Giriş Kayıt
Terminator Salvation
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 19 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
Nocty

İletiler: 656

Özel mesaj gönder
Nocty
 Terminator Salvation

resim

Terminator Salvation
2009
Terminator Salvation
Aksiyon / Bilim-Kurgu115 dk

Yönetmen: McG
Yıl 2018. Mahşer Günü gelip, modern uygarlığı yıkarak geçti. Bir Terminatör ordusu kıyamet sonrası dünyada kol geziyor, terk edilmiş şehirlerde ve çöllerde saklanan insanları öldürüyor ya da yakalıyor. Ama hayatta kalan insanlardan oluşan küçük...
6.5 (378,813 Oy)

İletiTarih: 02 Mart 2009 10:26
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
murattyy85

İletiler: 13

Özel mesaj gönder
murattyy85
Keşkee

Süper olucağı nı bende umuyorum ama eski tadı vericekmi onu bilmiyorum.. Terminatör 2 den aldığım tadı hiç birinden alamadım..

İletiTarih: 08 Mart 2009 02:55
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
DigiX

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
DigiX
Terminator 2 yi sadece beğenmiştim. Ama fragmanlardan sonra sanırım bu film 2 yi 2 ye katlayacak Gülücük

İletiTarih: 12 Mart 2009 12:24
SysL

İletiler: 38

Özel mesaj gönder
SysL
« Alper2003 » yazdı:
Arnold ın olmadığı ilk terminatör, süper olacağını düşünüyorum inşallah beklentilerimizi karşılar

yanlış bir cümle olmuş,o yoksa zaten terminator olmaz.

İletiTarih: 27 Mayıs 2009 16:19
Saiyo

İletiler: 550

twitter Özel mesaj gönder
Saiyo
içimde iyi olacağına dair bi his var Füüü üüü üü

İletiTarih: 30 Mayıs 2009 18:12
BLacK | ScOrPioN

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
BLacK | ScOrPioN
Cevap
Cevap

yakaladım bencede iyi olacak bu film galiba yakaladım

İletiTarih: 31 Mayıs 2009 00:22
TOXIC

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
TOXIC
Filmi seyrettim.terminatordan başka herşeye benziyordu.Birkaç efekt başka hiçbir şey yok.

İletiTarih: 09 Haziran 2009 21:55
Envanter

İletiler: 23

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Envanter
« SysL » yazdı:
« Alper2003 » yazdı:
Arnold ın olmadığı ilk terminatör, süper olacağını düşünüyorum inşallah beklentilerimizi karşılar

yanlış bir cümle olmuş,o yoksa zaten terminator olmaz.

Sürprizbozan: Göster

Edit: Filmle ilgili seyir zevkini bozacak bilgileri lütfen spoil koduyla verin. Ayrıca her iletide bold kullanmaya gerek yok.

İletiTarih: 10 Haziran 2009 03:31
SysL

İletiler: 38

Özel mesaj gönder
SysL
evet arkadaşlar film efekt görmek için yapılmış,zaten filmin en heyecan veren kısmı arnold 'ın görünmesiyle başladı benim kanaatim ..arnold 'ı ilk an gördüğümde adam sanki gençlik iksirimi var bu adamda dercesine ,gençleşmiş bir vucut ve yüz hatlarıyla görünüyor filmin son çeyreğine.benim en fazla heyecanlandığım sahnede zaten bu sahne oluyor.film açıkcası izlemeye değer fakat T-1-2-3 değil hiçbiri daha doğrusu bana kalırsa ismini iyi kullanıyorlar artık diyebilirim..filmde izlerken, hep birşeyler eksik bir şey olmamış dememek istedim hep, ama olmuyor ..eski tat elbette yok fakat daha iyi olabilirdi bu film.bunu hakediyor.

İletiTarih: 14 Haziran 2009 14:42
dewo24

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
dewo24
benim de izlediğim senaryosu en boş filmlerden biriydi. herşeyin o kadar kolay gerçekleşmesi, mantığı ... yazık olmuş Sümüklü
haa ne zamandır izlediğim en iyi aksiyon sahneleri vardı hakkını yemiim

İletiTarih: 15 Haziran 2009 10:38
ConfessoR

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
ConfessoR
Ben bu filmi henüz izlemedim genelde camrip oluyor hep hd olarak izlicem çıkarsa eğer.Merakla bekliyorum.Terminator hastasıyım film serilerini ve dizisini hep takip ettim .Umarım salvation filmini beğenirim.

İletiTarih: 15 Haziran 2009 21:06
greaseonur

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
greaseonur
hiç fena bir film değil ama artık terminatör falan sarmıyor
yeni tarzda filmler lazım

İletiTarih: 17 Ağustos 2009 16:20
Wow!Signal

İletiler: 2779

Özel mesaj gönder
Wow!Signal
Hayal kırıklığı bir film..Terminatör fenomeninin bitişi gibi görünüyor.

İletiTarih: 30 Ağustos 2009 01:09
WalterBishop

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
WalterBishop
Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 30 Ağustos 2009 03:53
agniyama31

İletiler: 732

Özel mesaj gönder
agniyama31
Terminator falan değil zaten film Mad Max in içine cyborg koymuşlar al sana t4 demişler...

İletiTarih: 30 Ağustos 2009 04:49
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 19 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film