Giriş Kayıt

13 Reasons Why'ın 4. Sezonundan Yeni Fragman Yayınlandı

1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 22 Mayıs 2020 17:58

539 

resim

13 Reasons Why’ın 4. sezonundan yeni fragman yayınlandı. 13 Reasons Why 4. sezon, 5 Haziran’da izleyici ile buluşacak.

İlk iki sezonuyla son yılların en çok konuşulan dizilerinden biri olmayı başaran 13 Reasons Why, geçtiğimiz yıl yayınlanan 3. sezonuyla aynı etkiyi yaratamamış olsa da, Netflix’in en çok izlenen dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Bu yüzden hikâyeyi tamamlayacak olan 4. sezon da pek çok kişi tarafından merakla bekleniyor. Hikâyeyi tamamlayacak diyoruz çünkü daha duyurulduğu anda 4. sezonun aynı zamanda dizinin final sezonu olacağı açıklandı.

13 Reasons Why’ın yeni sezonu için tanıtım çalışmalarına başlayan Netflix, geçtiğimiz günlerde yayınladığı tanıtım fragmanıyla dizinin 5 Haziran’da ekranlara döneceğini duyurmuştu. Kamera arkasında ekibin birlikte geçirdiği son anlardan görüntüler içeren bu tanıtım fragmanının ardından bu kez de yeni sezondan görüntüler içeren ilk fragman yayınladı.

Hikâyenin merkezinde yer alan karakterlerin Liberty High’dan mezun olmadan önceki son yılına odaklanan 4. sezonda, karakterler bir yandan mezuniyete hazırlanırken, bir yandan da tehlikeli bir sırrı saklı tutmaya çalışacak. Bu süreçte verecekleri zorlu kararlar, sadece lise hayatlarında değil, tüm gelecekleri üzerinde derin etkiler yaratacak.

Dizinin 10 bölümden oluşan final sezonunun oyuncu kadrosunda Dylan Minnette, Alisha Boe, Brandon Flynn Miles Heizer, Grace Saif, Christian Navarro, Ross Butler, Devin Druid, Timothy Granaderos, Anne Winters, Deaken Bluman, Tyler Barnhardt, Austin Aaron, Inde Navarrette, RJ Brown, Steven Weber, Brenda Strong, Amy Hargreaves, Josh Hamilton, Mark Pellegrino ve Jan Luis Castellanos yer alıyor.

13 Reasons Why
2017
13 Reasons Why
Dram / Gizem / Gerilim60 dk

Yönetmen: Gregg Araki, Kyle Patrick Alvarez, Carl Franklin
Jay Asher'ın aynı adlı kitabından uyarlanan 13 Reasons Why, lise çağındaki bir gencin, bir gün okuldan eve döndüğünde odasında bulduğu gizemli bir kutudan çıkan kaseti dinlemesi üzerine yaşananları anlatıyor. Clay, kasette iki hafta önce intihar eden...
7.5 (317,622 Oy)

Kaynak: FilmLoverss

Yorumunuz

Forumdan Benzer Başlıklar

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film