Giriş Kayıt
Adını Hatırlayamadığımız Filmler için Soru Başlığı (2)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 94. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1823 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 92, 93, 94, 95, 96, ..., 120, 121, 122 Sonraki »
Yazar Mesaj
tprkrm

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
tprkrm
TEK SAHNE

izlediğim film hayaletli falan . hatırladığım tek şey filim konusu 60lar yada 80lerde geçiyor bir evde yaşayan insanlar evde hayalet olduğuna inanılıyor . Ve bu hayaletlerin olduğunu kanıtlamak için bu işlerle ilgilenen birilerini çağırıyorlar . Bu gelen görevleriler evein belirli yerlerine dedektör yerlertiriyolar ve olağan dışı bir hareketlilikte bu aletler sayesinde bulunacaklar .belli bir süre sonra dedöklerleden biri boş olan oturma odasında birşeylerin olduğunu fark etiyor ve cızırdamaya başlıyor . Hatırladığım tek şey bu Sümüklü lütfen bana yardımcı olun . teşekkürler.

İletiTarih: 09 Eylül 2016 22:23
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
tprkrm

Özel mesaj gönder
tprkrm
https://www.youtube.com/watch?v=k10ETZ41q5o buldum yaşasın . izlemeyen izlesin

İletiTarih: 22 Eylül 2016 21:50
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
atakan3352

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
atakan3352
beyler yaklaşık 10 yıl önce izlediğim bir film vardı.. trt'de izlemiştim.. filmle ilgili hatırladığım şeyler ise: bir adam amerakan çöllerinden birinde arabasıyla gidiyor.. ancak sürekli aynı yere varıyor.. sonra bir polis arabası bunu durduruyor.. daha sonra polis ölüyor olması lazım.. hatta polis arabasını bir reklam panosunun arkasına koyuyor.. filmin sonunda ise yağmurlu bir gece vakti bir uçağa varıyor.. ancak filmin sonu biraz ters köşeydi, beni zamanında şaşırtmıştı.. şimdiden teşekkürler..

İletiTarih: 13 Kasım 2016 20:12
H737
Yorumbaz

İletiler: 529

Özel mesaj gönder
H737 Yorumbaz
Konusu "the gamer" ile "Simulasyon-call up" filmini karışımı olan, gerçek zamanlı bir bilgisayar oyuncusunun, yine gerçek zamanlı ortamda oyuncuları (kendi oyuncusunu) kontrol etmesi. Yanlış hatırlamıyorsam genç oyuncu sonradan kontrol ettiği oyuncununda gerçek olduğunu farkediyor. Muhtemelen "the gamer"ın yeni çekilmiş versiyonu olsa gerek. Yanılmıyorsam bu yıl başı veya geçen sene olması lazım.

İletiTarih: 27 Kasım 2016 19:48
cambazzz

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
cambazzz
Bir uzak doğu filmi vardı. Korku ve gerilim. Kadın kürtaj yaptırmış, hayalinde mi ne fantastik yerlere gidiyordu, aldırdığı bebeği karşısına çıkıyordu, beni niye öldürdün beraber mutlu olabilirdik diyordu. Baya gerçek üstü garip bir filmdi. Eskiden tv'de yayınlanmıştı. Filmi bilen, ismini hatırlayan var mı?

İletiTarih: 09 Aralık 2016 12:49
gitarisyen
Çevirmen

İletiler: 1284

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
gitarisyen Çevirmen
« cambazzz » yazdı:
Bir uzak doğu filmi vardı. Korku ve gerilim. Kadın kürtaj yaptırmış, hayalinde mi ne fantastik yerlere gidiyordu, aldırdığı bebeği karşısına çıkıyordu, beni niye öldürdün beraber mutlu olabilirdik diyordu. Baya gerçek üstü garip bir filmdi. Eskiden tv'de yayınlanmıştı. Filmi bilen, ismini hatırlayan var mı?

Merhaba; biraz araştırma yaptıktan sonra mesajınızda sözünü ettiğiniz "kürtaj", "bebek", "korku", "Uzak Doğu" kelimelerinden yola çıkarak aşağıdaki filmi buldum.

Gerçi bunun yapım yılı biraz yeni ama, bu olabilir mi?

