Giriş Kayıt

Julia Roberts'ın Kıyametle Yüzleştiği Leave The World Behind'dan İlk Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 05 Ekim 2023 15:45

278 

resim

Netflix, yönetmenliğini "Mr. Robot” ve “Homec8oming”in yaratıcısı Sam Esmail'in yaptığı psikolojik gerilim filmi "Leave the World Behind" (Dünyayı Ardında Bırak) için ilk fragmanı yayınladı.

Rumaan Alam'ın 2020 tarihli romanından uyarlanan hikayede bir aile Long Island'da tatil yapmaktadır. Ancak keyifli anlar, kötü haberlerle kapılarında beliren bir baba ve kızın gelişiyle kesintiye uğrar. Dünyayı tehdit eden tehlike giderek yaklaşırken, her iki aile de bu çökmekte olan dünyada kendi yerlerini bulmak ve krizden en iyi şekilde kurtulmakla uğraşır.

Barack ve Michelle Obama'nın yapım şirketi Higher Ground'un desteklediği filmde Julia Roberts, Mahershala Ali, Ethan Hawke, Kevin Bacon, Myha'la Herrold, Farrah Mackenzie ve Charlie Evans rol alıyor.

Filmi yönetmesinin yanı sıra uyarlama senaryosunu da kaleme alan Sam Esmail, ABD'nin eski başkanı Barack Obama'nın filmin senaryosuna dair notlar verdiğini ve böylesine bir felaketi olabilecek en gerçekçi biçimde yansıtması için yardımcı olduğunu belirtmişti.

Dünya prömiyerini AFI Festivali'nde 25 Ekim'de yapacak olan "Leave the World Behind" 8 Aralık'ta Netflix kütüphanesine eklenecek.


Leave the World Behind
2023
Leave the World Behind
Dram / Gerilim138 dk

Yönetmen: Sam Esmail
Genç bir çift, iki çocuklarıyla birlikte şehirden uzakta sakin bir tatil geçirmek için Long Island'ın ücra bir köşesinde bir ev kiralar. Eve gittiklerinder her şey yolundadır ancak akşam olduğunda evin gerçek sahipleri kapıda belirir. New York'ta yaşanan...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film