Giriş Kayıt

Brie Larson'ın Captain Marvel'a Bir Kez Daha Hayat Verdiği The Marvels'tan Fragman Geldi


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 12 Nisan 2023 10:01

297 

resim

Brie Larson'ın MCU'ya dahil olduğu "Captain Marvel" filminin devam filmi olma niteliğini taşıyan "WandaVision" ve "Ms. Marvel" karakterlerini de içeren The Marvels'tan ilk fragman geldi. Kısa bir süre önce Temmuz ayında yayınlanacağı bilinen filmin vizyon tarihi, 10 Kasım 2023'e ertelenmişti.

Brie Larson, Teyonah Parris, Iman Vellani, Samuel L. Jackson, Zawe Ashton ve Park Seo-joon’un başrollerinde yer aldığı, yönetmenliğini Nia DaCosta’nın üstlendiği, senaryosunu ise DaCosta ile birlikte Elissa Karasik ve Zeb Wells’in kaleme aldığı ‘The Marvels'ta Captain Marvel çalınan kimliğini yeniden kazanırken, beklemediği anda güçlerini kaybedip yeni güçler edinecek.

Carol Danvers yani Captain Marvel, despot Kree tarafından çalınan kimliğini geri kazanır ve Yüce Zeka’dan intikam alır. Ancak yaşanan beklenmedik bir olay sonucu Carol, dengesi bozulmuş bir dünyanın yükünü sırtlanır. Görevi gereği bir Kree devrimcisine bağlı anormal bir solucan deliğine gönderilmesi, hayatını tamamen değiştirecektir. Burada Carol’un güçleri, bir Jersey City hayranı olan Kamala Khan yani Ms. Marvel ve Carol’ın ayrı düştüğü yeğeni S. A. B. E. R astronotu olan Captain Monica Rambeau ile karışır. Bu sürpriz üçlü birlikte hareket ederek kainatı kurtarmaya çalışacaktır.


The Marvels
2023
The Marvels
Aksiyon / Macera / Fantastik105 dk

Yönetmen: Nia DaCosta
Carol Danvers yani Captain Marvel, despot Kree tarafından çalınan kimliğini geri kazanır ve Yüce Zeka’dan intikam alır. Ancak yaşanan beklenmedik bir olay sonucu Carol, dengesi bozulmuş bir dünyanın yükünü sırtlanır. Görevi gereği bir Kree devrimcisine...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film