Giriş Kayıt
VII. kiTAp Kulübü Etkinliği - Genetik Miras (William Landay) (Haziran 2013)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 33 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3
Yazar Mesaj
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
« LeonardoDaV » yazdı:
Yorumlarınız için teşekkürler kitabı okumuş kadar oldum. Çok Mutlu

Umarım son yorumu okumamışsındır kitap hakkında çok gizli bilgiler içeriyor. Çok Mutlu

İletiTarih: 01 Temmuz 2013 17:56
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
LeonardoDaVinci

İletiler: 2180

Özel mesaj gönder
LeonardoDaVinci
« screable » yazdı:
Umarım son yorumu okumamışsındır kitap hakkında çok gizli bilgiler içeriyor. Çok Mutlu

Okudum okumam mı asiti kaçmış kola içmiş gibi, kitabın süprizi kuş gibi uçmuş. hahahahaha
Ama ben kitabı okumak istiyorsam bu tür küçük detaylara takılmam. Yorumlarınız için herbirinize birkez daha teşekkür. Saygılar

İletiTarih: 01 Temmuz 2013 18:01
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
eriCartman

İletiler: 2683

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
eriCartman
Defending Jacob
2020
Defending Jacob
Suç / Dram / Gizem / Gerilim402 dk

Yönetmen: Steve Kloves, Morten Tyldum
William Landay'in aynı adlı çok satan romanından uyarlanan Defending Jacob, 14 yaşındaki oğlunun bir cinayetle suçlanmasının ardından davayı soruşturmaya başlayan savcı Andy Barber’ın öyküsünü takip ediyor. Ülkenin en saygın savcılarından biri olan...
7.8 (67,927 Oy)

Zamanında okuduğumuz kitabın dizisini çekmişler. Hey gidi günler... Gülücük

İletiTarih: 24 Mayıs 2020 14:22
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 33 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film