Giriş Kayıt
Satan's Blade (1984)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 13 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
ha46792

İletiler: 834

Özel mesaj gönder
ha46792
 [Tamamlandı] Satan's Blade (1984)

ŞEYTANIN BIÇAĞI (1984)

resim

Satan's Blade
1984
Satan's Blade
Korku82 dk

Yönetmen: L. Scott Castillo Jr.
2 evli çift ve 1 gurup kız hafta sonu tatilini bir dağ evinde geçirmek isterler, fakat geldikleri otel sahibinin annesi onlara bu dağ ile ilgili bir efsane anlatır. Efsaneye göre dağlarda dolaşan bir dev vardır, bu dağların sahibinin kendisi olduğuna inanıyordur...
4.3 (779 Oy)

Tekrar 80'lerleyiz dostlar.Bazen benim de sizler gibi ilk kez izlediğim filmler oluyor. Nasıl düşünürsünüz bilmem ama bu filmin alt yazısına TÜRK bayrağını dikmem gerekiyordu ve diktim. Film biraz vasat gibi görülebilir konu iyi ama usta bir yönetmenin elinden çıksaydı, biraz daha toparlanabilirdi. Tam bir B-MOVİE: ( B MOVİE belirli bir film türünü yansıtmasıdır. Holywood’un Altın Döneminde B- MOVİE için tercih edilen başlıca film türü Western iken, 1950’li yıllarda düşük bütçeli bilim kurgu ve korku filmleri daha popüler hale gelmiştir.VİKİPEDİ) Öne çıkarılan diğer unsuru SLASHER:(İşkenceci filmi, insanların katledilmelerini ya da korkunç ölümlerini gösteren korku filmlerine denir. 70'li yıllarda ortaya çıkan bu film türü 80'li yıllarda altın yıllarını yaşamıştır. İşkence filmlerinin bir alt türü vardır. Bu alt türün adı ise "teen-slasher"'dır.GOOGLE) Bazı sahnelerde mikrofon gözükmesiydi iyiydi ama idare etcez gari:)
BU ARADA İYİ DİLEKLERDE BULUNAN TÜM DOSTLARA VE İLAVE GÜZELLİKLER KATAN DOSTUM PİS METALCİ ÇOK TEŞEKKÜRLER...

80s HORROR SERİES:87

ÖZET:2 evli çift ve 1 gurup kız hafta sonu tatilini bir dağ evinde geçirmek isterler, fakat geldikleri otel sahibinin annesi onlara bu dağ ile ilgili bir efsane anlatır. Efsaneye göre dağlarda dolaşan bir dev vardır, bu dağların sahibinin kendisi olduğuna inanıyordur ve kimseyi dağlarında istemiyordur. Elinde dağ şeytanın ona verdiğin bıçakla gelenlerin öldürüyordur, gelenler bu efsaneyi dinlenseler de buradan ayrılmak istemezler Bir gün önce burada öldürülen insanların olduklarının bildikleri halde taşınırlar ve onlar şeytanın bıçağının gölgesine artık girmişlerdir.

İletiTarih: 29 Mayıs 2017 19:50
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kurt_thewolf

İletiler: 9499

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kurt_thewolf
Ellerine sağlık, sevgili ha46792. Saygılar

İletiTarih: 29 Mayıs 2017 20:00
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ayasofya

İletiler: 575

Özel mesaj gönder
ayasofya
Harikasın dostum! Yine unutulan bir filmi gün yüzüne çıkardın! Dediğin gibi komşu bu filmi nasıl olduysa atlamış. Bu durumda şöyle diyebiliriz: '' Onlar biter, sen başlarsın '' Teşekkürler dostum!

İletiTarih: 29 Mayıs 2017 20:11
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

Mr_Nobody
İskandinav Sineması
Ellerinize sağlık. Saygılar

İletiTarih: 29 Mayıs 2017 20:34
Chaotic Cinema
Korku Sineması

İletiler: 2694

Özel mesaj gönder
Chaotic Cinema
Korku Sineması
Emeğine sağlık Sevgili korku dostu ha46792,çevirilerin için çok çok teşekkürler. Süperrrrrr
Senin çevirilerin yanında benim extra görsellerim devede kulak ,tekrar teşekkürler.
Saygılar

draculaaa 80's Horror Forever draculaaa

İletiTarih: 29 Mayıs 2017 20:49
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 643

Özel mesaj gönder
extremebrutal Müdavim
Çok teşekkürler..
Ellerin dert görmesin, hızın kesilmesin.. Saygılar

İletiTarih: 29 Mayıs 2017 21:29
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

kuzeydebiryer

İletiTarih: 29 Mayıs 2017 22:20
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
Ellerine sağlık dostum. Saygılar

İletiTarih: 30 Mayıs 2017 03:40
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Teşekkürler .. Emeğinize Sağlık ..

İletiTarih: 30 Mayıs 2017 06:40
Malkavian

İletiler: 23

Özel mesaj gönder
Malkavian
Yahu arkadaş walla artık ne diyeceğimi bilemez haldeyim.
Resmen utanıyorum gibi bir şey sanki...
Binlerce teşekkürler!

Heyoo yow yow Hıhı Exclamation Bay Bay Heyyy yaa Punky Punky Punky Punky

İletiTarih: 31 Mayıs 2017 18:16
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

Splash Müdavim
Elinize sağlık. Saygılar

İletiTarih: 01 Haziran 2017 13:03
tarantinoesk
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 41

twitter Özel mesaj gönder
tarantinoesk
Amerikan Sineması
Yorumbaz
ellerinize sağlık harikasınız. bunu toplu bir minnet olarak söylüyorum. sayenizde 80 ler korku sinemasına daha aşinayız.

İletiTarih: 01 Haziran 2017 19:29
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18370

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiTarih: 02 Haziran 2017 03:02
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 13 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film