Giriş Kayıt
Creature (2014)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 12 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
 Creature (2014)

resim

Creature
2014
Creature
Aksiyon / Korku / Bilim-Kurgu134 dk

Yönetmen: Vikram Bhatt
Ormanın kıyısında yeni açılan bir otel, garip bir yaratığın saldırısına maruz kalır. Otelin güzel sahibesi, bir yandan psikolojik sorunlarıyla ve kredi borçlarıyla, diğer yandan da bu kana doymaz yaratıkla mücadele etmek zorunda kalacaktır. - Gönderen:...
3.2 (1,616 Oy)

Freakish dizi çevirisinin tamamlanmasını müteakip, sevgili dostum @ha46792'nin ricasını kırmayıp, bu şirin Hint korku filmini Türkçe altyazıya kavuşturduk. Korku filmlerini bile eğlenceli film müzikleriyle süsleyen Bollywood'a hayranlığım bir kez daha arttı. Süresi biraz uzun olsa da (yaklaşık 130 dk) keyifle izleyeceğinizi (hatta dinleyeceğinizi) düşünüyorum. Film müzikleri hemen zihninizde yer ediyor, neredeyse hemencecik ezberliyorsunuz. Filmin aslında 3D olduğunu belirteyim, ancak benim bulup da indirebildiğim hiçbir sürümü 3D çıkmadı. Keyifli seyirler. Saygılar

Altyazı Sayfası: http://www.turkcealtyazi.org/mov/3619854/creature.html

Alıntı:
KONUSU: Ormanın kıyısında yeni açılan bir otel, garip bir yaratığın saldırısına maruz kalır. Otelin güzel sahibesi, bir yandan psikolojik sorunlarıyla ve kredi borçlarıyla, diğer yandan da bu kana doymaz yaratıkla mücadele etmek zorunda kalacaktır.

SÜRÜM BİLGİSİ

Creature 2014 Hindi 480p DvDRip x264 AC3 5.1...Hon3y

Creature (2014) - 720p - DVDRip - Hindi - x264 - AC3 - 5.1 - ESubs - Mafiaking - TeamTNT

İletiTarih: 12 Kasım 2017 19:17
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 643

Özel mesaj gönder
extremebrutal Müdavim
Ellerine sağlık dostum.. Saygılar

İletiTarih: 12 Kasım 2017 19:23
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
adze55
Müdavim

İletiler: 1616

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
adze55 Müdavim
Emeğine sağlık ssniper. Saygılar

İletiTarih: 12 Kasım 2017 19:31
Fügen Atasoy
Dünya Sineması

İletiler: 1723

Fügen Atasoy
Dünya Sineması
Eline sağlık sevgili ssniper Saygılar

İletiTarih: 12 Kasım 2017 19:33
ayasofya

İletiler: 575

Özel mesaj gönder
ayasofya
Emeğine, yüreğine sağlık.. Teşekkürler ssniper kardeş. Bu arada ha46792 kardeşimizin ricasını kırmaman çok güzel bir jest olmuş. Çünkü O bu sitenin gerçekten en nadide çevirmeni!

İletiTarih: 12 Kasım 2017 19:38
kurt_thewolf

İletiler: 9499

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kurt_thewolf
Ellerine sağlık, sevgili ssniper. Saygılar

İletiTarih: 12 Kasım 2017 20:20
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 1947

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici
Ellerine sağlık

İletiTarih: 12 Kasım 2017 20:22
ha46792

İletiler: 834

Özel mesaj gönder
ha46792
Ve işte geldi..... Beni kırmayıp yeni nesil korku filmini çeviren kişi: Üstadım ssniper. Bu pazar günü (hani eskiden STAR TV de PARLIAMENT SİNEMA KULÜBÜ) vardı o geldi gözümün önüne hey gidi günler... Evet şimdi benim için: PARLIAMENT SİNEMA KULÜBÜNÜN SUNDUĞU PAZAR GECESİ SİNEMASINI seyredeceğim. Dostum binlerce kez teşekkürler.

Bu arada bu jeneriği hatırlayanların yüzlerindeki gülümsemeleri hissedebiliyorum...

İletiTarih: 12 Kasım 2017 22:58
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Emeğinize sağlık . Teşekkürler .

İletiTarih: 12 Kasım 2017 23:26
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
« ha46792 » yazdı:
Ve işte geldi..... Beni kırmayıp yeni nesil korku filmini çeviren kişi: Üstadım ssniper. Bu pazar günü (hani eskiden STAR TV de PARLIAMENT SİNEMA KULÜBÜ) vardı o geldi gözümün önüne hey gidi günler... Evet şimdi benim için: PARLIAMENT SİNEMA KULÜBÜNÜN SUNDUĞU PAZAR GECESİ SİNEMASINI seyredeceğim. Dostum binlerce kez teşekkürler.

Bu arada bu jeneriği hatırlayanların yüzlerindeki gülümsemeleri hissedebiliyorum...

Ne demek, senin için lafı mı olur?
Pazartesi gününden dakikaların ilerlediği şu anda umarım filmi tamamlamış, keyifle izlemişsindir. Süperrrrrr

İletiTarih: 13 Kasım 2017 00:37
Htmakina
Kore Sineması

İletiler: 3592

Htmakina
Kore Sineması
Ellerine sağlık Hıhı

İletiTarih: 13 Kasım 2017 09:04
Overpass

İletiler: 178

Özel mesaj gönder
Overpass
Ellerine sağlık.

İletiTarih: 13 Kasım 2017 17:10
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 12 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film