Giriş Kayıt

Zack Snyder, Ben Affleck’in Yeni Batman Fotoğrafını Paylaştı

1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 25 Temmuz 2014 15:07

1202 

resim

Batman v. Superman filmi için gözler Warner Bros’un Comic-Con 2014′te gerçekleştireceği konferansa çevrildi. Heyecanın yüksek olduğunu bilen Zack Snyder, Twitter adresinden panel öncesi yeni bir fotorğaf yayımladı.

Ben Affleck’in Batman kostümü içerisinde yer alan bu portre fotoğraf, aslında filmde yer alacak olan Batman karakteriyle ilgili önemli bir ipucu veriyor. Hatırlarsanız Zack Snyder, The Dark Knight üçlemesindeki Batman’den farklı olacak bu filmde daha kara ve daha kızgın bir Batman’in yer alacağını açıklamıştı.

Kısa kulaklı yeni Batman kostümü olumlu tepkiler alırken, ilk açıklandığında tartışılan Ben Affleck ismi de her yeni fotoğraf yayımlandığında Batman kostümünün içine daha çok yakışıyor gibi duruyor.

Batman v. Superman: Dawn of Justice filmiyle ilgili panel sonrası geniş bilgileri sizlere aktaracağız. Cumartesi düzenlenecek panelin detayları muhtemelen Pazar sabahına bizlerle birlikte olacak.

resim

Batman v Superman: Dawn of Justice
2016
Batman v Superman: Dawn of Justice
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu152 dk

Yönetmen: Zack Snyder
Dünya gerçekte ne tür bir kahramana ihtiyaç duyduğuna karar vermek için çabalarken, Tanrı gibi kontrolsüz hareket eden Süper Kahraman’ın eylemlerinden duyulan endişe, Gotham Şehri’nin sahip olduğu, zorlu ve güçlü, ama yasa dışı, gönüllü koruma...
6.5 (755,093 Oy)

Kaynak: superkarga

Yorumlar

hasangdr 11 Eylül 2014 16:09
resim

Zack Snyder'in twitter hesabından.

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film