Giriş Kayıt
Görülmesi Gereken 100 Animasyon Dizisi (Türkçe Altyazı)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 30 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2

En Beğendiğiniz Animasyon Dizisi Hangisi?
Rick and Morty
18%
 18%  [ 214 ]
South Park
8%
 8%  [ 96 ]
15%
 15%  [ 176 ]
Captain Tsubasa
6%
 6%  [ 76 ]
Spider-Man
2%
 2%  [ 25 ]
Beyblade
1%
 1%  [ 22 ]
Pokémon
8%
 8%  [ 98 ]
Yu-Gi-Oh! Duel Monsters
1%
 1%  [ 13 ]
Desu nôto
3%
 3%  [ 39 ]
Family Guy
2%
 2%  [ 27 ]
Regular Show
1%
 1%  [ 16 ]
BoJack Horseman
1%
 1%  [ 12 ]
Sesame Street
0%
 0%  [ 6 ]
Beavis and Butt-Head
0%
 0%  [ 6 ]
Futurama
1%
 1%  [ 14 ]
The Flintstones
1%
 1%  [ 12 ]
SpongeBob SquarePants
2%
 2%  [ 26 ]
The Pink Panther Show
0%
 0%  [ 7 ]
The Simpsons
5%
 5%  [ 64 ]
DuckTales
0%
 0%  [ 7 ]
Transformers
1%
 1%  [ 13 ]
Clémentine
1%
 1%  [ 17 ]
Batman: The Animated Series
1%
 1%  [ 15 ]
Tom and Jerry
9%
 9%  [ 103 ]
Diğer (Mesajınızda Belirtiniz)
3%
 3%  [ 39 ]
Toplam Oylar : 1143 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
Ben de Fullmetal Alchemist'i aradım ama olmadığı için ''Diğer'' seçeneğini seçtim. Listede yer almalıydı ama. yow yow

İletiTarih: 08 Ocak 2018 22:29
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Eren Yıldız

İletiler: 230

Özel mesaj gönder
Eren Yıldız
Şutların kaleyi bulması günler, haftalar, hatta yıllar sürerdi ama olsundu tabiki de Captain Tsubasa Hehehehe

İletiTarih: 09 Ocak 2018 12:45
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
mapel

İletiler: 31

Özel mesaj gönder
mapel
One Piece'in listede olmaması bence haksızlık. Benim oyum kesinlikle One Piece sadece anime olarak değil bence en iyi seslendirmeye sahip olduğu için.

İletiTarih: 09 Ocak 2018 20:10
ahmet9062

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
ahmet9062
Bojack Horseman maalesef underrated bir dizi. çok üzülüyorum bu durumuna. Çok kaliteli bir yapım harcanıyor resmen.

İletiTarih: 09 Ocak 2018 20:46
noikae

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
noikae
1992
Animasyon / Aksiyon / Macera23 dk

Yönetmen: Kevin Altieri, Boyd Kirkland, Frank Paur
DC Comics’in yarattığı en popüler süper kahramanlardan birisi olan Batman, yüzlerce bölüm süren çizgi romanlarının yanında pek çok çizgi dizi bölümü ve film ile de sevenleri ile buluşuyor. 1992 ilâ 1995 yılları arasında yayınlanmış olan Batman:...
9.0 (118,282 Oy)

İletiTarih: 10 Ocak 2018 19:48
Mantarina

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
Mantarina
Futuramanın bu kadar altlarda kalması inanılır gibi değil! Şok Ülkemizde çok bilinmiyor mu acaba?

İletiTarih: 11 Ocak 2018 03:43
akhmenrah

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
akhmenrah
van hellsing bu listede görmemek üzdü beni.resim

İletiTarih: 12 Ocak 2018 17:42
R3hab
Cinema mondiale
Eski Yönetici

İletiler: 2025

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
R3hab
Cinema mondiale
Eski Yönetici
Listede istediklerini bulamayan arkadaşlar keşke liste oluşturulurken biraz katkıda bulunsanız da biz de o nadide yapımları listeye ekleyebilsek. Yoksa gözümüzden kaçan birçok değerli yapımlar olabiliyor. Bu yüzden kusurumuza bakmayınız.

Ayrıca önceden de dediğim gibi bu animasyon dizileri gelen istekler üzerine 'Görülmesi Gereken 150 Dizi' başlığından ayrılarak oluşturuldu. O yüzden ikinci bir ayırma işlemine girişilmedi.

Gözden kaçan yapımlar olmasın istiyorsanız, ortak çalışmalarımıza katılmak için TA SineMutfak Bölümünü kullanabilirsiniz.

