Giriş Kayıt
Garo: Honoo no Kokuin
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
kymophobia
Müdavim

İletiler: 193

Özel mesaj gönder
kymophobia Müdavim
 [Çeviri] Garo: Honoo no Kokuin

2014
Animasyon / Aksiyon

Kralın danışmanı, insanları korumakla yükümlü olan Makai Şövalyeleri ve Makai Rahipleri'ni tehlikeye atan bir cadı avı başlatır. Kazığa bağlanıp yakılmasına karar verilen bir Makai rahibi, Leon Lewis adında bir çocuk doğurur. Çocuk bir Makai Şövalyesi...
6.7 (338 Oy)

Kralın danışmanı, insanları korumakla yükümlü olan Makai Şövalyeleri ve Makai Rahipleri'ni tehlikeye atan bir cadı avı başlatır. Kazığa bağlanıp yakılmasına karar verilen bir Makai rahibi, Leon Lewis adında bir çocuk doğurur. Çocuk bir Makai Şövalyesi olan babası tarafından kurtarılır ama bir daha annesini göremez. Büyüdüğünde de Altın Şövalyeler'in varisi olarak Altın Zırh'a sahip olur.
Bu sırada kralın danışmanı, kral hasta olunca ülkeyi ele geçirmiştir ve Prens Alfonso'yu annesiyle birlikte sürgüne yollanmıştır. O da krallığını geri almak için efsanevi Altın Şövalye'nin peşine düşer.
[Tanıtım: @Kornsky]

Eskiden başladığım, sonra başka bir çevirmen girdi diye bıraktığım serilerden bir tanesiydi (zaten genelde bu yüzden uzaklaşıyorum altyazılardan).
Vakit bulursam tamamlamak istiyorum...

Özellikle isteyen olursa duruma göre öne alınabilir.

İletiTarih: 30 Eylül 2017 20:46
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 5023

Özel mesaj gönder
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz
Kolay gelsin

İletiTarih: 01 Ekim 2017 00:17
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film