Giriş Kayıt
Aşk Seansları / The Sessions (22 Şubat 2013)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 4575

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Sinigami
Korku Sineması
Eski Yönetici
 Aşk Seansları / The Sessions (22 Şubat 2013)

resim

The Sessions
2012
The Sessions
Biyografi / Komedi / Dram95 dk

Yönetmen: Ben Lewin
Solunum cihazına bağlı yaşamak zorunda olan 36 yaşındaki Mark O'Brien artık bakir olmak istemediğine karar verir. Terapistinin ve rahibin yardımıyla, seks terapisi grubunun profesyonel bir üyesi ve evli ve çocuklu olan Cheryl Cohen-Greene ile bağlantıya geçer....
7.2 (44,076 Oy)

Film Hakkında:

36 yaşındaki Mark O'Brien geçirdiği küçük yaşta geçirdiği felç nedeniyle sedyeye bağlı yaşamak zorunda olan bir adamdır ve bu yaşa kadar kadınlarla hiçbir ilişkisi olmamıştır. Kilise rahibinin ve terapistinin desteği ile Cheryl Cohen-Greene adında profesyonel 'seks vekili' bir kadınla tanışır. Charyl'in de bir evi, ailesi ve her insan gibi sıradan dertleri vardır. İkisi profesyonel seks seansları iki insanın en samimi, en duygusal hislerini paylaşmaya başlarlar.

2012 Sundance Film Festivali ‘Seyirci Ödülü’.

Başrollerini John Hawkes ve Helen Hunt'ın paylaştığı filmin yönetmenliğini televizyon işleriyle de tanınan Ben Lewin üstleniyor.

İletiTarih: 22 Kasım 2012 21:22
En son Sinigami tarafından 18 Şubat 2013 17:36 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Filmin Türkçe Dublajı bile piyasaya sürülmüşken vizyona girecek olması bana mantıksız geliyor. (:

İletiTarih: 18 Şubat 2013 17:28
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Taşındı: 21 Şubat 2013 23:13 - fanatic_anchovy tarafından
Taşındığı Forum: Gelecek Filmler > Vizyondaki Filmler
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Filmi geçtiğimiz günlerde izledim. Farklı bir senaryoya sahip. Hüzeünlendirdiği kadar gülümsetmeyi de bilen bir yapım. İzlemesini tavsiye edeceğim bir filmdi.

İletiTarih: 22 Şubat 2013 00:14
filmcibatu35

İletiler: 31

Özel mesaj gönder
filmcibatu35
Çok Seviyor çok fena bir film

İletiTarih: 21 Mart 2013 16:16
Taşındı: 20 Haziran 2013 01:37 - Avangart tarafından
Taşındığı Forum: Vizyondaki Filmler > Gösterimden Kalkan Filmler
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film