İletiTarih: 13 Ocak 2018 01:10
Zura

Özel mesaj gönder
Zura
Yıllardır üye olmamı gerektirecek bir durum görmemiştim ama anime oylamasını görüp Gintama'yı da sıralamada görmeyince fikir belirtmek için bi üye oluvereyim bari beya dedim.
Koskoca Gintama 62. sırada yer alıyor. Animelerin çoğunu izlemiş kişiler (Gintama çoğu animeyle gönderme yolu ile dalga geçtiği için) Gintama'yı sıralamada görmek isteyeceklerdir. Gintama anime dünyasının Scary movie sidir, Gintama tek bir bölüm içerinsinde dram ve komediyi aynı bölümde insana yaşatan bir animedir. Burada Gintama'yı biraz daha anlatsam funlık yapıyor diyecekleri için kısa kesmek lazım. Anime izleyicileri arasında bir söz vardır; Gintama ve diğerleri diye. Herkesin görüşüne saygım var ama bence Gintama ilk 10'da olmalı.
Gorilla senseiye buradan selamlar olsun..

İletiTarih: 16 Ocak 2018 23:23
quTup

Özel mesaj gönder
quTup
Animasyon anketi

Ben bir tane seçemedim. Dönemlerine göre bir çoğu benim için efsane oldu. Keşke 4-5 tane seçilebilse Gülücük

İletiTarih: 18 Ocak 2018 19:31
kymophobia
Müdavim

İletiler: 193

Özel mesaj gönder
kymophobia Müdavim
« Zura » yazdı:
Yıllardır üye olmamı gerektirecek bir durum görmemiştim ama anime oylamasını görüp Gintama'yı da sıralamada görmeyince fikir belirtmek için bi üye oluvereyim bari beya dedim.
Koskoca Gintama 62. sırada yer alıyor. Animelerin çoğunu izlemiş kişiler (Gintama çoğu animeyle gönderme yolu ile dalga geçtiği için) Gintama'yı sıralamada görmek isteyeceklerdir. Gintama anime dünyasının Scary movie sidir, Gintama tek bir bölüm içerinsinde dram ve komediyi aynı bölümde insana yaşatan bir animedir. Burada Gintama'yı biraz daha anlatsam funlık yapıyor diyecekleri için kısa kesmek lazım. Anime izleyicileri arasında bir söz vardır; Gintama ve diğerleri diye. Herkesin görüşüne saygım var ama bence Gintama ilk 10'da olmalı.
Gorilla senseiye buradan selamlar olsun..

O kadar abartmaya gerek yoktu aslında. =)

Gintama'ya gelene kadar en az 20 tane anime dünyasının çok özel yapımı sayılabilir zaten.

İletiTarih: 18 Ocak 2018 19:49
nilkopan

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
nilkopan
Clémentine
1985
Clémentine
Animasyon / Aile / Dram24 dk

Yönetmen: René Borg, Jean Cubaud
Bu çizgi film'in konusu temel olarak Clémentine adındaki bir kızın etrafında geçiyor. Bir gün şehire Molâche (Molaş) adında bir sirk gelir. Aslında sirk Malmotte (Malmot) adında bir ateşten bir şeytanın kontrolü altındadır. Malmotte'un bir hizmetkarı...
8.5 (434 Oy)

Clémentine bir çizgi film, anime diyebilir miyiz onun için bilmem. Ki o sadece bir klasik sayılmazdır, inanılmazdır, muhteşemdir. Ki çoğunuzun da izlemeye yaşı yetmemiştir. Dolayısıyla listede anime denilebilecek ve güncel yayımlanan dizilerle kıyaslanamaz. Çakmaktaşlar veya susam sokağı filan da, South Park veya Beavis and Butt-Head ile benzer mi, değil. Çocuklara hitap eden / yetişkinlere hitap eden ayrımı yapılmamış. Yapılsa dahi anime, çizgi film farklı. Yani varyemez amca yla spongebob squarepants aynı mı şimdi? Clémentine muhteşem ve erişilmesi çok zor şu an ona. Rick and Morty yi istediğim gibi bulurum nette, elimizin altında, güncel... Demem o ki, bu liste olamamış, karışmış ...

İletiTarih: 21 Ocak 2019 00:36
gfburak06

İletiler: 17

Özel mesaj gönder
gfburak06
South Park Heyyy yaa Heyyy yaa

İletiTarih: 11 Şubat 2019 00:40
josephwesley

İletiler: 35

Özel mesaj gönder
josephwesley
Rick and morty derim diğerleri zaten daha çok çocuklar için o yaş gruplarına hitap ediyor rick and morty günümüz konularının muhabbetleride geçiyor.

İletiTarih: 11 Mart 2024 18:53
nightmadly
Müdavim

İletiler: 779

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
nightmadly Müdavim
Clémentine bir neslin travmasıdır. Yalnız başınıza gece Hani arkanızda bir ürperti hisseder ve dönmeye çekinirsiniz ya işte bu hisleri bu çizgi film birçok çocuğa bolca yaşatmıştır. Şok

İletiTarih: 11 Mart 2024 23:22
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 30 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film