Giriş Kayıt

Yeni A24 Korkusu Talk To Me'den Fragman Yayınlandı


  1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 12 Nisan 2023 10:02

493 

resim

Başlangıçta korku filmleriyle ünlenen, ancak son dönemde pek çok ödül kucaklayan "The Whale", "Everything Everywhere All At Once" gibi filmlerle popülerliğini daha da arttıran A24'ün yeni korku filmi "Talk to Me"den ilk fragman yayınlandı. Film, Avustralyalı ikiz kardeşler Danny ve Michael Philippou tarafından yönetildi.

Daha öncesinde YouTube kanalları RackaRacka ile tanınan ikili "Talk to Me" ile ilk kez bir uzun metraj film yönettiler. Filmin senaryosunu Danny Philippou ve Bill Hinzman kaleme aldı.

Hikaye, bir grup arkadaşın mumyalanmış bir el kullanarak ruhları nasıl canlandıracağını keşfetmesiyle başlıyor ve gençler, içlerinden biri çok ileri gidip korkunç doğaüstü güçleri serbest bırakana kadar yeni heyecana bağımlı hale geliyorlar. Fragman, çok ileri giden ve görünüşe göre kötü niyetli bir güç tarafından ele geçirilen kişiye odaklanıyor.

Filmin prömiyeri bu yıl Sundance Film Festivali'nde yapıldı ve A24'ün şiddetli bir açık artırma savaşında Kuzey Amerika dağıtım haklarını almasına yol açan övgü dolu eleştirilerle karşılandı. O zamandan beri Berlinale, SXSW ve Overlook Festival'de gösterilen "Talk to Me" şimdiden, A24'ün "The Witch", "Hereditary", "Midsommar", "The Lighthouse", "X", "Green Room" ve "Under the Skin" gibi üst düzey korku filmleri grubuna katıldı.

28 Temmuz'da vizyona girmesi planlanan filmde Sophie Wilde, Joe Bird, Alexandra Jensen, Otis Dhanji, Miranda Otto, Marcus Johnson, Alexandria Steffensen, Zoe Terakes ve Chris Alosio rol alıyor.


Talk to Me
2022
Talk to Me
Korku / Gerilim95 dk

Yönetmen: Danny Philippou, Michael Philippou
Bir grup arkadaş, mumyalanmış bir el aracılığı ile ruh çağırabileceklerini keşfederler. Başlarda çok eğlenceli ve heyecanlı olsa da gruptan bir kişi fazla ileri gider ve dehşet verici doğaüstü güçleri serbest bırakır. - Gönderen: Quaresmania...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film