Giriş Kayıt
Bu replik hangi filmden?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 17. sayfa (Toplam 19 sayfa) [Bu başlıkta 283 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 15, 16, 17, 18, 19 Sonraki »
Yazar Mesaj
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
« eriCartman » yazdı:
Ölümü gördüğünde tanımaz mısın, ihtiyar adam?

The Lord of the Rings: The Return of the King
2003
The Lord of the Rings: The Return of the King
Aksiyon / Macera / Dram201 dk

Yönetmen: Peter Jackson
Aragorn, kendi ırkının çağrısına cevap vererek, Orta Dünya'nın bütün kaderi onun elindeyken doğumuyla birlikte ona verilen gücünü kullanabilecek midir? Karanlığın bütün güçleri son savaş için bir araya gelirken Gandalf, Gondor'un yaralı ordusunu...
9.0 (1,992,463 Oy)

Olabilir mi?
Saygılar

İletiTarih: 26 Ocak 2014 19:18
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
eriCartman

İletiler: 2683

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
eriCartman
Doğrudur efenim. Saygılar

@byKush
İletiTarih: 26 Ocak 2014 19:24
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
byKush

Özel mesaj gönder
byKush
« eriCartman » yazdı:
Doğrudur efenim. Saygılar

Sormaya devam o zaman... Bekliyoruz..
Hehehehe

İletiTarih: 26 Ocak 2014 19:25
eriCartman

eriCartman
Yeni soru;
Sahip olduğum tek egzersiz diğer çocukların benimle dalga geçmesiydi.Evet, beni haftada bir döverlerdi, genellikle Salı günleri.Bir süre sonra okulda dersler başladı.Eğer beni nakavt ederseniz fazladan kredi alırdınız.Bir çocuk hariç.Zavallı çocuk benden korkardı.Ona derdim ki "Vur bana, vur bana. Senin derdin nedir? Mezun olmak istemiyor musun?"

İletiTarih: 26 Ocak 2014 19:54
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18370

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
« eriCartman » yazdı:
Yeni soru;
Sahip olduğum tek egzersiz diğer çocukların benimle dalga geçmesiydi.Evet, beni haftada bir döverlerdi, genellikle Salı günleri.Bir süre sonra okulda dersler başladı.Eğer beni nakavt ederseniz fazladan kredi alırdınız.Bir çocuk hariç.Zavallı çocuk benden korkardı.Ona derdim ki "Vur bana, vur bana. Senin derdin nedir? Mezun olmak istemiyor musun?"

The King of Comedy
1982
The King of Comedy
Komedi / Suç / Dram109 dk

Yönetmen: Martin Scorsese
Bir yetişkin olmasına rağmen hala ailesiyle yaşayan bir "kaçık" olan Rupert Pupkin, pek yetenekli olmadığı halde bir gün ünlü bir komedyen olacağına inanmaktadır. İdolü ise komedi yıldızı Jerry Langford'dur. Pupkin, eğer bir gün Langford'un...
7.8 (120,161 Oy)

İletiTarih: 26 Ocak 2014 19:57
eriCartman

eriCartman
« Quaresmania » yazdı:
The King of Comedy
1982
The King of Comedy
Komedi / Suç / Dram109 dk

Yönetmen: Martin Scorsese
Bir yetişkin olmasına rağmen hala ailesiyle yaşayan bir "kaçık" olan Rupert Pupkin, pek yetenekli olmadığı halde bir gün ünlü bir komedyen olacağına inanmaktadır. İdolü ise komedi yıldızı Jerry Langford'dur. Pupkin, eğer bir gün Langford'un...
7.8 (120,161 Oy)

Doğru cevap.Filmi izlemeden repliği bilmeni de 'De Niro effect' olarak yorumluyorum. yakaladım hahahahaha
Gerçekten güzel bir filmdi.De Niro'nun oyunculuğu mükemmeldi.

