Giriş Kayıt

Şahsiyet Dizisinin Asesino del Olvido İsimli Meksika Uyarlamasından Teaser Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 15 Eylül 2021 15:26

505 

resim

Haluk Bilginer’in başrolünü üstlendiği Şahsiyet dizisinin Asesino del Olvido isimli Meksika uyarlamasından tanıtım fragmanı yayınlandı. Ekim ayında HBO Max’te yayınlanacak olan dizinin başrollerini Damián Alcázar ve Paulina Gaitán üstleniyor.

Meksika’nın farklı şehirlerinde çekilen dizinin başrollerinde A Wonderful World, The Perfect Dictatorship, The Chronicles of Narnia: Prince Caspian gibi yapımlardan tanıdığımız Damián Alcázar ve Cappadocia, The Good Girls gibi pek çok uluslararası yapımda rol alan Paulina Gaitán yer alıyor. İkili daha önce Netflix’in sevilen yapımlarından Narcos dizisinde bir araya gelmişti.

Şahsiyet’in senaryo yazarı Hakan Günday ve yönetmeni Onur Saylak’ın da uyarlamasına katkıda bulunduğu Asesino del Olvido‘nun oyuncu kadrosunda Alcázar ve Gaitán‘ın yanı sıra Ari Brickman, Erik Hayser, Dolores Heredia, Giovanna Zacarías, Luis Alberti, José Antonio Toledano, Mauricio García Lozano, Armando Hernández, Juan Carlos Colombo ve Ofelia Medina gibi isimler yer alıyor.

Ülkemizde El Chapo dizisiyle bilinen Uluslararası Emmy ödülü sahibi Meksikalı yönetmen Ernesto Contreras ve Jorge Michel Grau tarafından çekilen dizi, Alzheimer teşhisi konan Pascual León’un (Alcázar) geçmişte yaşanan bir suçun peşine düşmesi ve bu esnada gizemli ölümlerin faillerini araştıran Jimena (Gaitán) ile yollarının kesişmesini anlatacak.

Ay Yapım, 2019 Mayıs ayında Şahsiyet’in Meksika uyarlaması için kayda değer işlere imza atan Viacom International Studios ile anlaşmaya varmıştı. Dizinin tüm Amerika ve İspanya dışındaki ülkeler için distribütörlüğünü ise Madd Entertainment üstlenecek.

Dizinin tanıtım fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.


Asesino del Olvido
2021
Asesino del Olvido
Suç / Dram / Gerilim

Yönetmen: Ernesto Contreras, Jorge Michel Grau
Asesino del Olvido, Alzheimer teşhisi konan Pascual León’un (Damián Alcázar) geçmişte yaşanan bir suçun peşine düşmesi ve bu esnada gizemli ölümlerin faillerini araştıran Jimena (Paulina Gaitán) ile yollarının kesişmesini anlatacak. - Gönderen: Quaresmania...


Şahsiyet
2018
Şahsiyet
Suç / Dram / Gizem60 dk

Yönetmen: Onur Saylak
Emekli bir adliye memuru olan Agâh Beyoğlu, İstanbul’un en kalabalık ve hareketli semti Beyoğlu’nda yalnız ve münzevi bir yaşam sürdürmektedir. Kızı yurtdışında yaşamakta, eşi ise yıllar önce vefat etmiştir. Agâh’ın bu tekdüze yaşantısı, kendisine...
9.0 (47,942 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film