Giriş Kayıt
Pocket Monsters(Pokemon): Best Wishes
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 57 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3, 4 Sonraki »
Yazar Mesaj
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
 [Çeviri] Pocket Monsters(Pokemon): Best Wishes
JnRMnT & Attiwolf

resim

Pokémon Best Wishes!
2010
Pokémon Best Wishes!
Animasyon30 dk

Yönetmen: Yûji Asada, Hirokazu Hanai, Kazuomi Koga
Best Wishes Pokemon anime dizisinin yeni destanıdır. Sinnoh Ligi’nde mağlup olan Ash Isshu isimli yeni bir bölge olduğunu öğrenir ve Pokemon Ustası olma hayalini devam ettirmek için oraya doğru yola çıkar. Vardığında, yeni arkadaşlar edinen Ash Isshu’nun...
6.1 (101 Oy)

AniDB.net
IMDb

JnRMnT & Attiwolf ortaklığında çocukluğumuzun çizgi filmi Pokemon'un yenisine başlıyoruz. Şimdilik eğlenceli gibi, ama animedir sonuçta sezonlarca sürer. Zannetmiyorum o kadar gidebileceğimizi. Elimizden geldiğince çevireceğiz bakalım, hayırlısı...

Veritabanına da eklenirse sevinirim. Saygılar

İletiTarih: 10 Ekim 2010 13:48
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
gitarisyen
Çevirmen

İletiler: 1284

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
gitarisyen Çevirmen
Dün akşam söz çeviriden açılmışken tam da bu konuda oğlum; "Baba Azerbeycan'da Pokemon'u nasıl çeviriyorlarmış biliyor musun?" diye sorunca tuzağa düşüp "Nasıl?" diye sordum. O da cevabı verdi: "Aybalam Pikachu, veresin yahşice bir elehtrih ceryanı düşmana, harap olsun." Gülücük

Çevirinizde kolaylıklar diliyorum...

İletiTarih: 10 Ekim 2010 14:00
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
Aklıma hemen jenerik müziği geldi Hehehehe .
Hadi kolay gelsin Saygılar .

İletiTarih: 10 Ekim 2010 14:01
Wow!Signal

İletiler: 2779

Özel mesaj gönder
Wow!Signal
Veri tabanına ekledim.. Kolaylıklar JnRMnT & Attiwolf ...

İletiTarih: 10 Ekim 2010 14:03
paralax
Avrupa Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 1240

Özel mesaj gönder
paralax
Avrupa Sineması
Sinefil Grubu
Üniversiteye giderken ben de heycanla izlerdim. En sevdiğim pokemon şu yumurta içinde ve hep kucakta gezendi.
Kolay gelsin Saygılar

İletiTarih: 10 Ekim 2010 14:15
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
Şimdi kızacaksınız belki ama, hiç sevemedim ben bu arkadaşları... O dönemde çocuk olmadığım gibi çocuğumda olmamasına hep şükretim. Hehehehe

Ben daha Tom&Jerry ile büyümüş ilk kez Heidi'ye aşık olmuş, Şeker Kız Candy'i istemeye gitmiyor diye babasıyla kavga etmiş bir kuşağın ferdiyim. Bana göre değil orasından burasında elektrik çıkartıp kavga etmek. Bizim olayımız dağ da bayırda yeşile yayılmaktı o dönem.

Ama bu duygular JnRMnT & Attiwolf 'a kolay gelsin dememe engel teşkil etmiyor.
Melek ama..

İletiTarih: 10 Ekim 2010 14:56
JnRMnT

JnRMnT
« byKush » yazdı:
Şimdi kızacaksınız belki ama, hiç sevemedim ben bu arkadaşları... O dönemde çocuk olmadığım gibi çocuğumda olmamasına hep şükretim. Hehehehe

Ben daha Tom&Jerry ile büyümüş ilk kez Heidi'ye aşık olmuş, Şeker Kız Candy'i istemeye gitmiyor diye babasıyla kavga etmiş bir kuşağın ferdiyim. Bana göre değil orasından burasında elektrik çıkartıp kavga etmek. Bizim olayımız dağ da bayırda yeşile yayılmaktı o dönem.

Ama bu duygular JnRMnT & Attiwolf 'a kolay gelsin dememe engel teşkil etmiyor.
Melek ama..

Heidi bizim döneme de denk geldi, Şeker Kız Candy izlemişliğim de vardır ama Pokemon da çok izlerdim. Yaklaşık 1. sınıf olduğum zamana mı ne denk geliyordu Türkiye'de televizyona çıkması. O günü çok iyi hatırlıyorum nedense aklıma kazınmış o an. Melek ama..

İletiTarih: 10 Ekim 2010 15:01
Zero Cool
Emektar

İletiler: 1478

facebook Özel mesaj gönder
Zero Cool Emektar
Kolay gelsin Orti, kolay gelsin Atti. Saygılar

İletiTarih: 10 Ekim 2010 15:07
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
PhalanX Eski Yönetici
İkinize de kolay gelsin efendim. Saygılar

İletiTarih: 10 Ekim 2010 16:57
Saiyo

İletiler: 550

twitter Özel mesaj gönder
Saiyo
Kolay gelsin Saygılar hahahahaha Başka anime seçseniz daha güzel olurdu aslında yakaladım Umarım pişman olmazsınız yakaladım

Ben de eskiden çok izlerdim ama şimdi çok daha güzel animeler var. Pokemon çocuklara yönelik bir anime sonuçta Ama bennn O zamandan bu yana devam eden bir animeye de yazacak hikaye bulabiliyorlarsa bravo onlara. Çevirdiğinizde izleyeceğim. Bakalım nasılmış bu yeni Pokemon serisi Heyoo

İletiTarih: 10 Ekim 2010 18:10
svsknr

İletiler: 3938

Özel mesaj gönder
svsknr
Malûm sitedeki, "İmam efendi" animasyonu (flash) geldi aklıma. yakaladım hahahahaha hahahahaha

Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 10 Ekim 2010 18:54
JnRMnT

JnRMnT
İlk bölüm tamamlanmıştır. İyi seyirler...

Bu arada İngilizce gömülü altyazı olduğundan bizim altyazıyı turuncu renkte SUB uzantılı olarak hazırladık. Gözümüzü alıyor falan diyen olursa bir dahakine değiştiririz. Saygılar

Bu arada şuna bir afiş falan ekleseniz iyi olur, sahipsiz duruyor gariban. Melek ama..

İletiTarih: 10 Ekim 2010 19:11
Zero Cool
Emektar

İletiler: 1478

facebook Özel mesaj gönder
Zero Cool Emektar
Elinize sağlık Ozi Gülücük

İletiTarih: 10 Ekim 2010 19:25
Saiyo

İletiler: 550

twitter Özel mesaj gönder
Saiyo
Ellerinize sağlık Çok Mutlu Saygılar

İletiTarih: 10 Ekim 2010 19:40
fudy
Emektar

İletiler: 409

Özel mesaj gönder
fudy Emektar
Kolay gelsin beyler. Tüm dünyada unutulmaz efsaneler arasına adını yazdırmış bir seriye el atmışsınız. Umarım bir sorunla karşılaşmadan nihayete erdirirsiniz.

İletiTarih: 10 Ekim 2010 20:29
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 57 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3, 4 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film