Giriş Kayıt
Adını Hatırlayamadığımız Filmler için Soru Başlığı (2)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 122. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1823 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 120, 121, 122
Yazar Mesaj
Ekonomist79

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
Ekonomist79
Vietnam Travması Filmi Çocukken İzledim

Çocukken TV'de gördüğüm bir film vardı o zamanlar çok korkmuştum hatta kabus görmüştüm, Amerikalı bir asker Vietnam'da savaşıyor daha sonra ülkesine dönüyor ama rüyasında kendini Vietnam'da tellerden geçerken filan görüyor uyandığında ise o tel kesikleri kollarında ortaya çıkıyor biraz Freddy'nin kabusları gibi ama Freddy serisinden değil kesinlikle, bu filmi bilen varsa çok memnun olurum.

İletiTarih: 20 Nisan 2024 15:10
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Morrison
Yorumbaz

İletiler: 148

Özel mesaj gönder
Morrison Yorumbaz
Vietnam Filmi

İletiTarih: 21 Nisan 2024 02:08
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Ekonomist79

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
Ekonomist79
Vietnam Travması Filmi Çocukken İzledim

Büyük ihtimalle bu idi hocam çok teşekkürler Exclamation .

İletiTarih: 21 Nisan 2024 12:41
KillVerine

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
KillVerine
Şişip patlayan cüce

Sihirbaz şapkası takan büyülü cüce cin gibi bir şey vardı, bir şey oluyordu, biri büyümü yapıyordu, asa mı sallıyordu tam hatırlamıyorum. Cüce yavaş yavaş şişip şişip patlıyordu. Çocukluk travmamdı, şimdiden teşekkürler Wink

İletiTarih: 21 Nisan 2024 14:17
adze55
Müdavim

İletiler: 1616

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
adze55 Müdavim
Bu mudur?
Leprechaun
1993
Leprechaun
Komedi / Fantastik / Korku92 dk

Yönetmen: Mark Jones
Dan adındaki orta yaşlı adam gece geç vakit kasabadaki evine döndüğünde çok neşeliydi, karısına artık zengin olduklarını ve bu berbat yerden kurtulacaklarını söylüyordu. Kadın şaşkın, şaşkın bakarken ekledi, eski zamanların gizemli yarattığı...
4.8 (30,726 Oy)

@KillVerine
İletiTarih: 22 Nisan 2024 01:31
KillVerine

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
KillVerine
muhtemelen bu

« adze55 » yazdı:
Bu mudur?
Leprechaun
1993
Leprechaun
Komedi / Fantastik / Korku92 dk

Yönetmen: Mark Jones
Dan adındaki orta yaşlı adam gece geç vakit kasabadaki evine döndüğünde çok neşeliydi, karısına artık zengin olduklarını ve bu berbat yerden kurtulacaklarını söylüyordu. Kadın şaşkın, şaşkın bakarken ekledi, eski zamanların gizemli yarattığı...
4.8 (30,726 Oy)

İzleyeceğim teşekkürler

İletiTarih: 22 Nisan 2024 12:35
ErsoyA

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
ErsoyA
Lütfen yardım edin! Bir yıl önce bir film izlemiştim ve tekrar izlemek istiyorum ama başlığını hatırlayamıyorum.... Konuda bir kahraman var ve bir kıza aşık oluyor, sanki iki gerçeklikte (boyutta) varmış gibi ve birbirlerini daha önce bir yerlerde gördüklerini hissediyor ve paralel olarak diğer karakterler gerçekliğin 2 gibi görünmesini ve kahramanın 1 olmasını istiyor. Sonuç olarak, film dramatiktir.

7slotsgiriss oynarken şans her zaman benim yanımda!

İletiTarih: 25 Nisan 2024 15:40
En son ErsoyA tarafından 29 Nisan 2024 09:52 tarihinde değiştirildi.
AdletMayer

İletiler: 9

Özel mesaj gönder
AdletMayer
« ErsoyA » yazdı:
Lütfen yardım edin! Bir yıl önce bir film izlemiştim ve tekrar izlemek istiyorum ama başlığını hatırlayamıyorum.... Konuda bir kahraman var ve bir kıza aşık oluyor, sanki iki gerçeklikte (boyutta) varmış gibi ve birbirlerini daha önce bir yerlerde gördüklerini hissediyor ve paralel olarak diğer karakterler gerçekliğin 2 gibi görünmesini ve kahramanın 1 olmasını istiyor. Sonuç olarak, film dramatiktir.

Bu mudur acaba? https://turkcealtyazi.org/mov/19406606/the-shift.html

İletiTarih: 26 Nisan 2024 00:04
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 122. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1823 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 120, 121, 122
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film