Giriş Kayıt
Sanctuary (2008)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 15 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici

Sanctuary
2008
Sanctuary
Dram / Fantastik / Gizem44 dk

Yönetmen: Martin Wood, Steven A. Adelson, Brenton Spencer
Bilim kurgu tarzında çekilmiş bir dizi olan Santuary dizisi ilk defa internetten televizyon ekranlarına geçen bir dizidir. Santuary dizisi Stargate dizisinin kullanılmayan bölümlerinden çekilmiştir. Santuary nin konusuna gelince; Dr. Gregory Magnus evrimin son...
7.3 (22,764 Oy)

« Enya » yazdı:
Sanctuary adli diziyi izleyen var mi?
Izleyen varsa,dizi hakkindaki dusuncelerini paylasirsa sevinirim

Benim de ilgimi çekmişti ama daha izleme fırsatı bulamadım.

İletiTarih: 14 Ekim 2009 20:42
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Siberay

İletiler: 347

Özel mesaj gönder
Siberay
Acikcasi nasil ekleyecegimi bilmiyorum. yow yow Evet biliyorum ah su kadinlar:)

İletiTarih: 14 Ekim 2009 20:49
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
Demokrasilerde çare tükenmez efendim:)
Buyurunuz...

http://www.turkcealtyazi.org/viewtopic.php?t=1965

İletiTarih: 15 Ekim 2009 21:31
Siberay

Özel mesaj gönder
Siberay
Tesekkur ederim.

İletiTarih: 16 Ekim 2009 00:29
murti_34
Yorumbaz

İletiler: 84

Özel mesaj gönder
murti_34 Yorumbaz
Ben Sanctuary'nin yayınlanmış bütün bölümlerini izledim. Merak ve heyecanla bir sonraki bölümünü bekliyorum. Bir ara 2.sezonu iptal edilecek diye duymuştum. Hakketten o zaman üzülmüştüm. Bence Türk seyircisi gereken ilgiyi bu diziye vermiyor. Bence izleyin pişman olmassınız. Saygılar

İletiTarih: 16 Ekim 2009 02:22
HasanAga

İletiler: 384

Özel mesaj gönder
HasanAga
mutasyona uğramış insanlar ( kurtadam,vampirler,yılaninsan, vb ) ve
garip özellikleri olan canlıları
( görünmez olabilen, kendi kendilerine çoğalailen,dinazor neslinden gelen vb )
diğer normal insanlardan korumaya çalışan bir ekibin hikayesi gibi başlıyor.
daha sonra bu ekibin lideri olan kadının hayatı ile ( ki vampir kanının değiştirilmiş hali ile yaşlanmayan) devam eden ilginç bir dizi.

sezon sonu olduğunda yayından kalktığını düşünmüştüm, yeniden başladığına sevindim.

İletiTarih: 16 Ekim 2009 03:06
Siberay

Özel mesaj gönder
Siberay
Izleyici arkadaslara tesekkur ederim.Bilim kurgu ve fantastik dizileri seviyorum.Bu olumlu elestiriler iyi oldu.Diziye sans taniyacagim.

İletiTarih: 16 Ekim 2009 17:47
mistrafantastic

İletiler: 10

Özel mesaj gönder
mistrafantastic
10. bölüm çevirisine başladım. 4 te biri bitti. İngilizce altyazıda bozuk yerler var, oyüzden yavaş ilerliyor, yarın öğlene yetiştirmeye çalışacağım. izleyenleri bekletmeyelim.

İletiTarih: 15 Aralık 2009 23:53
dasx

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
dasx
« mistrafantastic » yazdı:
10. bölüm çevirisine başladım. 4 te biri bitti. İngilizce altyazıda bozuk yerler var, oyüzden yavaş ilerliyor, yarın öğlene yetiştirmeye çalışacağım. izleyenleri bekletmeyelim.

unuttunmu yoksa vakit mi ayıramıyorsun, 13 gündür bekliyoruz.

İletiTarih: 28 Aralık 2009 01:50
cakal1907

Özel mesaj gönder
cakal1907
3. Sezonda bir gelişme varmı?

Saygılar;

İletiTarih: 27 Eylül 2010 02:26
Pre Ariant
Eski Yönetici

İletiler: 2385

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Pre Ariant Eski Yönetici
Alıntı:
16 Ekim 2010 05:00 GMT+2
Season 3, Episode 1 (3x1)
19 gün 3:30:35

Dizinin sayfasından bakabilirsiniz. Saygılar

İletiTarih: 27 Eylül 2010 02:31
devilcrysis
Klasik Sinema
Emektar

İletiler: 2348

Özel mesaj gönder
devilcrysis
Klasik Sinema
Emektar
Güzel bir dizi yıllardır izlediğim stargate dizisinin oyuncularından Amanda Tapping bu dizide görünce şaşırmıştım başlarda biraz sıkıcı gelsede 3-4 bölümden sonra dizi izletteriyor.

İletiTarih: 27 Eylül 2010 03:30
gluform

İletiler: 1167

Özel mesaj gönder
gluform
Şimdiye kadar ki bütün bölümlerini seyretmiş biri olarak diyebilirim ki her bölümü değişik ve merakla beklenen bir dizi.Pek öne cıkmamış bir dizi olarak zamanla türk seyircisininde dikkatini çekecek bir dizi.Seyretmeyenlerede şunu diyebilirim , çok şey kaçırıyorsunuz. Müzik dinliyorum

İletiTarih: 27 Kasım 2010 20:01
istasy10
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 358

Özel mesaj gönder
istasy10 Güvenilir Yükleyici
bugün inen 140gb datanın içine aldım tüm bölümlerini. kısmetse bir kaç gün içinde bunu da izlemeye başlayacağım. çekim tekniği konusunda yazanlardan ötürü merak ettim.

İletiTarih: 27 Kasım 2010 22:51
HoTsOuRcE

Özel mesaj gönder
HoTsOuRcE
Bu dizinin alt yazılarıyla ilgilenen kimse kalmadı mı acaba? 03x10 alt yazısı uzun süredir beklememe rağmen çıkmadı. Umarım yakında yayımlanır.

Başlık dizi hakkındadır, altyazı isteğinizi dizinin sayfasından yapabilirsiniz.

İletiTarih: 13 Ocak 2011 07:07
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 15 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film