Giriş Kayıt

Aquaman and the Lost Kingdom'dan Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 16 Eylül 2023 13:45

145 

resim

Aquaman ve Kayıp Krallık'tan (Aquaman and the Lost Kingdom) fragman yayınlandı. Jason Momoa'yı bir kez daha Aquaman rolünde izleyeceğimiz film, 22 Aralık'ta sinemalarda gösterime girecek.

Aquaman'in devam filmi, ilk filmden beş yıl sonra izleyiciyle buluşuyor. James Wan'ın ilk filmde olduğu gibi yönetmen koltuğunda oturduğu Aquaman ve Kayıp Krallık (Aquaman and the Lost Kingdom), ilk filmde Aquaman'in alt ettiği Black Manta'nın bu kez daha kudretli bir şekilde geri dönmesi sonrası yaşananları konu ediniyor.

Jason Momoa'nın yanı sıra ilk filmde yer alan Patrick Wilson, Amber Heard, Yahya Abdul-Mateen II, Nicole Kidman'ın da rollerine geri döndüğü ve 22 Aralık'tan itibaren sinemalarda izleyiciyle buluşacak olan filmin konusu ve Türkçe altyazılı fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz:

Aquaman'i ilk seferinde yenmeyi başaramayan Black Manta, babasının intikamını alma arzusuyla Aquaman'i sonsuza dek alt etme konusunda engel tanımayacaktır. Black Manta bu kez her zamankinden daha dişli bir düşmandır; elinde ise kadim ve kötücül bir gücü açığa çıkaran efsanevi Black Trident vardır. Aquaman bu güçlü düşmanı yenmek için, Atlantis'in eski Kralı olan hapisteki kardeşi Orm ile beklenmedik bir ittifak kurmayı seçer. Krallıklarını korumak ve Aquaman'in ailesini ve dünyayı geri dönüşü olmayan bir yıkımdan kurtarmak için iki üvey kardeşin anlaşmazlıklarını bir kenara bırakmaları gerekecektir.


Aquaman and the Lost Kingdom
2023
Aquaman and the Lost Kingdom
Aksiyon / Macera / Fantastik

Yönetmen: James Wan
Aquaman'i ilk seferinde yenmeyi başaramayan Black Manta, hâlâ babasının ölümünün intikamını alma ihtiyacıyla hareket ederek Aquaman'i sonsuza kadar alt etmek için elinden geleni yapmaya kararlıdır. Bu sefer Black Manta her zamankinden daha heybetli; kadim...


Kaynak: Box Office Türkiye


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023