Giriş Kayıt
Person of Interest (2011)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 15 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
 [Tanıtım] Person of Interest (2011)
Person of Interest (2011)

resim

22 Eylül 2011

Person of Interest
2011
Person of Interest
Aksiyon / Suç / Dram43 dk

Yönetmen: Chris Fisher, Richard J. Lewis, Fred Toye
Kameralar her yerde! İzliyorlar, dinliyorlar, kaydediyorlar... Sizin hakkınızda her şeyi biliyorlar! Peki siz onlar hakkında ne biliyorsunuz? Gizemli bir işadamı olan Mr. Finch, ileride işlenecek suçları önceden önlemeyi hedefleyen bir bilgisayar programı geliştirir....
8.5 (190,407 Oy)

Konu:Öldüğü var sayılan eski bir CIA ajanı ile milyarder bir bilim adamının New York sokaklarındaki suçla savaşını konu alacak Person of Interest. İkili işlenebilecek cinayetleri önceden tahmin etmeye çalışıp şehirde huzuru sağlamak için uğraşacak.

Christopher Nolan‘ın ünlenmesini sağlayan film olan Memento‘nun fikrine sahip, yine Nolan’la birlikte The Prestige, The Dark Knight ve The Dark Knight Rises‘ın yazarlığını yapan Jonathan Nolan, Person of Interest isimli suç/aksiyon dramasını yazacak. Abrams ise yapımcı koltuğunda oturacak.

İletiTarih: 28 Ağustos 2011 04:57
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
James Caviezel'in oynadığı bu diziyi kaçırmak istemem... ben olmuşum televizyon Caviezel, The Prisoner'daki Number Six rolünde çok başarılıydı hatırlarsanız. Dizi de çok başarılı bir yeniden çevirimdi zaten. Hıhı

Bakalım dizi çevirisine kim/kimler el atacak... Saygılar

İletiTarih: 28 Ağustos 2011 21:02
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
muratefendi

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
muratefendi
bi gönüllü çıktı mı acaba, çeviri için

zaman verebiliyor mu?

İletiTarih: 23 Eylül 2011 17:35
Nafurtee

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
Nafurtee
bu dizinin sihirli annemden farkı yok. ortada bi sihir var ve gerisinde başka hiçbişi yok.

İletiTarih: 14 Aralık 2011 07:38
H737
Yorumbaz

İletiler: 529

Özel mesaj gönder
H737 Yorumbaz
O kadar da değil bence. Tamam tekdüze bir mantığı var dizinin, 24 gibi oyun içinde oyun her bölümde bir öncekinin devamı gibi bir akış yok. Sıradan polisiye diziler kadar nihayetinde ama kurgusu felan değil. bilindik polisiyerlerden mantığı ters çalıştığı için yani işin içinde polis olmadığı için biraz farklı. Fakat "sihirli annem" gibi 0-6 zeka seviyesi muameleside yapmayalım Gülücük

Yinede tahminim 2. sezonu ya bulur ya bulmaz (bulduysada 3.yü bulmaz).Konunun daha fazla zenginleşeceğini pek sanmıyorum,böyle devam edecek.

İletiTarih: 20 Aralık 2011 01:08
devilcrysis
Klasik Sinema
Emektar

İletiler: 2348

Özel mesaj gönder
devilcrysis
Klasik Sinema
Emektar
İlk 5 bölüme kadar iyi adrenalin aksiyon var ama hep aynı konu diğer bölümleri sıkılarak izliyorum.

İletiTarih: 20 Aralık 2011 01:52
the_prestige

İletiler: 10

the_prestige
Oysaki çok övmüşlerdi diziyi. Bence dizi farklı bir konudan devam eder.. Çünkü dizi daha başlamadan büyük bir reklamı yapıldı. Bu kadar basit olaylarla kendi kendini bitirime salaklığına giriş(e)mez. Farklı bir konudan mutlaka devam edeceklerdir. the_prestige dediydi derseniz Hehehehe Saygılar

İletiTarih: 20 Aralık 2011 13:54
mantunic

İletiler: 311

mantunic
Yorumlar bölümüne de yazmıştım, ilk sezonu olması gereği dizinin tekdüze olmasını çok normal buluyorum. Sonuçta işin maddi bouyutu var kimse bütün cephanesini ilk çatışmada harcamaz. Bir süre ana konu çevresinde gidecek her şey doğal olarak. Ancak ileride dallanıp budaklanacağına yönelik fazlasıyla delil sunulduğunu düşünüyorum Gülücük House gibi bir dizi bile 3. sezondan sonra dallanıp budaklanmaya başlamıştı.

Yazan adamın yeteneği ortada sonuçta. İki sezondan çok daha fazla götürür bu diziyi diye düşünüyorum.

İletiTarih: 20 Aralık 2011 19:25
H737
Yorumbaz

Özel mesaj gönder
H737 Yorumbaz
Dizinin 2.sezonu ne zaman çıkar bir bilgisi olan varmı?

İletiTarih: 28 Aralık 2011 01:38
mantunic

mantunic
« H737 » yazdı:
Dizinin 2.sezonu ne zaman çıkar bir bilgisi olan varmı?

Daha 1. sezoun bitmedi ki Gülücük

Yani bitmedi, değil mi?? Neutral

İletiTarih: 29 Aralık 2011 00:06
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Henüz indiripte başlayamadığım dizilerden birisi umarım hayal kırıklığına uğratmaz Gülücük

İletiTarih: 29 Aralık 2011 01:27
H737
Yorumbaz

Özel mesaj gönder
H737 Yorumbaz
Son bölümü (S1E10) 15 aralıkta yayınlanmış (yani bizim bulabileceğimiz şekliyle), Bitmiş olmalı ki 1. sezon 15 gündür yeni bölüm yok.

Sahi, sezon 10 bölümmü dür bu Amerikalılarda? SGU'da 10 yada 12 bölüm gibi bitmişti.

İletiTarih: 29 Aralık 2011 02:43
mantunic

mantunic
imdb sayfasında 2 bölüm daha gözüküyor en az, sonrasını bilemem Gülücük ama iki bölüm daha kesin bu sezon için.

Dizilerin çoğu christmass sebebiyle tatile girdi zaten 10 ocaktan önce gelmez geri amerikan dizileri yani ben beklemiyorum, huylarıdır.

İletiTarih: 29 Aralık 2011 22:14
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
5 Gün kaldı .. Başlasın artık diziler iyice sıktı

İletiTarih: 22 Eylül 2012 07:49
classnadir

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
classnadir
yahu arkadaşlar dizi nin alt yazılar gecikir oldu anlamıorum valla siteye yükleneli 1 gün oluor hala alt yazısı yok 6. bölümü indirdim bile alt yazı yok yaw

İletiTarih: 09 Kasım 2012 21:06
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 15 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film