The Tag-Along
2015
The Tag-Along
Korku / Gerilim93 dk

Yönetmen: Wei-hao Cheng
5.6 (2,092 Oy)

Konu sizin anlattığınıza benziyor. Ayrıca filmin İngilizce alt yazısını indirip baktığımda; "Mommy, why didn't you want me?" (Anne, neden beni istemedin?), "Mommy, why did you get rid of me?" (Anne, neden benden kurtuldun / beni başından attın / yok ettin / öldürdün v.s.?) gibi cümlelere rastladım. Bu yüzden de aradığınızın bu Tayvan yapımı film olabileceğini düşündüm.

Eğer aradığınız film buysa, konusu ilgimi çektiği için ve sitemizde Türkçe alt yazısı da olmadığından (filmi bulabilirsem) sitemizdeki kaynak İngilizce alt yazıdan yararlanarak müsait bir zamanımda Türkçe çevirisini yapmayı düşünüyorum.

@cambazzz
İletiTarih: 09 Aralık 2016 15:04
cambazzz

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
cambazzz
Teşekkürler ama buldum http://www.turkcealtyazi.org/mov/0498311/gwai-wik.html
« gitarisyen » yazdı:
Merhaba; biraz araştırma yaptıktan sonra mesajınızda sözünü ettiğiniz "kürtaj", "bebek", "korku", "Uzak Doğu" kelimelerinden yola çıkarak aşağıdaki filmi buldum.

Gerçi bunun yapım yılı biraz yeni ama, bu olabilir mi?

The Tag-Along
2015
The Tag-Along
Korku / Gerilim93 dk

Yönetmen: Wei-hao Cheng
5.6 (2,092 Oy)

Konu sizin anlattığınıza benziyor. Ayrıca filmin İngilizce alt yazısını indirip baktığımda; "Mommy, why didn't you want me?" (Anne, neden beni istemedin?), "Mommy, why did you get rid of me?" (Anne, neden benden kurtuldun / beni başından attın / yok ettin / öldürdün v.s.?) gibi cümlelere rastladım. Bu yüzden de aradığınızın bu Tayvan yapımı film olabileceğini düşündüm.

Eğer aradığınız film buysa, konusu ilgimi çektiği için ve sitemizde Türkçe alt yazısı da olmadığından (filmi bulabilirsem) sitemizdeki kaynak İngilizce alt yazıdan yararlanarak müsait bir zamanımda Türkçe çevirisini yapmayı düşünüyorum.

İletiTarih: 09 Aralık 2016 15:36
hubert

İletiler: 22

Özel mesaj gönder
hubert
trt de seyretmiştim,eski filmdir
bir trende 4-5 kişilik sadit bir çete,son seferi trenin,gece yarısı,6-7 yolcu,bir asker var,kolu alçıda,trendeki insanlara işkence ediliyor bu çete tarafından,kolu kırık ve alçıda olan asker hepsinin işini bitiriyor filmin sonunda

İletiTarih: 13 Aralık 2016 05:35
hubert

İletiler: 22

Özel mesaj gönder
hubert
« atakan3352 » yazdı:
beyler yaklaşık 10 yıl önce izlediğim bir film vardı.. trt'de izlemiştim.. filmle ilgili hatırladığım şeyler ise: bir adam amerakan çöllerinden birinde arabasıyla gidiyor.. ancak sürekli aynı yere varıyor.. sonra bir polis arabası bunu durduruyor.. daha sonra polis ölüyor olması lazım.. hatta polis arabasını bir reklam panosunun arkasına koyuyor.. filmin sonunda ise yağmurlu bir gece vakti bir uçağa varıyor.. ancak filmin sonu biraz ters köşeydi, beni zamanında şaşırtmıştı.. şimdiden teşekkürler..

ya kayıp otoban veya dark country e benziyor

İletiTarih: 13 Aralık 2016 05:39
Dicengo

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
Dicengo
Bir uçağa anne ile çocuğu biniyordu uçak çok büyüktü ve anne uyuya kalıyor uyandığında çocuğunu bulamıyordu uçağın içinde arıyordu baba ile ilgili bazı olaylar da vardı. sanırım ama çok iyi hatırlayamıyorum. bilen varsa söylerse sevinirim teşekkürler

İletiTarih: 10 Ocak 2017 11:16
seyap

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
seyap
jodie foster ın başrolünü üstlendiği Flight Plan

İletiTarih: 10 Ocak 2017 11:27
seyap

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
seyap
yukarıda bahsedilen uzak doğu yapımı filmin ismi Hayalet Dünya orjinal ismi GWAİ WİK

