynı tutmamak da fayda var.

İletiTarih: 05 Aralık 2009 18:34
shawshank48

İletiler: 1318

Özel mesaj gönder
shawshank48
Film türlerine göre farklı bir film, farklı sonuyla da türlerinden ayrılıyor. İzlenmesi gereken bir film ama imdb notu 8.1 süper filmdir diye düşünerek izlemeyin. Filmde pek komedi yok dram ve romantik yönü baskın filmin, filmedki Summer karakteri şaşırtmayı başarıyo, zaten filmdeki ağır karakter de bence o.(Şahsen bu film Zooey Deschanel'in gözleri için bile izlenir)

İletiTarih: 05 Aralık 2009 23:56
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film