Giriş Kayıt

Avengers: Endgame'de Katherine Langford'un Çıkarılan Sahnesi Açıklandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 08 Mayıs 2019 17:41

2619 

resim

Avengers: Endgame'in oyuncu kadrosunda Katherine Langford yer alıyordu. Ancak filmde Katherine Langford görülmedi. Genç oyuncunun sahnelerinin filmden çıkarıldığı ortaya çıktı. Bunun nedeni ve oyuncunun hangi rolde yer aldığını ise Avengers: Endgame yönetmenleri Joe ve Anthony Russo tarafından açıklandı.

-Dikkat, spoiler içerir- 13 Reasons Why dizisinin yıldız oyuncusu Katherine Langford, Avengers: Endgame'in açıklanan kadrosunda yer alıyordu. Ancak kimse Langford'ı filmin herhangi bir yerine yerleştiremiyordu. Sıra filmi izlemeye geldiğinde ise Langford filmde görüntülenemedi. Böylece oyuncunun sahnelerinin filmden çıkarıldığı öğrenildi. Joe Russo'nun yaptığı açıklamaya göre Langford, Tony Stark'ın kızı Morgan Stark'ın yetişkin halini canlandırıyordu. Sahne, Tony Stark'ın Sonsuzluk Eldiveni'ni ilk kez eline geçirdiğinde onun geleceğe ışınlanması üzerineydi. Metafizik bir şekilde giden Tony, orada kızının gelecekteki versiyonuyla karşılaşıyordu. Joe Russo, sözlerine şu şekilde devam etti: "Amaç, kızının gelecekteki halini göstermekti. Çünkü bu film bir çeşit sihirle uğraşıyor ve kızının gelecekteki hali onun huzurlu bir şekilde gitmesi için onu affedecekti. Fikir rezonans halini aldı. Ama filmdi daha karmaşık hale sokacak birçok fikir vardı. Farkına vardığımız şey, kızının gelecekteki halinin duygusallıkla bir ilgisi olmayacağıydı."

Joe Russo'nun bu açıklamasının ardından eleştirmenlerin çoğu da Russo Kardeşler'in doğru kararı verdiğini ifade etti. Bilindiği üzere filmde bu sahne yerine Pepper Potts'un Tony Stark'ın ölümü sırasında yanına gelmesi kullanıldı. Sahne, Marvel hayranlarının duygusal anlar yaşamasına neden olmuştu. Robert Downey Jr.'ı son kez Iron Man olarak izlediğimiz ve Marvel Sinematik Evreni'nin dördüncü evresine geçmemize neden olan Avengers: Endgame'in konusu ise şöyleydi: Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, genç Örümcek Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, The Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman, Thanos'un Sonsuzluk Eldiveni'ni ele geçirmesi ve kendi dengesini kurması yüzünden yok olmuştur ve dünya umutsuz haldedir. Dünya üzerinde kalan Black Widow, Kaptan Amerika, Thor ve Hulk kendi yaslarını tutmaktayken, Iron ve Nebula ise kontrol edemedikleri bir uzay gemisinin içinde, uzay boşluğunda sürüklenmektedirler. Süper kahramanlar takımı için işler pek de iyi görünmemektedir. Ancak Kuantum Bölgesi'nden çıkmanın bir yolunu bularak Avengers ekibinin kalan üyelerine giden Ant-Man, yeni bir umut ışığı olacaktır. Daha önce var olduğunu bilmedikleri bölgeler, kahramanlar ve evrenlerin varlığını öğrenen ekip, Thanos'un kurduğu bu çarpık dengeyi değiştirmek ve kendilerinden alınanı geri getirmek için hayatlarının en büyük mücadelesine girişeceklerdir. Hepsi kişisel olarak önem verdikleri şeyleri kaybetmiş olan kahramanlarımız için intikam vakti gelmiştir.


Avengers: Endgame
2019
Avengers: Endgame
Aksiyon / Macera / Dram181 dk

Yönetmen: Anthony Russo, Joe Russo
Avengers: Sonsuzluk Savaşı'nın ardından pek çok süper kahraman küle dönüşmüştür. Doktor Strange, Gamora, Drax, Mantis, Örümcek-Adam, Black Panther, Bucky Barnes, Groot, Scarlet Witch, Vision, Star Lord, Maria Hill, Wasp ve Nick Fury gibi pek çok kahraman,...
8.4 (1,261,571 Oy)

Kaynak: Beyazperde


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024