Giriş Kayıt
Batman: Death in the Family
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 16 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
imjohnnystark

İletiler: 19

Özel mesaj gönder
imjohnnystark

2020
Animasyon / Aksiyon96 dk

Yönetmen: Brandon Vietti
Batman’in koruyucusu olarak eğitilen Jason Todd, gözlerini Joker’i devirmeye diken Robin olarak amansız bir adalet duygusu getirir. Ama Batman, Robin'i ölümden daha kötü bir kaderden kurtarabilir mi? Bu çığır açan DC filminde trajedi, intikam ve kefaret sizi...

Sitede bulunan kaynak altyazı dosyasını çevirmeye başladım.

İlk parça Batman hikayesi diğerleri farklı farklı 4 ayrı hikaye anlatıyor o yüzden onlara bakar mıyım çok emin değilim.

Batman'in yarısı bitti. Kalanını da yarın bitiririm muhtemelen. Diğer hikayelere de bakarsam 1 haftamı alabilir işim dolayısı ile.

Şimdiden iyi seyirler dilerim.

İletiTarih: 20 Kasım 2020 23:29
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
antichrist

İletiler: 296

Özel mesaj gönder
antichrist
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 20 Kasım 2020 23:38
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
imjohnnystark

Özel mesaj gönder
imjohnnystark
Teşekkürler hocam Gülücük

İletiTarih: 21 Kasım 2020 10:31
tenebris

İletiler: 78

Özel mesaj gönder
tenebris
Kolay gelsin Saygılar

İletiTarih: 21 Kasım 2020 13:10
imjohnnystark

Özel mesaj gönder
imjohnnystark
teşekkür ederim Gülücük

İletiTarih: 21 Kasım 2020 16:53
imjohnnystark

Özel mesaj gönder
imjohnnystark
Part1 kısmının çevirisini kontrol edip siteye yükledim bu sadece Batman kısmının çevirisidir.
Diğer ayrı animasyonları da ileride çevirirsem hepsini tek bir pakette paylaşırım.
İzlerseniz lütfen çeviri ile ilgili önerilerinizi ve hatalarımı belirtmekten çekinmeyin.

Saygılar

İletiTarih: 22 Kasım 2020 12:06
Htmakina
Kore Sineması

İletiler: 3592

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Htmakina
Kore Sineması
Ellerinize sağlık.

İletiTarih: 22 Kasım 2020 23:42
imjohnnystark

Özel mesaj gönder
imjohnnystark
teşekkürler hocam iyi seyirler

İletiTarih: 23 Kasım 2020 00:14
dikeylimit

İletiler: 10

Özel mesaj gönder
dikeylimit
Elinize sağlık.

İletiTarih: 23 Kasım 2020 03:11
imjohnnystark

Özel mesaj gönder
imjohnnystark
Rica ederim hocam iyi seyirler

İletiTarih: 23 Kasım 2020 07:41
ango

İletiler: 299

Özel mesaj gönder
ango
Öncelikle emeklerinize sağlık Saygılar Bir sorum olacak size,bulduğum sürüm yüksek bir boyutta 29GB ve interactive movie falan da yazıyor ya kafam karıştı.Dosyalar falan da ts video formatında,bayağı parçalar halinde.Daha önce karşılaşmadığım hem film hem de bir oyun modu söz konusu sanki.

Batman.Death.In.The.Family.2020.INTERACTIVE.1080p.BluRay.AVC.DTS-HD.MA.5.1-NOGRP

Dosyam bu.Doğru noktada mıyım değil miyim çözemedim pek,saygılar

İletiTarih: 23 Kasım 2020 08:41
imjohnnystark

Özel mesaj gönder
imjohnnystark
Selamlar
Hocam bu direkt tek bir doğrultuda giden film şekilde yapılmıştı. Ben de farklı farklı seçenekleri olduğunu sanmıştım ama sunumda 5 farklı animasyon varmış. Bir de dediğiniz gibi genel olarak yüksek boyutlu sunumları var ben de xvid formatında 1.5-2 gb olan bi sürümünü indirmiştim.

@ango
İletiTarih: 23 Kasım 2020 08:48
ango

Özel mesaj gönder
ango
« imjohnnystark » yazdı:
Selamlar
Hocam bu direkt tek bir doğrultuda giden film şekilde yapılmıştı. Ben de farklı farklı seçenekleri olduğunu sanmıştım ama sunumda 5 farklı animasyon varmış. Bir de dediğiniz gibi genel olarak yüksek boyutlu sunumları var ben de xvid formatında 1.5-2 gb olan bi sürümünü indirmiştim.

Biraz inceledim de,İnteraktifin tanımını bilirsiniz,seyrederken seçimlerinizle gidişata yön verme olayı.Bu filmde alternatif senaryolar içeren animasyonlar da o yüzden var,yolu siz belirliyorsunuz.DC yeni bir deneme yapmak istemiş.Değişik geldi zorlanacak olsam da indirip bakmak istiyorum.Sizin altyazınız benim formata da uyacaktır ama sanırım parçalara bölünmüş diğer animasyonları da çevirmeniz gerekebilir Gülücük
Gerçekten zor bir işe el atmışsınız.Yine de tekrar teşekkürler Saygılar

İletiTarih: 23 Kasım 2020 09:36
imjohnnystark

Özel mesaj gönder
imjohnnystark
« ango » yazdı:
Biraz inceledim de,İnteraktifin tanımını bilirsiniz,seyrederken seçimlerinizle gidişata yön verme olayı.Bu filmde alternatif senaryolar içeren animasyonlar da o yüzden var,yolu siz belirliyorsunuz.DC yeni bir deneme yapmak istemiş.Değişik geldi zorlanacak olsam da indirip bakmak istiyorum.Sizin altyazınız benim formata da uyacaktır ama sanırım parçalara bölünmüş diğer animasyonları da çevirmeniz gerekebilir Gülücük
Gerçekten zor bir işe el atmışsınız.Yine de tekrar teşekkürler Saygılar

Aynen hocam benim de beklentim öyle bi olay üzerine idi hatta Black Mirror filmi gibi bir şey bekliyordum böyle olunca ben de biraz hayal kırıklığına uğradım. Diğerlerine bakar mıyım çok emin değilim ingilizcemin çok iyi olduğunu düşünmüyorum o yüzden çok zamanımı alıyor. Hafta içi de hastanede çalıştığım için bana çok bi şey kalmıyor Gülücük

İletiTarih: 23 Kasım 2020 10:23
ango

Özel mesaj gönder
ango
« imjohnnystark » yazdı:
Aynen hocam benim de beklentim öyle bi olay üzerine idi hatta Black Mirror filmi gibi bir şey bekliyordum böyle olunca ben de biraz hayal kırıklığına uğradım. Diğerlerine bakar mıyım çok emin değilim ingilizcemin çok iyi olduğunu düşünmüyorum o yüzden çok zamanımı alıyor. Hafta içi de hastanede çalıştığım için bana çok bi şey kalmıyor Gülücük

Sağlık olsun canınız sağ olsun.Hastanede çalışıyormuşsunuz kendinize de dikkat edin.Selamlar Gülücük

İletiTarih: 23 Kasım 2020 10:44
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 16 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film