Giriş Kayıt
Bu replik hangi filmden?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 15. sayfa (Toplam 19 sayfa) [Bu başlıkta 283 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 Sonraki »
Yazar Mesaj
bay_efsane

İletiler: 276

Özel mesaj gönder
bay_efsane
Şarapla uzun yıllar süren seviyeli bir ilişkimiz var, Ben ona para harcıyorum , O benim başımı döndürüyor Eee? Ne farkı kaldı kadınlardan?

İletiTarih: 02 Ocak 2014 20:14
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Mert Yıldız
Amerikan Sineması
Çevirmen

İletiler: 969

twitter Özel mesaj gönder
Mert Yıldız
Amerikan Sineması
Çevirmen
« bay_efsane » yazdı:
Şarapla uzun yıllar süren seviyeli bir ilişkimiz var, Ben ona para harcıyorum , O benim başımı döndürüyor Eee? Ne farkı kaldı kadınlardan?

İzlemedim ama çoğu yerde rastladım, sanırım bu film;

Rina
2010
Rina
Komedi / Dram / Romantik105 dk

Yönetmen: Senol Sönmez
Rina, ada ve insanın aslında tek başına yalnızlığının benzeşmesinden doğan bir metafor. Filmde hayallerimize ulaşmak için yaşadığımız sürece neler yaptığımız sorgulanıyor. Hayatta ev, araba, kariyer gibi birçok maddi şeye sahip olabiliriz ama sonuca...
5.7 (663 Oy)

İletiTarih: 02 Ocak 2014 20:24
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
bay_efsane

İletiler: 276

Özel mesaj gönder
bay_efsane
« Mert Yıldız » yazdı:
İzlemedim ama çoğu yerde rastladım, sanırım bu film;

Rina
2010
Rina
Komedi / Dram / Romantik105 dk

Yönetmen: Senol Sönmez
Rina, ada ve insanın aslında tek başına yalnızlığının benzeşmesinden doğan bir metafor. Filmde hayallerimize ulaşmak için yaşadığımız sürece neler yaptığımız sorgulanıyor. Hayatta ev, araba, kariyer gibi birçok maddi şeye sahip olabiliriz ama sonuca...
5.7 (663 Oy)

Doğrudur Saygılar

İletiTarih: 03 Ocak 2014 16:48
flamengo

İletiler: 1

facebook Özel mesaj gönder
flamengo
hiç birini bilmiyorum Çok Mutlu

İletiTarih: 03 Ocak 2014 16:54
52 Hertz

İletiler: 556

facebook twitter Özel mesaj gönder
52 Hertz
Can't remember to forget you.
Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 16 Ocak 2014 17:04
AlCapone86

İletiler: 650

AlCapone86
« Johnny B Goode » yazdı:
Can't remember to forget you.

Memento
2000
Memento
Gizem / Gerilim113 dk

Yönetmen: Christopher Nolan
Leonard Shelby ucuz otel odalarında konaklayan, sadece nakit para kullanan ama şık giysiler giyen, Jaguar kullanan iş adamı görüntüsünde biridir. Fakat aslında hayatını karısına tecavüz edip öldüren kişiyi bulmaya adamıştır. Leonard'ın bu yolda ciddi...
8.4 (1,330,642 Oy)

Buydu sanırım Punky

İletiTarih: 17 Ocak 2014 00:45
52 Hertz

52 Hertz
Doğru. Soru sırası sizde. Saygılar

@AlCapone86
İletiTarih: 17 Ocak 2014 14:51
AlCapone86

İletiler: 650

AlCapone86
Sanki çok ömrümüz varmış gibi
beklemeyi öğretiyor bize hayat...

İletiTarih: 17 Ocak 2014 15:54
52 Hertz

52 Hertz
The Pianist
2002
The Pianist
Biyografi / Dram / Müzik150 dk

Yönetmen: Roman Polanski
Wladyslaw Szpilman, savaş patlak verdiğinde 27 yaşındaydı ve Polonya'nın geleceği en parlak konser piyanistlerinden biriydi. Luftwaffe'de radyo istasyonu bombalandığında Chopin'in C minor Nocturne'nü çalıyordu.Tüm Yahudiler gibi o ve ailesi de evlerinden çıkartılarak...
8.5 (920,243 Oy)

Cevabın doğru olduğunu umaraktan sıradaki soru:

"In seven days, God created the world. And in seven seconds, I shattered mine."

