Giriş Kayıt
The Ghost Writer 2010
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 5 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
mrumut
Emektar

İletiler: 733

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
mrumut Emektar
 The Ghost Writer 2010

resim

The Ghost Writer
2010
The Ghost Writer
Dram / Gizem / Gerilim128 dk

Yönetmen: Roman Polanski
Eski BBC muhabiri ve gazeteci Robert Harris’in 2007 tarihli tartışmalı ?The Ghost? isimli romanından uyarlanan filmin merkezinde eski bir İngiliz Başbakanı’nın anılarını yazması için tutulan bir yazar bulunuyor. Yazar, araştırmaları sürerken ortaya...
7.2 (171,281 Oy)

Yapım : 2010, ABD / Almanya / Fransa / İngiltere
Tür : Aksiyon, Dram, Gizem
Yönetmen : Roman Polanski
Senaryo : Roman Polanski
Senaryo (Kitap) : Robert Harris
Oyuncular : Ewan McGregor, Pierce Brosnan, Kim Cattrall, Olivia Williams, Eli Wallach, Timothy Hutton, Tom Wilkinson, James Belushi, Jon Bernthal, Robert Pugh, Jaymes Butler, Daphne Alexander, Glenn Conroy, Marianne Graffam, Anne Wittman, Angelique Fernandez, Michael S. Ruscheinsky, Kate Copeland, Nyasha Hatendi, James McNeill, Eben Young
Yapımcı : Robert Benmussa
Görüntü Yönetmeni : Pawel Edelman
Müzik : Alexandre Desplat
Dağıtım :
Süre :
Gösterim Tarihi :
Web Sitesi : www.theghost-romanpolanski.com
Konusu : İngiltere'de başbakanlık yapmış olan eski bir politikacı, anılarını yazması için bir yazarla anlaşır. Hayatını riske etmek pahasına, geçmişte sır gibi saklanan gerçekleri anlatmaya kararlıdır.

Fragman

İletiTarih: 03 Şubat 2010 01:04
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
Bilgilendirme için teşekkürler. Takip listesindeki yerini aldı. Hıhı
Saygılar

İletiTarih: 03 Şubat 2010 01:21
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kareas
Fantastik Sinema

İletiler: 416

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kareas
Fantastik Sinema
teşekkürler benim de takip listemde Saygılar

İletiTarih: 03 Şubat 2010 04:48
hellion

İletiler: 49

Özel mesaj gönder
hellion
Ben de çevirisini yapacağım filmler listesine aldım yakaladım

İletiTarih: 30 Haziran 2010 21:49
nizamtekin

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
nizamtekin
???
İyiki Takip listenizde

Valla beyler bravo diyorum takip listenizde olmasa ne olacak onu düşünüyorum Baygın

İletiTarih: 08 Temmuz 2010 23:38
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 5 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film