Giriş Kayıt
Adını Hatırlayamadığımız Filmler için Soru Başlığı (2)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 106. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1823 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 104, 105, 106, 107, 108, ..., 120, 121, 122 Sonraki »
Yazar Mesaj
MonteKristoKontu

İletiler: 98

Özel mesaj gönder
MonteKristoKontu
« gliaxxx » yazdı:
Bi korku filmi vardı. Kardeşler vardı, olmayan varlıkları görüyorlardı (muhtemelen ölü anneleriydi). Aynadan ruh falan çıkıyodu. En sonda
Sürprizbozan: Göster
Çok detay hatırlamıyorum. Bilen varsa sevinirim.

Oculus
2013
Oculus
Korku / Gizem104 dk

Yönetmen: Mike Flanagan
Çocukluğunda büyük bir travma yaşayan Katlie, yıllarca erkek kardeşi Tim'in ailesini öldürdüğü iddiasıyla karşı karşıya kalmıştır. Fakat Katlie'ye göre ailesini katleden, erkek kardeşi Tim değil, doğaüstü bir varlıktır. Katlie hem cinayetin sebebiyle...
6.5 (140,580 Oy)

Anlattıkların bu filme benziyor.

İletiTarih: 02 Aralık 2017 19:14
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Aysgegul_
Yorumbaz

İletiler: 68

Özel mesaj gönder
Aysgegul_ Yorumbaz
Aslında filmi sevip sevmediğimi bile hatırlamıyorum.
Sadece fimin adı ne diye kendimi yiyorum bu aralar.

Filmde çok karışık bir tablo vardı. O tablonun içinde de ufak bir detay vardı
Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 02 Aralık 2017 20:25
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
eriCartman

İletiler: 2683

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
eriCartman
Anamorph
2007
Anamorph
Suç / Korku / Gerilim107 dk

Yönetmen: Henry Miller
Anamorphosis – Rönesans döneminde gelişen bir resim tekniğidir. Perspektif kurallarını alt üst eden akım bir tuvalde iki resim sergilemeyi sağlar. Yıllarca inzivada son çözdüğü vahşi cinayetin izlerinden kurtulmaya çalışan dedektif Stan Aubrey her çözdüğü...
5.4 (9,811 Oy)

?

@Aysgegul_
İletiTarih: 02 Aralık 2017 22:31
Aysgegul_
Yorumbaz

İletiler: 68

Özel mesaj gönder
Aysgegul_ Yorumbaz
Sanırım değil. Bu koca bir tablo içinde küçücük bir figürdü. Dikkatli bakmakla ilgili bir cümleyle başlıyordu sanırım.
Eski bir yapım değildi. Görüntüleri kaliteliydi diye hatırlıyorum.

İletiTarih: 03 Aralık 2017 08:03
Shiniori

İletiler: 52

Shiniori
merhaba arkadaşlar bu filmin adını bilen varsa söyleyebilirmi

resim

İletiTarih: 09 Aralık 2017 10:56
Sinan11

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Sinan11
Arkadaşlar merhaba,
3 günüdür arıyorum ama maalesef bulamadım.
Konusu şöyle; karısı çocuğu öldürülen bir adam maske takıp suçluları öldürmeye başlıyor. Polis tarafından yakalanmış ve bir gazeteciye yaptıklarını anlatıyor, halkta bunu mahkeme binasından kaçırmaya çalışıyor.

İletiTarih: 12 Aralık 2017 20:31
aydin1972

İletiler: 837

Özel mesaj gönder
aydin1972
« Shiniori » yazdı:
merhaba arkadaşlar bu filmin adını bilen varsa söyleyebilirmi

Film adı: Aesthetics of Restoration (Estetik Restorasyonu)
Yapım yılı : 2014
Ülke:Güney Kore
Yönetmen:
Kim Jong-kyung ( NOKKYUNG )
Oyuncular :
Kim Hyo Bae
Kim Dong-hyun
Oyujin

Ancak film bilgisini bulman biraz zor olabilir çünkü filmde görev alanların çoğunun ilk filimi..

İletiTarih: 12 Aralık 2017 21:24
aydin1972

İletiler: 837

Özel mesaj gönder
aydin1972
« BenYenilmezim » yazdı:
Adını hatırlayamadığım bir dizi var. Adını bilmesem de konusunu biliyorum.

Kızıl, uzun saçlı bir kız kendisi. Çilli yüzü var. Yanlış hatırlamıyorsam eğer. Annesini arıyor. Annesi de kazadan öncesini hatırlamıyor. Yani hafızası kayıp. Kim olduğunu dahi bilmiyor, hatırlamıyor. Ama kız da bir mendil var. Annesinden yadigar. Bir tek onu saklıyor. Yanlış hatırlamıyorsam da peri gibi bir şey buna yardım ediyordu. Anne sonunda kızının mendilini görünce her şeyi hatırlayıp kızına koşuyor. Her şeyi açıklayıp dizinin sonunda da kavuşuyorlardı. Ama bahsettiğim Meksika versiyonu Luz Clarita değil. Çünkü kızın adı farklıydı. Celeste mi yoksa Clarissa mı idi bilemiorum. Hatırlayan varsa lütfen söylesin. Artık rüyalarıma giriyor. *-*

Ayrıca bir film soracağım size. Çocukluğumda Çinlilerin çektiği ama çocukların kahraman olduğu bir film vardı. 7 kişiydiler. Onlardan biri kızdı. Çocuklardan birinin lakabı da Rocky idi. Tam adını hatırlayamıyorum. 7 Küçük Ninja mı idi? Bilemiyorum. *-*

İletiTarih: 12 Aralık 2017 21:44
KAHLO
Görsel Yükleyici

İletiler: 43

Özel mesaj gönder
KAHLO Görsel Yükleyici
« BenYenilmezim » yazdı:
Adını hatırlayamadığım bir dizi var. Adını bilmesem de konusunu biliyorum.

