Giriş Kayıt

The Umbrella Academy 3. Sezon Onayı Aldı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 11 Kasım 2020 16:48

564 

resim

Netflix’in sevilen dizisi The Umbrella Academy 3. sezon onayı aldı. Yeni sezonun prodüksiyonuna şubat ayında başlanacak.

Gerard Way ve Gabriel Bá ikilisinin aynı adlı çizgiroman serisinden uyarlanan Netflix dizisi The Umbrella Academy‘nin ilk sezonu geçtiğimiz yıl yayınlandı ve izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı. İlk dört haftasında 45 milyon hanede izlenerek Netflix’in o dönemde en çok izlenen dizilerinden biri olan The Umbrella Academy, bu yaz 2. sezonuyla ekranlara döndü. 31 Temmuz’da izleyici ile buluşan 2. sezon da izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı ve uzun süre “Netflix’te Bugünün Top 10 Listesi”nde kaldı.

Dizinin izleyicilerden gördüğü bu ilgi 3. sezonun da yolda olduğu şeklinde yorumlandı. Ancak aradan geçen üç aylık sürede Netflix’ten konuya dair resmi bir açıklama gelmedi. Neyse ki beklenen açıklama sonunda geldi ve The Umbrella Academy’nin 3. sezon onayı aldığı resmi olarak açıklandı.

The Umbrella Academy’nin 10 bölümden oluşacak 3. sezonunun prodüksiyonuna şubat ayında Toronto’da başlanacak.

1989 yılında, aynı gün esrarengiz olaylar neticesinde doğduktan sonra Sir Reginald Hargreaves adlı gizemli bir milyarder tarafından evlat edinilen ve Sir Hargreeves’in The Umbrella Academy adını verdiği akademisinde, süper güçlerini kullanarak dünyayı kurtarmak üzere eğitilen yedi “kardeşin” hikâyesini anlatan dizi, üçüncü sezonunda Hargreeves kardeşlerin tuhaf, bir o kadar da eğlenceli hikâyesini anlatmaya devam edecek.

Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin H. Min‘in hikâyenin merkezinde yer alan süper güçlere sahip kardeşler olarak geri döneceği 3. sezonda, Hargreaves kardeşler kendilerini zaman yolculuğu nedeniyle büyük değişikliklerin yaşandığı bir dünyada bulacak.

Şubat ayında Netflix ile uzun yıllar sürecek bir anlaşmaya imza atan Steve Blackman, ilk iki sezonda olduğu gibi 3. sezonun da dizi sorumlusu (showrunner) olacak.

The Umbrella Academy
2019
The Umbrella Academy
Aksiyon / Macera / Komedi / Dram / Fantastik / Bilim-Kurgu60 dk

Yönetmen: Peter Hoar, Andrew Bernstein, Ellen Kuras
1989 yılında, aynı günde 43 bebek doğar. Bu olayı açıklanamaz kılan ise söz konusu bebeklerin bir gün öncesinde hiçbir gebelik belirtisi göstermeyen ve birbiriyle hiçbir alakası olmayan kadınlardan dünyaya gelmesidir. Çok zengin bir sanayici olan Sir Reginald...
7.9 (258,390 Oy)

Kaynak: FilmLoverss


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023