İletiTarih: 10 Ocak 2017 11:33
Cui

Özel mesaj gönder
Cui
Uzakdoğu Sineması

merhaba arkadaşlar, 80-90'lı yıllarda oynanan bir uzakdoğu dizisi ya da filmi vardı. Küçük çocukların dövüş sanatı kung fu falan öğrendiği bir yer var.Tapınak gibi.Çocukların hepsinin saçları kazınmış tabi. Budist bir grupta olabilir. Bide kötü bir karakter vardı.Bu kötü karakterin de içine girip bindiği -kendi etrafında dönebilen- bir aracı vardı. Bu aracın çevresi kesici aletlerle donanmış. O çocukların bazılarını da öldürüyordu. Kaç zamandır aklımda ama bulamıyorum. Kesik kesik hatırladığımdan dolayı da tam net bilgi veremedim maalesef.

İletiTarih: 10 Ocak 2017 13:47
motion112233
Müdavim

İletiler: 1229

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Merhaba arkadaşlar, bir kaç sene önce bir film izlemiştim, adını bir türlü hatırlayamıyorum. Bir Alman filmiydi. Film ilk sahnelerinde bir kadının akşam vakti bir dans kulübünde ya da dans kursunda, (gece kulübü değil) stres atmak için mi ne, dans ettiğini görüyoruz. Bir süre sonra kulüpten çıkıyor. Bisikletine binip evine gidecek. Bisikletin demirlenmiş olduğu yerde kümelenmiş bir kaç serseri genç, kadını hafiften taciz etmeye başlıyor. Tabii gecenin bir vakti. Etrafta kimse yok. Tamam, işte şimdi kadın ayvayı yedi diye düşünürken bir adam yanlarına yaklaşıyor, varlığıyla gençleri korkutarak kadını kurtarıyor. Gece vakti bir kadının sokaklarda yalnız dolaşmasının tehlikeli olduğunu söyleyerek kadını eve bırakmayı teklif ediyor. (Bu adamın sonradan doktor olduğunu öğreneceğiz) Film bu noktada kararıyor ve direkt sabaha geçiyor. Ertesi gün kadın cinsel tacize uğradığını iddia ederek polise başvuruyor. Ama bir türlü delil sunamadığı için kimse ona inanmıyor. Herkes, tüm sistem, el birliği etmişçesine "toplumun saygın bir üyesi" olan doktorun tarafını tutuyor. Doktorun sicili temiz, doktorun kariyeri mükemmel, doktorun şu ana kadar hiç kimse bir hatasını bulamamış. Öte yandan geçmişinde, pek çok şeyin yanı sıra, "psikolojik tedavi görmek" de olan bir kadın var. Kadının deli damgası yemesi için yeterli oluyor bu. Filmin bundan sonrası kadının mücadelesiyle alakalı. Taciz sahnelerinin gösterilmeyişi bilinçli bir tercih. Seyirci son ana kadar "taciz gerçekleşti mi? yoksa kadın halüsinasyon mu gördü?" sorusunu kendine soruyor. Dostoyevski'nin ruhu şad olsun, filmlerde Suç'un Ceza'sız kalmadığını görmeye alışmışız. Adaletin tecelli ettiği tüm o filmlerin hiçbirini hatırlamıyorum şimdi. Ama bu filmi gayet iyi hatırlıyorum (ismi hariç). Sanatçıların görevinin genel geçer yargıları sarsmak olduğu söylenir. Okumuş etmiş doktorlardan tacizci olamayacağına dair genel geçer bir yargınız varsa eğer, sarsılması için bu filmi izlemeniz yeterli. Tabii önce filmin adını bulmanız gerekecek.

İletiTarih: 10 Ocak 2017 15:39
Enorth

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
Enorth
Sadece fragmanını izlediğim bir film bu yüzden çok kısıtlı bilgiye sahibim. Tek hatırladığım şu: Bir aile eski ve iki katlı bir evin önünde fotoğraf çektiriyolar ve bu fotoğrafta arkadaki evin penceresinden bakan siyahlar içinde bir kadın görünüyor.

İletiTarih: 11 Ocak 2017 01:07
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 94. sayfa (Toplam 122 sayfa) [Bu başlıkta 1823 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 92, 93, 94, 95, 96, ..., 120, 121, 122 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film