İletiTarih: 26 Ocak 2014 20:06
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18370

Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
« eriCartman » yazdı:
Doğru cevap.Filmi izlemeden repliği bilmeni de 'De Niro effect' olarak yorumluyorum. yakaladım hahahahaha
Gerçekten güzel bir filmdi.De Niro'nun oyunculuğu mükemmeldi.

En kısa sürede izlemek istediğim filmlerden biri. Hehehehe

Alışkanlık oldu. Bir tane daha soru gelsin o zaman senden. Bekliyoruz. yakaladım

İletiTarih: 26 Ocak 2014 20:12
eriCartman

eriCartman
Yeni soru;
'Sen bir pislik değilsin, Mark.Sadece öyle olmak için çok çabalıyorsun.'

İletiTarih: 26 Ocak 2014 20:23
52 Hertz

İletiler: 556

52 Hertz

Kazara Milyarder kitabının güzel bir uyarlaması.

The Social Network
2010
The Social Network
Biyografi / Dram120 dk

Yönetmen: David Fincher
2003 yılının Ekim ayında alkollü bir gece, kız arkadaşından yeni ayrılmış olan Mark, üniversitenin bilgisayarlarına sızarak, kampustaki tüm kadınlarla ilgili bilgilerden oluşan bir veri tabanını içeren bir site yaratır, ardından yan yana iki fotoğraf...
7.8 (763,475 Oy)

?

@eriCartman
İletiTarih: 01 Şubat 2014 05:51
eriCartman

eriCartman
Exclamation

@52 Hertz
İletiTarih: 01 Şubat 2014 12:04
52 Hertz

52 Hertz
İmzamın solundaki repliği sorayım:

Bazen keşke tanışmamış olsaydık diyorum.
Çünkü tanışmasaydık, geceleri dünyada senin gibi biri olduğunu bilmeden uyuyabilirdim.

Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 02 Şubat 2014 02:12
eriCartman

eriCartman
Good Will Hunting
1997
Good Will Hunting
Dram / Romantik126 dk

Yönetmen: Gus Van Sant
Will Hunting(Matt Damon)' Massachuset Üniversitesinde çalışan bir hademedir. Aynı zamanda çok zeki ve öğrenmeyi seven biridir. En yakın çocukluk arkadaşları ile bilikte zaman zaman Mahalledeki diğer genç gruplar ile kavga ederler. Bu yüzden başı kanunla...
8.3 (1,079,270 Oy)

Question

@52 Hertz
İletiTarih: 04 Şubat 2014 02:52
52 Hertz

52 Hertz
Hıhı

Sıra sizde Wink

@eriCartman
İletiTarih: 04 Şubat 2014 02:55
NewLeqeND

İletiler: 36

twitter Özel mesaj gönder
NewLeqeND
+ Seni, kendini tanıdığından daha iyi tanıyorum.
- Hiçbir zaman kafamın içine kamera koyamadın.

İ kolay gelsin Gülücük

İletiTarih: 04 Şubat 2014 04:06
byKush

Özel mesaj gönder
byKush
« NewLeqeND » yazdı:
+ Seni, kendini tanıdığından daha iyi tanıyorum.
- Hiçbir zaman kafamın içine kamera koyamadın.

The Truman Show
1998
The Truman Show
Komedi / Dram / Bilim-Kurgu103 dk

Yönetmen: Peter Weir
[b:473bd96a96]Dünyanın en güzel adalarından birinde yaşayan halk, imrenilecek derecede ütopik bir hayat sürmektedir. Bu adada yaşayan insanlar her güne mutlu uyanıp herhangi bir sorunla karşılaşmadan günü sonlandırıyorlardır. Ana karakterimiz Truman da...
8.2 (1,207,215 Oy)

Doğru ise dileyen sorabilir..
Saygılar

İletiTarih: 04 Şubat 2014 12:33
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 17. sayfa (Toplam 19 sayfa) [Bu başlıkta 283 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 15, 16, 17, 18, 19 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film