Giriş Kayıt
En İyi Joker Hangisi?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 43 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3 Sonraki »

En İyi Joker Hangisi?
Cesar Romero
0%
 0%  [ 29 ]
Jack Nicholson
14%
 14%  [ 463 ]
Heath Ledger
59%
 59%  [ 1872 ]
Jared Leto
1%
 1%  [ 62 ]
Joaquin Phoenix
22%
 22%  [ 711 ]
Toplam Oylar : 3137 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
levent5238

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
levent5238
bence de Heath Ledger ama son joker filmindeki Joaquin Phoenix in performansıda göz ardı edilmemeli kesinlikle Exclamation

İletiTarih: 06 Aralık 2019 17:27
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Renovat1o

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
Renovat1o
Heath Ledger'ın üstüne bir daha böyle bir oyunculuk gelmez Exclamation

İletiTarih: 15 Aralık 2019 14:54
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
cesuryurek
Yorumbaz

İletiler: 68

Özel mesaj gönder
cesuryurek Yorumbaz
Heath Ledger. Saygılar Exclamation (Bu kadar. açık ve net)

İletiTarih: 17 Aralık 2019 15:48
TheJoKeR
Yorumbaz

İletiler: 294

twitter Özel mesaj gönder
TheJoKeR Yorumbaz
En çok sevindiğim nokta insanların Heath Ledger'ı unutmamış olması.Gelmiş ,geçmiş ve gelecek en iyi joker di benim gözümde ve değişmedi de... Saygılar

İletiTarih: 23 Aralık 2019 06:15
junana

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
junana
joker filmini her ne kadar çok takdir etsem ve phoenix' in oyunculuğu muazzam olsa da, benim oyum ledger' dan yana. bu karakteri gerçekten onun kadar iyi canlandıran olmadı bence de....

İletiTarih: 25 Aralık 2019 10:18
qOp

İletiler: 7

Özel mesaj gönder
qOp
Şunu unutmamak gerek. jokerin ruh hali karakteri kimliği çok fazla ilgi görmediği ve bilinmediği bir dönemde cesar romero oynamıştır.diğer adaylara oy veren saygıdeğer arkadaşlar bence Cesar romero yu izlemdiğini düşünüyorum .şimdi çıtayı yükseltmek,o zaman karakter oynamaktan daha zor değildir .

İletiTarih: 26 Aralık 2019 19:29
ango

İletiler: 299

Özel mesaj gönder
ango
Heath Ledger ve Joaquin Phoenix hatta Jack Nicholson farklı yapılardaki joker karakterlerini canlandırdı.Hepsinin kendine has değeri olduğunu düşünüyorum.Joaquin Phoenix'in benim için bir iki tık üstte olmasının sebebi ise onu sevmem değil,çok başarılı filmin tam anlamıyla onun oyunculuk performansı üzerine kurulması ve bu büyük yükün altından da mükemmel bir şekilde çıkmış olması.

İletiTarih: 26 Aralık 2019 20:06
314159265

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
314159265
En iyinin kim olduğuna dair hepimizin bir fikri var ama herhalde en kötü kimin olduğu konusunda hemfikiriz.

İletiTarih: 29 Aralık 2019 16:17
meetehun

İletiler: 40

Özel mesaj gönder
meetehun
Efsanevi Oyunculuk

Heath Ledger bırak jokerde ki rolünü tüm zamanların en büyük oyunculuklarından birisine imza atmıştır, filminde bazı sahneleri spontane gelişimiş kendisi eklemiştir..Joaqin Phoneix de iyi oyuncu ama bir Heath Ledger asla ve asla olamaz..Filmin önüne geçti Heath Ledger in Joker karakteri ve öldükten sonra oskar alan ilk kişi.. Sırf onun için kaça kere izledim Batman serisini.. Utandı Utandı Utandı Utandı

İletiTarih: 31 Aralık 2019 12:38
ibrahim254

İletiler: 1224

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
ibrahim254
Bence oy verenlerin yüzde sekseni joker filmini izlememiş. Ben de izlemeden önce heath ledger kadar olamaz imkansız demiştim. Çünkü heath ledger inanılmazdı , batman filminde batmanden daha cok konusuldu. Joker filmini izledim ve hemen ardından the dark knight tekrar izledim epey olmuştu. Arka arkaya izleyince daha net kıyasladım. Heath ledger , Joaquin Phoenix e göre bir tık daha geride kalmış. Joaquin Phoenix resmen yaşamış rolü. Bu sene oscar ı yine vermezlerse yazık olur.

İletiTarih: 31 Aralık 2019 19:17
enesak

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
enesak
Joaquin Phoenix kesinlikle heath ledger de efsane ama tercih olursa bu şekilde olurdu.

İletiTarih: 01 Ocak 2020 12:45
Emre Yilmazer

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
Emre Yilmazer
Joaquin Phoenix de çok iyiydi ama bir numara Heath Ledger bence.

İletiTarih: 02 Ocak 2020 06:09
tenekecezve

İletiler: 58

facebook twitter Özel mesaj gönder
tenekecezve
Ben oyumu Heath Ledger e verdim ancak Jack Nicholson bence Joker karakterinin Batman filminde öne çıkma sebebidir ve tahtı Nicholson 'dan almak başlı başına bir başarıdır. Joaquin Phoenix de eğer ki diğerler ikisi olmasa kötü bir joker filmini oyunculukla kurtararak efsane olmaya adaydır. Ancak ne derseniz deyin benim kriterimde sıralama;
1-Heath Ledger
2-Jack Nicholson
3-Joaquin Phoenix
4-Cesar Romero
Leto listeye Joker rolü ile giremez...

İletiTarih: 02 Ocak 2020 14:38
stallion_diamond

İletiler: 53

Özel mesaj gönder
stallion_diamond
heath ledger'ı ben de dahil ne kadar çok sevsek de, kabul etmemiz gereken bir gerçek var. Joaquin Phoenix bir adım öne geçmiş. Bunu itiraf edin artık kendinize.

İletiTarih: 05 Ocak 2020 16:24
tonder78
Korku Sineması

İletiler: 35

Özel mesaj gönder
tonder78
Korku Sineması
2008 de Heath Ledger en iyi Joker oldu.Hepte öyle kalıcak. Muhtemelen Joaquin Phoenix bu yıl Oscar ı alacak ama bu hiçbir şeyi değiştirmeyecek. Heath Ledger is Number One. Allah rahmet eylesin. Sümüklü

İletiTarih: 10 Ocak 2020 15:06
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 43 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film