Giriş Kayıt
Yarım Kalmış Diziler
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 23 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
AlaZi
Çevirmen

İletiler: 1138

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
AlaZi Çevirmen
 Yarım Kalmış Diziler

Merhaba arkadaşlar,

Çevirisi yarım kalmış veya onaysız çevirisi olup da onaylı çevirisini beklediğiniz dizileri bu başlık altında toplayalım istedim.

Böylece benim gibi seri halde tek yapımdan bir şeyler çevirmek isteyenlere de rehber niteliğinde bir kaynak elde edebiliriz.

Forumda benzer başlık arattım ancak rastlayamadım.

Açılışı ben yapayım. Füüü üüü üü

Northern Exposure
1990
Northern Exposure
Komedi / Dram / Fantastik60 dk

Yönetmen: Michael Fresco, Nick Marck, Rob Thompson
Joel Fleishman New York'da burslu tıp eğitimi görmüştür. Bursunun karşılığı olarak da Alaska'nın Cicely kasabasında 4 yıl çalışmak zorundadır.Dizi Dr. Fleishman'ın kasabaya gelişi ile başlar. Bu kasabadaki hayat Dr. Fleishman'ın alışık olduğu türden...
8.4 (22,088 Oy)

Katkı sağlayan herkese şimdiden teşekkür ederim.

İletiTarih: 09 Eylül 2017 18:01
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
Sabrina, the Teenage Witch
1996
Sabrina, the Teenage Witch
Komedi / Aile / Fantastik22 dk

Yönetmen: Gary Halvorson, Kenneth R. Koch, Brian K. Roberts
16 yaşında cadı olduğunu öğrenen Sabrina (Melissa Joan Hart), halaları Hilda (Caroline Rhea)ve Zelda (Beth Broderick) ile yaşamaktadır. Konuşan kedisi Salem (seslendirme: Nick Bakay) ile birlikte bu evde büyü yapmayı öğrenir. | Gönderen: Splash...
6.7 (43,284 Oy)

Bende göndereyim o vakit. İnşallah çevirmek isteyen arkadaşlar çıkar. Gülücük

İletiTarih: 09 Eylül 2017 18:20
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
yagmur6767

İletiler: 683

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
yagmur6767
Bu güzel dizinin çevirisi yarım kalmış. İlk iki bölümden sonrası yok. Tarih severlerin hoşuna gidecek bir yapım. Belki çevirmek isteyenler olur diye bırakıyorum.
Güzel bir dizi. Yarım kalmasına üzüldüm. Umarım devamı gelir. Başlık için teşekkürler. Saygılar
The Jingbirok: A Memoir of Imjin War
2015
The Jingbirok: A Memoir of Imjin War
Savaş / Dram

Yönetmen: Kim Sang-hwi
“Jinbirok” 1592-1598 yıllarında Joseon’un Japon işgali sırasında baş komutan Ryu Sung Ryong tarafından yazılmış bir hatıra kitabıdır. Bu dizi “Jingbirok”a dayalıdır ve Japon işgalinden General Lee Soon Shin’in öldüğü Noryang savaşına kadar...

İletiTarih: 09 Eylül 2017 18:22
ismetc
Korku Sineması
Görsel Yükleyici

İletiler: 1383

Özel mesaj gönder
ismetc
Korku Sineması
Görsel Yükleyici
Black Panther
2010
Black Panther
Animasyon / Aksiyon

Yönetmen: Mark Brooks
Kara Panter Afrika'da Wakanda'nın hakimi ve koruyucusudur. Babasını öldüren Ulysses Klaw'a karşı ulusunu korumak için teknoloji ve olağanüstü dövüş yeteneklerinden faydalanır. | Gönderen: ismetc...
7.2 (1,746 Oy)

İletiTarih: 09 Eylül 2017 20:20
ZihU
Müdavim

İletiler: 907

Özel mesaj gönder
ZihU Müdavim
Re: Yarım Kalmış Diziler

« AlaZi » yazdı:
Merhaba arkadaşlar,

Çevirisi yarım kalmış veya onaysız çevirisi olup da onaylı çevirisini beklediğiniz dizileri bu başlık altında toplayalım istedim.

Böylece benim gibi seri halde tek yapımdan bir şeyler çevirmek isteyenlere de rehber niteliğinde bir kaynak elde edebiliriz.

Forumda benzer başlık arattım ancak rastlayamadım.

