Giriş Kayıt

Wes Anderson İmzalı The Wonderful Story Of Henry Sugar'dan Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 16 Eylül 2023 13:39

362 

resim

Netflix, "Büyük Budapeşte Oteli" ve "Asteroit Şehir" yönetmeni Wes Anderson'ın en yeni eseri "The Wonderful Story of Henry Sugar"ın resmi fragmanını yayınladı.

Proje, ünlü yazar Roald Dahl'ın bir antoloji koleksiyonundan alınan dört kısa öyküden uyarlanan dört kısa filmden oluşuyor. Bu, Anderson'ın Oscar adayı animasyon filmi "Fantastic Mr. Fox"tan sonraki ikinci Dahl uyarlaması.

Ralph Fiennes, Benedict Cumberbatch, Dev Patel, Richard Ayoade ve Ben Kingsley gibi isimlerin rol aldığı projede oyuncular birden fazla hikayede birden fazla karakteri canlandırıyor.

39 dakika süren “The Wonderful Story of Henry Sugar” bu filmler içinde en uzun olanı ve 27 Eylül'de vizyona giriyor. Filmde zengin bir adam, gözlerini kullanmadan görebilen bir guru hakkında bilgi sahibi olur ve ardından kumarda hile yapmak için bu beceride ustalaşmaya başlar.

Diğer üç kısa filmin tamamı yaklaşık 17 dakika sürüyor. 28 Eylül'de yayınlanacak olan "The Swan", iki büyük, aptal zorba tarafından acımasızca takip edilen küçük, zeki bir çocuğun hikayesini anlatırken; 29 Eylül'de çıkacak "The Ratcatcher", profesyonel bir kemirgen yok ediciyle ilgili bir hikayeyi ve son olarak 30 Eylül'deki "Poison", yatağında zehirli bir yılanın uyuduğunu keşfeden bir adamı konu alıyor.


The Wonderful Story of Henry Sugar
2023
The Wonderful Story of Henry Sugar
Kısa Metraj / Macera / Komedi37 dk

Yönetmen: Wes Anderson
The Wonderful Story of Henry Sugar, kumarbaz bir adamın hayatına odaklanıyor. Zengin bir adam olan Henry Sugar'ın en büyük tutkusu kumar oynamaktır. Henry bir gün gözleri dikili olduğu halde görebilen bir adam hakkında bir rapor okur. Okudukların etkilenen Henry,...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film