Giriş Kayıt
Maksatt Muhabbet©
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 172. sayfa (Toplam 172 sayfa) [Bu başlıkta 2574 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 170, 171, 172
Yazar Mesaj
kerbeross

İletiler: 13

Özel mesaj gönder
kerbeross
merhaba tüm arkadaşlara,buralara çok sık gelmiyorum ancak dizi film arşivi yapan biri olarak şu aralar çok izlenesi işler olmadığı için insan birşey yazmak istemiyor.

merak ettiğim bir konu da diğer altyazı sitesi neden ulaşılamaz durumda şaka gibi bir durum.

iyi sabahlar.

İletiTarih: 14 Şubat 2021 03:28
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
yusufdj

İletiler: 11

Özel mesaj gönder
yusufdj
Merhabalar, fantastik olarak önerebileceğiniz filmler var mı acaba?

İletiTarih: 07 Mart 2021 13:32
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
moideen

İletiler: 61

Özel mesaj gönder
moideen

İletiTarih: 07 Mart 2021 14:09
stallion_diamond

İletiler: 53

Özel mesaj gönder
stallion_diamond
« kerbeross » yazdı:
merhaba tüm arkadaşlara,buralara çok sık gelmiyorum ancak dizi film arşivi yapan biri olarak şu aralar çok izlenesi işler olmadığı için insan birşey yazmak istemiyor.

merak ettiğim bir konu da diğer altyazı sitesi neden ulaşılamaz durumda şaka gibi bir durum.

iyi sabahlar.

Diğeri derken? Burası varken hiçbirine gerek yok b2nce

İletiTarih: 20 Mart 2021 16:40
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
« Akturk » yazdı:
Ben isterim ki foruma geldiğimde hep yeni mesajlar olsun ama yerimizi alacak genç nesiller yetiştiremedik. Forum sessizleşti Sümüklü

Neden acaba?
Saygılar

İletiTarih: 26 Ocak 2022 12:19
Akturk
Müdavim

İletiler: 1461

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Akturk Müdavim
« byKush » yazdı:
Neden acaba?
Saygılar

En azından eskilerden birileriyle ara ara denk geliyoruz böyle Saygılar

İletiTarih: 02 Şubat 2022 23:34
ZihU
Müdavim

İletiler: 907

Özel mesaj gönder
ZihU Müdavim
Selam arkadaşlar. Bir konuda yardıma ihtiyacım var. Yıllar önce avatar olarak kullanıdığım bu fotoğrafın hangi dizide geçtiğini bulmaya çalışıyorum. 2011 yılında kaydetmişim ve isim yazmamışım. Göl başında oturan adamı bir veya iki kişinin ziyaret ettiğini hatırlıyorum. Aklıma gelen diziler Warehouse 13, Fringe, Chuck ve Person of Interest. Belki yakın zamanda izleyen vardır. Saygılar

resim

İletiTarih: 07 Aralık 2022 12:41
aylavyu

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
aylavyu
« stallion_diamond » yazdı:
Bunu ben de çok i̇steri̇m 10 seneden fazladir tek kullandiğim si̇nema si̇tesi̇ burasi. Eski̇den onlarca gün i̇çi̇nde post olurdu. İşi̇n asli yi̇ne de Türki̇ye'de en populer si̇nema si̇tesi̇ burasi. Örneği̇n tenet fi̇lmi̇ i̇çi̇n en çok oylama yapilan si̇nema si̇tesi̇ burasi. En çok yorum yapilan si̇nema si̇tesi̇ burasi. Sadece forum eski̇si̇ kadar akti̇f deği̇l ama yeni̇ çikan fi̇lmlere en çok oylama ve yorum burada yapiliyor. Eski̇ ünlü si̇nema sayfalari hepten çöktü. Mi̇llet daha çok sosyal medyadan taki̇p edi̇yor. Yi̇ne de türki̇yeni̇n IMDB si̇ burasi.

Sayın Diamond ;

Yıllar geçti biz artık yaşlandık , 40 lı yaşları geçiyoruz. Mevcut ekonomik koşullar,coğrafyanın bozulması,huzursuzluk çoğu insanların eskiden zevk aldığı , mutlu olduğu şeyleri yaşamasına engel oldu.

2005-2006 yıllarıdaki o mutluluk , film / dizi / tiyatro etkinlikleri bitti artık. '' sana göre bitti '' diyeceksiniz ve lakin şu an bunu görüyorsunuz burada =)

Sanırım yine uzun zamandır girmediğim bu siteye sizin bu güzel tebessüm edici yorumunuzu görünce yazasım geldi Hıhı

şu güzelim smiley bile beni eski günlerime götürdü. Heyoo huzurla kalın.

Saygı ve sevgilerimle.

İletiTarih: 12 Ocak 2023 21:01
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
« Akturk » yazdı:
En azından eskilerden birileriyle ara ara denk geliyoruz böyle Saygılar

Bizi birbirimizden bu kadar uzaklaştıran, siteye emek verenlerin "emektar" etiketini bile geri alacak kadar bizi istemeyen, iki mükerrer altyazı yükleyip onaya sunduk diye altyazı yükleme iznimizi kaldıran "yeni ve sonradan seçilmiş" arkadaşların olduğu ortama yılda birkez gelmek şaşırtmamalı üstad.

İletiTarih: 26 Şubat 2023 16:49
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 172. sayfa (Toplam 172 sayfa) [Bu başlıkta 2574 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 170, 171, 172
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film