Açılışı ben yapayım. Füüü üüü üü

Northern Exposure
1990
Northern Exposure
Komedi / Dram / Fantastik60 dk

Yönetmen: Michael Fresco, Nick Marck, Rob Thompson
Joel Fleishman New York'da burslu tıp eğitimi görmüştür. Bursunun karşılığı olarak da Alaska'nın Cicely kasabasında 4 yıl çalışmak zorundadır.Dizi Dr. Fleishman'ın kasabaya gelişi ile başlar. Bu kasabadaki hayat Dr. Fleishman'ın alışık olduğu türden...
8.4 (22,088 Oy)

Katkı sağlayan herkese şimdiden teşekkür ederim.

Abi evet ya güzelim dizi yarıda kaldı, benden de bir +1. Saygılar

İletiTarih: 09 Eylül 2017 21:00
drsistem

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
drsistem
Re: Yarım Kalmış Diziler

Bende La femme nikita Dizisinin 1.sezon haricinde TR altyazısını bulamıyorum. Yardımcı olacak var mı?

İletiTarih: 26 Aralık 2017 01:25
akboynuz
Yorumbaz

İletiler: 310

Özel mesaj gönder
akboynuz Yorumbaz
Cheers
1982
Cheers
Komedi / Dram22 dk

Yönetmen: James Burrows, Andy Ackerman, Thomas Lofaro
Cheers, 1982-1993 yılları arasında yayınlanan ABD yapımı bir televizyon sitcom dizisi. Başrolde Ted Danson vardır. Bu diziden sonra 11 sezon süren dizi, Frasier olmuştur. Cheers bir barı satın alan bir adamın maceralarını konu almaktadır. | Gönderen: kuzeydebiryer...
8.0 (62,553 Oy)

Buda çevrilmeye devam etse iyi olurdu.

İletiTarih: 26 Aralık 2017 01:51
saymana

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
saymana
The Ricky Gervais Show
2010
The Ricky Gervais Show
Animasyon / Komedi30 dk

Yönetmen: Dan Fraga, Craig Kellman
8.4 (17,202 Oy)

İletiTarih: 03 Ocak 2018 05:58
BudTerence

İletiler: 60

Özel mesaj gönder
BudTerence
Alias J.J.
2017
Alias J.J.
Dram45 dk

Yönetmen: Luis Alberto Restrepo, Jorge Sandoval, Juan Carlos Vásquez
Filmde, Medellin Karteli'nin çöktüğü sıralarda, Pablo Escobar'ın 1 numaralı tetikçisi olan John Jairo Velásquez Vásquez'in (Nam-ı diğer J.J.) hayatta kalmak ve hapishane hiyerarşisinin içinde saygı kazanmak için verdiği mücadelenin gerçek hikayesi anlatılıyor....
7.7 (1,112 Oy)

Dizi gayet güzel gidiyordu ama altyazıları fazla indiren olmadığı için çevirisi yarıda kaldı.Biri el atarsa güzel olur.

İletiTarih: 03 Ocak 2018 11:43
Tom Bombadil

İletiler: 3

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Tom Bombadil
'Star Trek: The Animated Series' eklerseniz sevinirim.1.sezon çevirisi başlamış 1x7 de bırakılmış 2.sezona hiç başlanılmamış toplam, 2 sezon 22 bölüm,internette Türkçe altyazısına dair hiç bir bilgi ve iz yok.Çevirisinin kesinlikle yapılması gereken bir Star Trek devam dizisi, kolay gelsin.

İletiTarih: 14 Ocak 2018 13:14
Fromhelll

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Fromhelll

İletiTarih: 14 Mart 2018 02:31
safak17100

İletiler: 37

Özel mesaj gönder
safak17100

İletiTarih: 15 Mart 2018 21:09
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
The X Files için +1

İletiTarih: 17 Mart 2018 08:03
safak17100

İletiler: 37

Özel mesaj gönder
safak17100
The X Files için +1

The Outer Limits için +1

ve özellikle the twilight zone (1959-1964) için + 1

İletiTarih: 19 Mart 2018 21:31
xpapillonx

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
xpapillonx
cheers

« akboynuz » yazdı:
Cheers
1982
Cheers
Komedi / Dram22 dk

Yönetmen: James Burrows, Andy Ackerman, Thomas Lofaro
Cheers, 1982-1993 yılları arasında yayınlanan ABD yapımı bir televizyon sitcom dizisi. Başrolde Ted Danson vardır. Bu diziden sonra 11 sezon süren dizi, Frasier olmuştur. Cheers bir barı satın alan bir adamın maceralarını konu almaktadır. | Gönderen: kuzeydebiryer...
8.0 (62,553 Oy)

Buda çevrilmeye devam etse iyi olurdu.

İletiTarih: 19 Mart 2018 22:20
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 23 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film