Giriş Kayıt

Netflix Yapımı Animasyon Dizisi Big Mouth’tan Tanıtım Fragmanları Yayınlandı

1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 25 Ağustos 2017 18:29

1046 

resim

Ünlü komedyen Nick Kroll ile Family Guy‘ın senaristlerinden Andrew Goldberg imzalı, Netlix’in animasyon dizisi Big Mouth’tan tanıtım fragmanları yayınlandı.

Gerçek hayatta çok yakın arkadaş olan, ünlü komedyen Nick Kroll ile Family Guy‘ın senaristlerinden Andrew Goldberg imzalı, sürreal bir animasyon dizisi geliyor: Big Mouth! İkilinin ergenlik döneminde yaşadıklarını ekrana taşıyacak olan dizi, kaliteli yapımları bünyesinde barındıran Netflix’te izleyici karşısına çıkacak.

Komedi türündeli dizide Nick Kroll, kendi karakterini seslendirirken; bir başka komedyen John Mulaney ise Andrew Goldberg’i seslendirecek. Jordan Peele, Jessi Klein, Jason Mantzoukas, Maya Rudolph, Jenny Slate, Fred Armisen gibi isimler de, Nick Kroll ve John Mulaney ile beraber dizinin seslendirme kadrosunda yer alıyor. Nick Kroll ve Andrew Goldberg’in yanı sıra Mark Levin ile Jennifer Flackett ikilisi de dizinin senaryosuna katkıda bulunacak.

Öte yandan diziden, dikkat çeken iki farklı tanıtım fragmanı görücüye çıktı. Meet the Hormone Monstress isimli ilk fragmanda; canavarın, nasıl isyankar bir genç olunacağına dair tavsiyeler verirken görürüz. Yayınlanan Meet the Hormone Monster ismindeki ikinci fragmanda ise Nick’in uyuduğu sırada, Andrew’un canavarla karşılaşma anına tanık oluruz.

Sıradan bir animasyon dizisinden farklı bir formda varlık gösteren dizi, bu yılın kayda değer yapımlarından biri olacak gibi gözüküyor. İlk sezonu 10 bölümden oluşan Big Mouth, 29 Eylül’de izleyiciyle buluşacak. Dizinin yayınlanan ilgi çekici tanıtım fragmanlarını buradan izleyebilirsiniz.

Big Mouth
2017
Big Mouth
Animasyon / Komedi / Romantik30 dk

Yönetmen: Joel Moser, Bryan Francis, Mike L. Mayfield
Dizi, Nick Kroll ve Andrew Goldberg’in imzasıyla ekrana taşınıyor. İkilinin, ergenlik döneminde yaşanan komik ve utanç verici anlardan yola çıkarak yarattığı dizi, bu kabusları mizahi bir üslupla ekrana taşıyor. Big Mouth’un orijinal seslendirme kadrosunda...
7.8 (90,024 Oy)

Kaynak: FilmLoverss

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film