@AlCapone86
İletiTarih: 21 Ocak 2014 20:53
CruSuS
Amerikan Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 4048

Özel mesaj gönder
CruSuS
Amerikan Sineması
Sinefil Grubu
« Johnny B Goode » yazdı:
The Pianist
2002
The Pianist
Biyografi / Dram / Müzik150 dk

Yönetmen: Roman Polanski
Wladyslaw Szpilman, savaş patlak verdiğinde 27 yaşındaydı ve Polonya'nın geleceği en parlak konser piyanistlerinden biriydi. Luftwaffe'de radyo istasyonu bombalandığında Chopin'in C minor Nocturne'nü çalıyordu.Tüm Yahudiler gibi o ve ailesi de evlerinden çıkartılarak...
8.5 (920,243 Oy)

Cevabın doğru olduğunu umaraktan sıradaki soru:

"In seven days, God created the world. And in seven seconds, I shattered mine."

Seven Pounds
2008
Seven Pounds
Dram / Romantik123 dk

Yönetmen: Gabriele Muccino
Pursuit of Happyness/Umudunu Kaybetme’nin yönetmeninden, başrolünde iki kez Akademi Ödülü® adayı olan Will Smith’in yer aldığı, geçmişinde peşini bırakmayan sırrın kefaretini ödemek için tamamen yabancı yedi kişinin hayatlarını kökten...
7.6 (316,182 Oy)

izlemeyi düşünen varsa şiddetle tavsiye edilir Gülücük

Yeni sorum, benim çok beğendiğim bir filmden Gülücük

"Her gün seni almak için evine geldiğimde , birlikte çıkıyor bir kaç içki içip biraz eğleniyoruz. Günün en güzel anı hangisi biliyor musun ? Arabadan inip kapını vurmak için yürüdüğüm o 10 saniye. Çünkü her defasında kapıyı çaldığımda, senin içeride olmayacağını düşlüyorum. Ne vedalaşarak, ne de "sonra görüşürüz" demeden , evet sadece gitmeni."

İletiTarih: 21 Ocak 2014 21:16
eriCartman

İletiler: 2683

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
eriCartman
Good Will Hunting
1997
Good Will Hunting
Dram / Romantik126 dk

Yönetmen: Gus Van Sant
Will Hunting(Matt Damon)' Massachuset Üniversitesinde çalışan bir hademedir. Aynı zamanda çok zeki ve öğrenmeyi seven biridir. En yakın çocukluk arkadaşları ile bilikte zaman zaman Mahalledeki diğer genç gruplar ile kavga ederler. Bu yüzden başı kanunla...
8.3 (1,079,541 Oy)

@CruSuS
İletiTarih: 21 Ocak 2014 21:34
CruSuS
Amerikan Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 4048

Özel mesaj gönder
CruSuS
Amerikan Sineması
Sinefil Grubu
« eriCartman » yazdı:
Good Will Hunting
1997
Good Will Hunting
Dram / Romantik126 dk

Yönetmen: Gus Van Sant
Will Hunting(Matt Damon)' Massachuset Üniversitesinde çalışan bir hademedir. Aynı zamanda çok zeki ve öğrenmeyi seven biridir. En yakın çocukluk arkadaşları ile bilikte zaman zaman Mahalledeki diğer genç gruplar ile kavga ederler. Bu yüzden başı kanunla...
8.3 (1,079,541 Oy)

Tabi ki doğru. Süperrrrrr

İletiTarih: 21 Ocak 2014 21:57
eriCartman

İletiler: 2683

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
eriCartman
İsteyen sorabilir efenim. Saygılar

İletiTarih: 22 Ocak 2014 16:35
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
Alıntı:
“Kadınlar tecavüze uğradıklarında ”imdat” diye bağırmamalılar ”yangın” diye bağırmalılar.”imdat” diye bağırırlarsa kimse gitmez ama ”yangın” diye bağırırlarsa herkes gider.”

İletiTarih: 22 Ocak 2014 18:27
Burak Duman
Yorumbaz

İletiler: 414

twitter Özel mesaj gönder
Burak Duman Yorumbaz
Se7en
1995
Se7en
Suç / Dram / Gizem127 dk

Yönetmen: David Fincher
Departmana yeni transfer olmuş David Mills (Brad Pitt) ve yakında emekliye ayrılacak William Somerset (Freeman) Hıristiyanlık'ın 7 ölümcül günahını işleyenleri kendi yöntemiyle öldüren sadist bir katilin peşine düşerler. Dedektifler yedi ölümcül günah...
8.6 (1,812,931 Oy)

« byKush » yazdı:
Alıntı:
“Kadınlar tecavüze uğradıklarında ”imdat” diye bağırmamalılar ”yangın” diye bağırmalılar.”imdat” diye bağırırlarsa kimse gitmez ama ”yangın” diye bağırırlarsa herkes gider.”

İletiTarih: 22 Ocak 2014 19:53
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 15. sayfa (Toplam 19 sayfa) [Bu başlıkta 283 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film