Giriş Kayıt

Netflix Dizisi The Order'dan İlk Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 22 Şubat 2019 16:29

957 

resim

Katharine Isabelle, Sam Trammell ve Max Martini gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı, fantastik ve korku türlerini bir araya getiren Netflix dizisi The Order’dan Türkçe altyazılı fragman yayınlandı.

Orijinal dizi ve film sayısını hızla arttırmaya devam eden Netflix, farklı konularda ve farklı tarzlarda hikâyeleri önümüze getirmeye devam ediyor. Bizi kimi zaman Dark ile başka dünyalara götüren bir yolculuğa çıkartıp; kimi zaman da The Crown ile tarihi gerçekliğin içerisine sürüklüyor.

Bünyesinde barındırdığı projelerle adından söz ettiren Netflix, şimdi de Shelley Eriksen ve Dennis Heaton ikilisinin yaratıcılığını üstlendiği The Order dizisiyle seyirciye yeni bir dünyanın kapılarını aralamaya hazırlanıyor.

Fantastik ve korku türlerini bir araya getiren dizinin sinopsisi ise şöyle:

Büyü. Canavarlar. Ve….vizeler? Belgrave Üniversitesi 1. sınıf öğrencisi Jack Morton efsanevi bir gizli topluluğa katılır ve kendini tehlikeli bir ölüm kalım oyununun içinde bulur. Jack daha derine daldıkça, karanlık aile sırlarını ve kurt adamlarla kara büyü yapanlar arasındaki bir yeraltı savaşını ortaya çıkarır.

Ginger Snaps ile tanınan Katharine Isabelle, Jake Manley, Sarah Grey, Sam Trammell ve Max Martini gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizi, 7 Mart‘ta Netflix’te yayınlanacak. Dizinin merak uyandıran Türkçe altyazılı fragmanını buradan izleyebilirsiniz.The Order
2019
The Order
Dram / Fantastik / Korku60 dk

Yönetmen: Mathias Herndl, Leslie Hope, Kristin Lehman
Büyü. Canavarlar. Ve….vizeler? Belgrave Üniversitesi 1. sınıf öğrencisi Jack Morton efsanevi bir gizli topluluğa katılır ve kendini tehlikeli bir ölüm kalım oyununun içinde bulur. Jack daha derine daldıkça, karanlık aile sırlarını ve kurt adamlarla...
6.7 (33,634 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film