Giriş Kayıt
İzleme listesi
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 25 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
insaniyet

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
insaniyet
 İzleme listesi

izleme listemi indirebilme gibi bir olanağım var mı arkadaşlar?

İletiTarih: 01 Mayıs 2014 21:17
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
hasangdr

İletiler: 1864

twitter Özel mesaj gönder
hasangdr
Sitede indirebileceğiniz tek şey alt yazıdır. Gülücük

İletiTarih: 01 Mayıs 2014 21:23
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
« hasangdr » yazdı:
Sitede indirebileceğiniz tek şey alt yazıdır. Gülücük

Arkadaşımızın dediği gibi indirebileceğiniz tek şey alt yazıdır.
Bir diğer bakış ile indirebilmek derken izleme listenizin bir örneğini almak gibi ise yani veritabanını dışa aktarmak gibi bir olay istiyorsanız o da mümkün değildir şuan itibari ile. Gülücük

İletiTarih: 01 Mayıs 2014 23:49
skuralay

İletiler: 9

Özel mesaj gönder
skuralay
Arkadaşlar izleme listemizde yapım yılına göre sırala veya imdb puanına göre sırala sekmeleri çalışmıyor son güncellenmeden sonra. ne yapmalıyız?

İletiTarih: 09 Ocak 2015 20:31
eriCartman

İletiler: 2683

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
eriCartman
« skuralay » yazdı:
Arkadaşlar izleme listemizde yapım yılına göre sırala veya imdb puanına göre sırala sekmeleri çalışmıyor son güncellenmeden sonra. ne yapmalıyız?

Bende çalışıyor. Saygılar

İletiTarih: 09 Ocak 2015 21:28
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18376

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
« skuralay » yazdı:

Bende de çalışıyor. Saygılar

İletiTarih: 09 Ocak 2015 22:09
panterr55

İletiler: 40

Özel mesaj gönder
panterr55
Yönetim bu konuda düzenleme yapabilir mutlu oluruz

İletiTarih: 09 Ocak 2015 22:32
skuralay

İletiler: 9

Özel mesaj gönder
skuralay
tamam kullanıcı sayfasından erişirsem oluyo ama sağ üstteki sekmeden yapınca olmuyormuş.

İletiTarih: 09 Ocak 2015 23:22
dervisogluZ

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
dervisogluZ
« skuralay » yazdı:

Arkadaşlar aynı sorun bende de var nasıl giderebiliriz lütfen yardım

İletiTarih: 03 Nisan 2015 00:21
jeo0285

İletiler: 65

Özel mesaj gönder
jeo0285
İzleme listesi dışa aktar seçeneği olupta dışa aktralırsa güzel olacağını düşünüyorum.

İletiTarih: 24 Ocak 2018 09:18
muhins

İletiler: 7

muhins
Gelişmiş aramalardaki, izleme listesini seçme seçeneği bu sitenin en önemli özelliklerinden biri bence. Bu durumda izleme listesine ulaşılamaz hala gelmesi olasılığıdan dolayı, yedeğinin bizde de olması DİLEĞİYLE. Çok teşekkürler tüm hizmetleriniz için:). Hıhı

İletiTarih: 13 Temmuz 2018 14:39
God of Movie

İletiler: 128

God of Movie
Daha önce benzer bir konu hakkında başlık açmıştım ama kimse yazmamıştı. "Gelişmiş Film Arama" sekmesinde sadece izlediklerimi göster butonu da olmalı.

İletiTarih: 13 Temmuz 2018 18:36
jeo0285

İletiler: 65

Özel mesaj gönder
jeo0285
« Splash » yazdı:
Arkadaşımızın dediği gibi indirebileceğiniz tek şey alt yazıdır.
Bir diğer bakış ile indirebilmek derken izleme listenizin bir örneğini almak gibi ise yani veritabanını dışa aktarmak gibi bir olay istiyorsanız o da mümkün değildir şuan itibari ile. Gülücük

film veri tabanını alabilirsek çok iyi olur.

İletiTarih: 24 Aralık 2018 17:27
tonder78
Korku Sineması

İletiler: 35

Özel mesaj gönder
tonder78
Korku Sineması
Merhabalar,

İzledim olarak kaydettiğim bazı filmleri İzleme listemde göremiyorum. Pek çok kez denedim ama olmuyor. Bazı filmler listeye eklenmiyor.

Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Örnek : Dragon Vengeance
Tremors: Shrieker Island

İletiTarih: 16 Kasım 2020 11:43
Uskudari
Uzakdoğu Sineması
Yorumbaz

İletiler: 44

Özel mesaj gönder
Uskudari
Uzakdoğu Sineması
Yorumbaz
« tonder78 » yazdı:
Merhabalar,

İzledim olarak kaydettiğim bazı filmleri İzleme listemde göremiyorum. Pek çok kez denedim ama olmuyor. Bazı filmler listeye eklenmiyor.

Konu hakkında yardımcı olursanız sevinirim.

Örnek : Dragon Vengeance
Tremors: Shrieker Island

Merâkımdan bir denemek istedim ve ikinci filmin (Tremors) sayfasında yer alan "İzledim" butonuna bastım.

1-) Sağ üst tarafta, profil adımızın yer aldığı menünün altındaki "İzleme Listem" sekmesine tıkladığımda açılan ekranda -belirttiğiniz üzere- yer almıyor...

2-) ...lâkin yine profil adının altındaki "Kullanıcı Sayfam" sekmesine yöneldiğimde bu kez listenin en başında duruyordu. Hatta o sayfadaki "İzleme Listem"e geçiş yaptığımda yine görülüyordu.

Durum bundan ibâret. Yani adres satırında "liste (list)" değil de "kullanıcı (user)" üzerinden gidildiğinde ancak görülüyor. Belki ilgilenecek kişiye, sorunu tanımlamada ve çözmede bir faydası dokunur.

İletiTarih: 16 Kasım 2020 13:32
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 25 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film