Giriş Kayıt

The Boys Evrenine Yeni Spin-Off Geliyor: The Boys: Mexico


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 30 Kasım 2023 17:48

611 

resim

Amazon Prime Video, "The Boys: Mexico" başlıklı ikinci bir canlı aksiyon "The Boys" spin-off'u geliştiriyor ve projeye şimdiden bazı önemli isimler eklenmiş durumda.

Projenin "Y Tu Mama Tambien" başrol oyuncuları Diego Luna (Andor) ve Gael García Bernal'i (Werewolf by Night) yeniden buluşturacağı belirtiliyor. İkili şimdi dizinin yönetici yapımcılığını gerçekleştirmek için anlaşmalar yapıyor ve ayrıca yardımcı roller üstlenme fikrini değerlendiriyor.

"Blue Beetle" yazarı Gareth Dunnet-Alcocer, yaratıcı, yazar ve yönetici yapımcı olarak spin-off'a öncülük ediyor ve kendisine katılacak bir ortak dizi sorumlusu arayışı sürüyor. Senaryo üzerinde çalışmalar halihazırda devam ediyor.

Meksika'da çekilecek ve Mexico City'de geçecek İspanyolca dizinin bütçe çalışmaları sürüyor. Henüz oyuncu seçmeleri başlamadı. Ana dizi "The Boys"un yapımcıları Eric Kripke, Seth Rogen, Evan Goldberg, Neil H. Moritz, Sony Pictures Television ve Amazon MGM Studios da kadroda yer alıyor.

Prime Video'nun ilk "The Boys" canlı aksiyon yan dizisi "Gen V"nin ilk sezonu yakın zamanda tamamlandı ve dizi hem olumlu eleştiriler aldı hem de büyük izlenme oranlarına ulaşarak ikinci sezon için yenilendi. "The Boys: Diabolical" başlıklı animasyon bir antoloji yan ürünü de bu yılın başlarında yayınlanmıştı.

Dizinin hikaye evreni yan ürünlerle genişlemeye devam ederken, dördüncü sezon çekimleri tamamlanan The Boys, gelecek yıl ekranlara geri dönecek.

The Boys: Mexico
The Boys: Mexico
Bilim-Kurgu


The Boys
2019
The Boys
Aksiyon / Suç / Dram60 dk

Yönetmen: Dan Trachtenberg, Jennifer Phang, Philip Sgriccia
The Boys; alışık olduğumuz süper kahramanlardan farklı bir imaj çizen, birbirinden ilginç karakterleri bünyesinde barındırıyor. Süper kahramanların güçlerini ve şöhretlerini kötüye kullandığı bir evrende geçiyor. Kendilerini kanunu korumaya adayan...
8.7 (669,353 Oy)

Kaynak: Beyazperde


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film