Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

talihligen

 
Kayıt : 29 Haziran 2016
 • Yürüyen Ölüler
  Yürüyen Ölüler
 • The Marvels
  The Marvels
 • The Flash
  The Flash
 • Elemental: Doğanın Güçleri
  Elemental: Doğanın Güçleri
 • Heart of Stone
  Heart of Stone
Son Yorumları
Godzilla x Kong: The New Empire (2024)
26 Nisan 2024
Sinemada 3D izledim. Seyretmezseniz çokta bir şey kaybetmezsiniz.Bana göre serinin diğer filmlerine göre daha geride bir film.Film zaten Kong filmi. Godzilla çok az gözüküyor filmde. Birde malum modaya uyum sağlamak için filmi renk cümbüşüne çevirmişler.Rengarek dikenleri ile Godzilla çok komik duruyor. King of the Monsters ne kadar karanlık bir film ise bu da tam aksine çok parlak bir film. Film boyuncu bos dövüşü fazla olduğu için final deki sekanslar çok kısa olmuş.
The Marvels (2023)
22 Ocak 2024
Marvel hiç değilse istikrarlı gidiyor. Her film bir öncekinden daha da kötü Süperrrrrr Vaktinize yazık. Diğer arkadaşların yorumları çok haklı. Hint filmi gibi.Sanırım biz ancak bu kadar kötü filmi sadece kimse seyretmez bari Hindistan ve Pakistan öğeleri koyalım da onlar seyretsin der gibi yapmışlar. Filmin bütün karakterleri kadın.Bu kadar feminist bir film görmüşmüydüm hatırlamıyorum.
Film genel olarak çok kötü başlayıp zamanla toparlıyor. Final umduğumdan daha iyi. Klasik Netflix saçmalığı ile kısıtlandığı çok belli. Arkada paromount gibi bir şirket olsaydı çok çok farklı bir şey ortaya çıkabilirdi. WB nin de sicili Netflix ten iyi değil bu konuda. Bütçenin kısıtlamasını direk hissedebiliyorsunuz. Filmin başındaki kısaca hiper uzay yolcuğundan çıkan geminin efekti gora ile çok benzer Süperrrrrr ....

Film bir oradan bir buradan kolajlanmış gibi... Biraz gladyatördeki buğday tarlasını koyalım. Biraz star wars baskıcı imparatorluk etkisi olsun. Düşünün Harry potter ve Azkaban tutsağı Hipogrif sahnesi bile var. Hatta filmin girişi direk Soysuzlar Çetesi Albay Landa çakması ile açılıyor. Sonu ise dart wader in dirilişi gibi bitiyor.

Bunun dışında görüntüler çok güzel. Mekan tasvirleri baya iyi.. İkinci film baya toplar gibi düşünüyorum.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2024