Giriş Kayıt

Netflix Dizisi Barbarians 2. Sezon Onayı Aldı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 11 Kasım 2020 16:44

640 

resim

Netflix’in izleyiciler tarafından ilgiyle karşılanan Almanya yapımı dizisi Barbarians 2. sezon onayı aldı.

Uluslararası yapımlarının sayısını hızla artırmaya devam eden Netflix‘in Almanya yapımı yeni dizisi Barbarians -orijinal adıyla Barbaren– 23 Ekim’de izleyiciyle buluştu. İlk sezonu altı bölümden oluşan Barbarians, izleyiciler tarafından ilgiyle karşılandı ve Türkiye’nin de aralarında bulunduğu 46 ülkede Netflix’te en çok izlenenler listesinin ilk sırasına yerleşti.

Barbarians her ne kadar ilk başta bir mini dizi olarak lanse edilmiş ve bir mini dizi gibi başı sonu belli bir hikâye anlatmış olsa da, ilk sezon finalinde ucu açık bırakılan konular 2. sezon için de planların olduğunu gösterdi. Dizinin izleyiciler tarafından ilgiyle karşılanması, ilk sezon finalinde açık kapı bırakılan 2. sezonun gerçeğe dönüşmesine zemin hazırladı. Sonuçta beklenen oldu ve Netflix Barbarians dizisine 2. sezon onayı verdi. Dizinin 2. sezon onayı aldığı Netflix Almanya’nın Twitter’dan yaptığı paylaşımla duyuruldu.

Andreas Heckmann, Arne Nolting ve Jan Martin Scharf‘ın yaratıcısı olduğu dizi, milattan sonra 9’da Roma İmparatorluğu’na bağlı güçler ile Cermenler arasında gerçekleşen Teutoburg Ormanı Savaşı’na uzanan sürece odaklanıyor. Hikâyenin merkezinde ise bu süreçte kaderleri iç içe geçen üç kişi yer alıyor: Çocuk yaşta Romalılar tarafından alınıp bir lejyoner olarak yetiştirilen Arminius, ailesinin kendisine çizdiği rolü reddedip Cermen kabilelerini bir araya getiren bir savaşçıya dönüşen genç bir kadın olan Thusnelda ve Roma İmparatorluğu’na karşı başlatılan direnişin fitilini ateşleyen Folkwin Wolfspeer.

Barbara Eder ve Vikings dizisinin bazı bölümlerine imza atan Steve Saint Ledger‘ın yönetmen koltuğuna oturduğu dizinin oyuncu kadrosunda Laurence Rupp, Jeanne Goursaud, David Schütter, Bernhard Schütz, Gaetano Aronica, Jeremy Miliker, Eva Verena Müler ve Sergej Onopko gibi isimler yer alıyor.

Barbarians
2020
Barbarians
Aksiyon / Macera / Dram / Tarihi280 dk

Yönetmen: Barbara Eder, Steve Saint Leger
Milattan sonra 9’da Roma İmparatorluğu’na bağlı güçler ile Cermenler arasında meydana gelen Teutoburg Ormanı Savaşı sırasında geçen dizi, Cermen kabilelerinin Roma İmparatorluğu’nun yayılmasını durdurmaya çalıştığı süreçte kaderleri iç içe...


Kaynak: FilmLoverss


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023