Giriş Kayıt
netflix'te olan içeriklerin listesi sitede var mı?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
__EA__

İletiler: 16

twitter Özel mesaj gönder
__EA__
 netflix'te olan içeriklerin listesi sitede var mı?

merhaba. netflix'te gördüğüm içeriklerle ilgili yorumları vs buradan bakıyorum sürekli. sitedeki kullanıcı listelerinde arama yapılıyor mu bilmiyorum. biraz karıştırdım ama bulamadım. netflix türkiye'de mevcut olan içeriklerin yer aldığı bir liste var mı acaba?

İletiTarih: 21 Nisan 2021 22:39
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Uskudari
Uzakdoğu Sineması
Yorumbaz

İletiler: 44

Özel mesaj gönder
Uskudari
Uzakdoğu Sineması
Yorumbaz
Sizin yorumunuz üzerine ben de arama metodu için kurcaladım sağı solu, ama sonuç alamadım maalesef.

Hani ilginizi çeker mi ya da işinize yarar mı bilmem, ama şimdiye değin Netflix'te seyrettiklerimi ya da fark ettiklerimi eklediğim; Uzakdoğu özelinde; bir listem var:

Netflix Türkiye Uzakdoğu Filmleri

İletiTarih: 22 Nisan 2021 04:06
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
__EA__

İletiler: 16

twitter Özel mesaj gönder
__EA__
« Uskudari » yazdı:
Sizin yorumunuz üzerine ben de arama metodu için kurcaladım sağı solu, ama sonuç alamadım maalesef.

Hani ilginizi çeker mi ya da işinize yarar mı bilmem, ama şimdiye değin Netflix'te seyrettiklerimi ya da fark ettiklerimi eklediğim; Uzakdoğu özelinde; bir listem var:

Netflix Türkiye Uzakdoğu Filmleri

Uzakdoğu filmlerine pek aşina değilim ama şu 3 günlük karantinada bir şans vermek istiyorum, teşekkürler listenizi paylaştığınız için Gülücük

İletiTarih: 23 Nisan 2021 00:32
nightwalkerr

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
nightwalkerr
Bence sitede böyle bir kategori olması şart oldu. 10 seneyi aşkın süredir burdayım. giriş sayım günden güne azalıyor.

İletiTarih: 05 Mayıs 2021 16:00
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film