Giriş Kayıt
Breeders (1986)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
ha46792

İletiler: 834

Özel mesaj gönder
ha46792
 [Tamamlandı] Breeders (1986)

DAMIZLIK (1986)

resim

Breeders
1986
Breeders
Korku / Bilim-Kurgu77 dk

Yönetmen: Tim Kincaid
Manhattan hastanesi, bazı kişiler tarafından tecavüz edilen genç kadınların kabul edildiği bir yerdir. Bu suçu işleyen sadece bakire olan kadınlara saldırır. Dr. Pace ve dedektif Andriotti beraber çalışarak kurbanların üzerindeki garip organik maddeyi izole...
3.8 (2,663 Oy)

Manhattan hastanesi, bazı kişiler tarafından tecavüz edilen genç kadınların kabul edildiği bir yerdir. Bu suçu işleyen sadece bakire olan kadınlara saldırır. Dr. Pace ve dedektif Andriotti beraber çalışarak kurbanların üzerindeki garip organik maddeyi izole etmek ve ayırmayı denerler. Ayrıca iblisin yerini bulmaya çalışırlar… Artık kurbanlar yazgılarının onları beklediği yere tecrit edildikleri ve yaşadıkları hastanenin altından çıkmaya başlarlar. | Gönderen: Sinigami

80s HORROR SERİES:82

COMİNG SOON... Sleepwalker (1984)

İletiTarih: 03 Mayıs 2017 21:49
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Chaotic Cinema
Korku Sineması

İletiler: 2694

Özel mesaj gönder
Chaotic Cinema
Korku Sineması
Emeğine sağlık,sevgili korku dostu Saygılar
draculaaa 80's Horror Forever draculaaa

İletiTarih: 03 Mayıs 2017 21:58
En son Chaotic Cinema tarafından 03 Mayıs 2017 22:14 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 643

Özel mesaj gönder
extremebrutal Müdavim
Ellerin dert görmesin hocam Saygılar

İletiTarih: 03 Mayıs 2017 22:06
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
Ellerine sağlık.

İletiTarih: 04 Mayıs 2017 01:28
kurt_thewolf

İletiler: 9499

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kurt_thewolf
Ellerine sağlık, sevgili ha46792. Saygılar

İletiTarih: 04 Mayıs 2017 01:46
ayasofya

İletiler: 575

Özel mesaj gönder
ayasofya
Her defasında kuru kuruya teşekkür etmek içime sinmiyor dostum. Sana en güzel teşekkür yine sanıyorum 80'li yılların filmlerinden geçer diye düşünüyorum. Çevirisini yarım bıraktığım bıraktığım (THE MASTER BLADE) filminin çevirisini tamamlayacağım. Fantastik film seversen 80'li yılların o hamuru ile yoğrulmuş bu İtalyan filmi damak tadına çok uygun olacaktır diye düşünüyorum. Ama kuru kuruya da olsa yine de teşekkür etmeden olmaz! Emeğine sağlık! Gözlerinin keskin bakışı 80'li yılların sinemasından hiç uzaklaşmasın dostum! Yok edilemeyen bir gölge gibi hep takipte olursun inşallah. Teşekkürler.

İletiTarih: 04 Mayıs 2017 10:12
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 5023

Özel mesaj gönder
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz
Ellerinize sağlık Saygılar

İletiTarih: 05 Mayıs 2017 16:24
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film