Giriş Kayıt

Star Wars: The Last Jedi, San Diego Comic-Con'u Es Geçecek

1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 02 Temmuz 2017 21:02

772 

resim

Gayriresmî SDCC sitesinin haftalık podcast'ı sırasında Lucasfilm'den bizzat edindiği bilgiye göre ne Star Wars: The Last Jedi ne de Han Solo ara filmi, Comic-Con'un en kalabalık ve en meşhur alanı olan H Salonu'nda gösterilmeyecek. Bunun yerine ortak fuar alanında sadece bir stand ile yetinilecek. Herhangi bir basın etkinliği veya röportaj fırsatı da verilmeyecek.

Şüphesiz bu, 20-23 Temmuz tarihlerinde gezegenin en büyük popüler kültür fuarında Star Wars'un devam filminden yeni bir şeyler görmeyi bekleyenleri üzecek bir gelişme. Fakat unutmayalım ki söz konusu tarihten yaklaşık bir hafta evvel Disney'nin kendi fuarı, D23 var.

D23'te Star Wars'un varlığı, önemli ölçüde hissedilecek. Zirâ fuar esnasında The Last Jedi'dan yeni bir fragman gösterilmesi bekleniyor. Son gelen söylentiler ise fragmanın Nisan'da görücüye çıkandan içerik bakımından çok farklı olmayacağı, öncülüne ek olarak birkaç karenin var olduğu yönünde.

Star Wars: The Last Jedi, 15 Aralık'ta vizyona girecek.

Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi
2017
Star Wars: Episode VIII - The Last Jedi
Aksiyon / Macera / Fantastik152 dk

Yönetmen: Rian Johnson
General Hux komutasındaki " First Order" direnişçi birliklerini takip etmektedir. General Leia Organa liderliğindeki direnişçiler ise ışık hızında bile takipten kurtulamamaktadır. Finn, Rose ve Dameron Poe bu durumu aşmak için gizli bir plan yaparken...
6.9 (676,386 Oy)

Kaynak: IGN Türkiye

Yorumlar

H737 03 Temmuz 2017 21:06
StarWars ve Disney'i yanyana görüp duydukça midem bulanıyor artık! Disney'in, daha önce inanmadığım ama her örneği gözüme sokulup StarWars VII'de ışın kılıcına da "haç" şeklini vermesi (ve alevli şekilde bir gönderme yapması) yüzünden, ihtimal vermiyordum ama artık illuminatinin "kalesi" olduğuna ikna oldum.

Comic Con'dan (ve diğer benzeri etkinliklerden koparması muhtemel) StarWars'u koparması ve Disney'in malı olarak sömürmesine iyice gıcık olmaya başladım.

YEri geldiği sürece benzer soruyu soracağım; "Lucas, bunu yaptığına memnunmusun?"

Yorumunuz

Forumdan Benzer Başlıklar

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film