Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

ayasofya

 
Kayıt : 21 Nisan 2009
Şehir : İstanbul
Son Giriş : Gizli
 • Death Cast
  Death Cast
 • Killers Within
  Killers Within
 • County Hospital
  County Hospital
 • Savage Beach
  Savage Beach
 • The Long Night
  The Long Night
 • Franca Stoppi
  Franca Stoppi
Son Yorumları
She Will (2021)
07 Kasım 2023
Bu filmde, Veronica Ghent karakterine hayat veren Alice Krige bir söyleşisinde hayatını korku ve korkutmak prensibi üzerine kurduğunu ve gerçek hayatta evinin her yerinin korku tuzaklarıyla ve bu tuzakları da fırsat buldukça kocası üzerinde uyguladığını anlatan sıradışı bir karakter. Dolayısıyla sinemada da tek favori türü korku olan Alice Krige'nin bu filmdeki performansı da muazzam etkileyici, tıpkı filmin kendisi gibi.., Tabii bana göre..! Sıradan ve sıradışı etkileyici karakterleriyle, klostrofobik görüntüleriyle, devamlı artan gerilimiyle ve finalde insana kalp spazmı geçirtebilecek o muhteşem final sahnesiyle unutulmayacak bir film!
Fear the Night (2023)
01 Ağustos 2023
O neydi be...! İşte aynen böyle. Aksiyon sinemasının kadın starı Maggie Q'yu izlerken çok büyük keyif aldım. Bu sefer sözü fazla uzatmadan Maggie Q'nun filmini şu cümleyle özetlemek istiyorum: "Zaten canım sıkkın, tepemi attırmayın, hepinizi süzgeç gibi deler, ok manyağı yaparım."
Killers Within (2018)
04 Temmuz 2023
Şiir gibi bir film! Kısıtlı bütçesini her kuruşuna kadar lehine çevirmiş bir safkan İrlanda yapımı. Yüreği olan, birşeyler söylemeye, bazı mesajlar vermeye çalışan bir tutku filmi. İzlerken büyük keyif aldım. Avcı olanların av durumuna düşmelerinin gerilimli ve hüzünlü hikayesi. Kendilerini sahip oldukları güçlü silahlarla yenilmez olduklarını sanan kişilerin, gerçekler gün yüzüne çıktıkça olan olaylar karşısında akıllarını kaçırırcasına düştükleri acınası durum gerçekten şaşırtıcı ve etkileyici. Benim için unutulmayacak bir film! Emeği geçenlere helal olsun!
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023