Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

moideen

 
Kayıt : 02 Ekim 2010
D.Günü : Aralık 08, 1981 (42) Yay
Şehir : Manisa
Meslek : Öğretmen
İlgi alanları : Sinema, Finans, Donanım ve Yazılım
Son Giriş : Gizli
 • Robot Chicken: Star Wars Episode III
  Robot Chicken: Star Wars Episode III
 • Ordinary Angels
  Ordinary Angels
 • The Last Stop in Yuma County
  The Last Stop in Yuma County
 • Die Hart: Die Harter
  Die Hart: Die Harter
 • Die Hart: The Movie
  Die Hart: The Movie
 • Yenilmez
  Yenilmez
Son Yorumları
Ordinary Angels (2024)
12 Haziran 2024
Mükemmel bir film. Alan Ritchson mükemmel bir oyunculuk çıkarmış. Oscarlık performans sergilemiş. Blue Mountain State' deki Thad' den buralara gelmesi gerçekten inanılmaz.
Dune: Part Two (2024)
13 Mayıs 2024
Hikayede inanılmaz boşluklar var, daldan dala atlıyor desek yeridir. Bir sahne bitmeden başka bir sahne başlıyor, kitabını okuyanlar bu geçişlerin arasında ne olduğunu biliyor olabilir ama kitabı okumayan biri için bunları anlamak mümkün değil. Sahneleri atlaya atlaya montaj yapmışlar. Zaten muhtemelen sinemalarda gösterimi bittikten sonra bluray için directors cut sürümü gelecektir. Çünkü yönetmenin şu kurgudan memnun olduğunu hiç sanmıyorum. Yapımcı şirket çok müdahale etmiş gibi gözüküyor.
Sürprizbozan: Göster

Bu filmin ederi 5 veya 6. Oyuncuların ve görselliğin hatırına 7 puan verdim ben. Directors cut gelirse belki filmin ederi 8 falan olabilir, bilemiyorum.
Sleeping Dogs (2024)
14 Nisan 2024
Dune, dune diye yırtınıldığı için Dune izledim. Part 1 bir hayli uyutmuştu, part 2' nin de pek bir farkı yok. Sonra evde bu filme şans vereyim dedim, uykum olmasına rağmen bitirmeden bırakamadım. Bu şaheseri bol bol reklamı yapılan, beğenmeyenlerin gömüldüğü, ortalama bir aksiyonumsu film olan Dune ile kıyaslayacak değilim elbette. Türler farklı olduğu için kıyaslamak pek doğru olmaz zaten. Bu filmde gizem var, gerilim var, oyunculuk var. Diğer yapımların aksine vadettiği her şeyi vermiş. Puanım 9.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film