Kızıl, uzun saçlı bir kız kendisi. Çilli yüzü var. Yanlış hatırlamıyorsam eğer. Annesini arıyor. Annesi de kazadan öncesini hatırlamıyor. Yani hafızası kayıp. Kim olduğunu dahi bilmiyor, hatırlamıyor. Ama kız da bir mendil var. Annesinden yadigar. Bir tek onu saklıyor. Yanlış hatırlamıyorsam da peri gibi bir şey buna yardım ediyordu. Anne sonunda kızının mendilini görünce her şeyi hatırlayıp kızına koşuyor. Her şeyi açıklayıp dizinin sonunda da kavuşuyorlardı. Ama bahsettiğim Meksika versiyonu Luz Clarita değil. Çünkü kızın adı farklıydı. Celeste mi yoksa Clarissa mı idi bilemiorum. Hatırlayan varsa lütfen söylesin. Artık rüyalarıma giriyor. *-*

*-*

http://www.imdb.com/title/tt0247859/?ref_=nm_knf_i3 bu olabilir mi?

İletiTarih: 12 Aralık 2017 23:59
BenYenilmezim
Dünya Sineması
Yorumbaz

İletiler: 83

Özel mesaj gönder
BenYenilmezim
Dünya Sineması
Yorumbaz
« aydin1972 » yazdı:

Çok Çok teşekkürler. Aklımın ucunda kalıp hep bulmak istediğim bir filmdi. Çok sağol. *-*

İletiTarih: 13 Aralık 2017 01:12
rewaski

İletiler: 13

Özel mesaj gönder
rewaski
Arkadaşlar bi film vardı, konusunu tam olarak hatırlayamıyorum ama şöyle bişeydi;

Bi kadın var, bi kaç çocuğu var en büyük olan kız diğerleri erkekti sanırım. Kadının kocası bunları başka bi kadın için terkediyor. Bunlar da başka eve yerleşiyor. Çocuklardan biri evde bi kitap buluyor, gece yarısı kitabı okuyunca garip garip şeyler oluyor. (büyük olan kızın saçı yatağa bağlanıyor) değişik bi dünya keşfediyorlardı, bi cin tarzı bişey bunlara yardım ediyordu diğer yaratıkları görebilsinler diye (gözlerine tükürerek) . Konuyu bu kadar hatırlayabiliyorum.

Filmi bulabilecek olan var mı? Gülücük

İletiTarih: 20 Aralık 2017 08:20
eriCartman

İletiler: 2683

eriCartman
The Spiderwick Chronicles
2008
Macera / Aile / Fantastik96 dk

Yönetmen: Mark Waters
Grace ailesinin (Jared, ikiz kardeşi Simon, kızkardeşi Mallory ve anneleri) New York’tan kalkıp büyük büyük amcaları Arthur Spiderwick’in sahibi olduğu artık harabeleşmiş eski ve yıkık dökük malikaneye taşınmalarıyla birlikte tuhaf olaylar...
6.5 (103,355 Oy)

@rewaski
İletiTarih: 20 Aralık 2017 12:02
rewaski

Özel mesaj gönder
rewaski
« eriCartman » yazdı:
2008
Macera / Aile / Fantastik96 dk

Yönetmen: Mark Waters
Grace ailesinin (Jared, ikiz kardeşi Simon, kızkardeşi Mallory ve anneleri) New York’tan kalkıp büyük büyük amcaları Arthur Spiderwick’in sahibi olduğu artık harabeleşmiş eski ve yıkık dökük malikaneye taşınmalarıyla birlikte tuhaf olaylar...
6.5 (103,355 Oy)

Teşekkür ederim

İletiTarih: 20 Aralık 2017 14:27
Pori

Özel mesaj gönder
Pori
« Sinan11 » yazdı:
Arkadaşlar merhaba,
3 günüdür arıyorum ama maalesef bulamadım.
Konusu şöyle; karısı çocuğu öldürülen bir adam maske takıp suçluları öldürmeye başlıyor. Polis tarafından yakalanmış ve bir gazeteciye yaptıklarını anlatıyor, halkta bunu mahkeme binasından kaçırmaya çalışıyor.

John Doe: Vigilante (2014)

İletiTarih: 28 Aralık 2017 09:03
Sinan11

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Sinan11
« Pori » yazdı:
John Doe: Vigilante (2014)

Teşekkürler aradığım film buydu.

İletiTarih: 28 Aralık 2017 22:01
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 106. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1823 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 104, 105, 106, 107, 108, ..., 120, 121, 122 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film