Giriş Kayıt

Colin Farrell'ın Yeni Polisiye Dizisi Sugar'dan Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 06 Mart 2024 15:11

321 

resim

Apple TV+, başrolünü Oscar adayı Colin Farrell'ın üstlendiği yeni suç draması Sugar için ilk fragmanı yayınladı.

Los Angeles'ta geçen dizide Farrell, ünlü bir Hollywood yapımcısının torununu bulmak için işe alınan, son derece sert bir özel dedektif olan John Sugar'ı canlandırıyor.

John fragmanda, yanında bir köpekle üstü açık eski Corvette'iyle güneşli L.A. sokaklarında dolaşırken şunu iddia ediyor: "Burada, ben iyi adamlardan biriyim." Ancak şunu da kabul ediyor: "İyi ve kötü bakanın gözüne göre değişebilir."

John, soruşturması boyunca şiddete başvurmaktan da çekinmiyor. Ancak aslında, basit bir kaçırma olayından daha büyük bir şeyle karşı karşıyadır. Kirby Howell-Baptiste'in (The Good Place, Killing Eve) canlandırdığı bir arkadaş, John'a "Bakmayı bırakmanı istiyorlar" diyor ve bu da John'un şu soruyu sormasına neden oluyor: "'Onlar' kim?"

Kadroda Farrell ve Kirby'nin yanı sıra Amy Ryan, James Cromwell, Anna Gunn, Dennis Boutsikaris, Nate Corddry, Sydney Chandler ve Alex Hernandez yer alıyor. .

Yönetmen koltuğunda ise Brezilya'nın beğenilen drama filmi "City of God"ın yanı sıra 2005 yapımı "The Constant Gardener" ve 2019 yapımı "The Two Popes" gibi filmlerle tanınan Fernando Meirelles oturuyor. Meirelles'in üç filmi de Akademi Ödülleri'ne aday gösterildi.

Sugar, ilk iki bölümüyle 5 Nisan Cuma günü Apple TV+'ta prömiyer yapacak, ardından gelen bölümler haftalık olarak yayınlanacak.


Sugar
2024
Sugar
Dram43 dk

Yönetmen: Fernando Meirelles, Adam Arkin
John Sugar, efsanevi Hollywood yapımcısı Jonathan Siegel'in sevgili torunu Olivia Siegel'in gizemli kayboluşunu araştıran Amerikalı bir özel dedektiftir. Olivia Siegel’a ne oldu ve hala hayatta olma ihtimali var mı? Sugar, genç kadının geçmişini derinlemesine...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film